Snow College (Community College)

Введення

Прочитайте офіційний опис

ВІДКРИТИ УТАШ

Скульптуючись вітром, водою і часом, у штаті Юта живуть захоплюючі національні парки, торгові центри світового класу та різноманітні можливості відпочинку. Як держава №1 в країні для зростання робочих місць, немає кращого місця для отримання освіти, спрямованої на підготовку студентів до успіху на світовому ринку.

Кращий коледж в Америці!

Сніговий коледж послідовно відноситься до числа найкращих навчальних закладів країни, що робить його ідеальним місцем для студентів, які прагнуть досягти академічних успіхів у веселому, безпечному, житловому містечку. З кампусами, розташованими в Ефраїмі, Річфілді, та варіантом онлайн-ступеня, студенти можуть закінчити ступінь спеціаліста з мистецтв, наук або прикладних наук, з численними спеціалізованими, короткотерміновими сертифікатами про професійну підготовку та дипломами, включаючи ступінь бакалавра в галузі програмної інженерії та ступінь бакалавра. в музиці з акцентом на комерційну музику.

Ви знайдете все необхідне для успішної освіти в Сніжному коледжі, а з найнижчим рівнем житла, навчання та зборів у штаті Юта ви зможете це зробити, не розбиваючи банк.

CNN Money займає Сніговий коледж №6 за високий рівень навчання та / або переведення в чотирирічний університет. TheBestSchools.org висловив високі зауваження Сніжному коледжу не лише за найдоступніший курс навчання у штаті, але й можливість студентів показати необхідні навички для вступу в робочу силу після закінчення ступеня. Щомісячний Washington Washington щомісячно займає Сніговий коледж за рештою за наданням студентам підтримки та умов для студентів, де вони можуть процвітати та досягати успіху. Ratemyprofessors.com базує свої рейтинги на результатах опитування студентів, отриманих студентами, а доступні коледжі створюють рейтинг на основі доступності та присудження стипендійних коштів.

Розташування

Єфрем

Address
150 College Ave
84627 Єфрем, Юта, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія