Sky Aviation Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

59560_AAEAAQAAAAAAAAfpAAAAJGRlYTI2YmM5LWJiNjUtNDIyOC1iY2IzLTAwYTIwNDM1MTQ0OQ.png

Sky Aviation Academy є частиною глобальної авіаційної компанії. Компанія працює у 15 країнах світу та має чартерну ліцензію FAA135 у тому ж районі Південної Флориди, щоб дати кожному студенту практичний досвід роботи в авіапідприємствах.

Наша програма "Авіаційна англійська мова" відповідає стандартам та програмі ICAO / FAA.

Sky Aviation Academy пишається тим, що більшість наших інструкторів є досвідченими авіакомпаніями, які мають багаторічний досвід роботи на великих авіалінійських рівнях.

SAA використовує інструкторів FULL-TIME. Наші співробітники дуже енергійні та турботливі. Ми любимо нашу роботу, нашу школу, і це показує. Ми зосереджуємось на потребах наших студентів та випускників. Ми досягаємо успіху, тому що ми маємо звичку піти на додаткову милю.

Ми твердо віримо в принцип "Успіх через позитивне психічне ставлення". Рано, ми прийняли рішення і встановили нашу довгострокову мету стати лідером галузі у цьому бізнесі. З великою наполегливістю та позитивним ставленням ми досягли нашої мрії. Ми виявили, що формула успіху проста - покладіть себе на місце студента, подивіться і відчуйте, що вони відчувають. Потім допоможіть їм дістатися туди, де вони йдуть. Просто запитайте будь-якого з наших успішних випускників.

Розташування

Chamblee

Address
PDK Airport
Airport Drive
Chamblee, GA

30341 Chamblee, Грузія, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: