Sierra College

Введення

Прочитайте офіційний опис

У навчанні і студентів Успіх

З моменту свого заснування в 1936 році, Сьєрра-Коледж була зосереджена на інструкції якості та задоволення потреб громад, які вона обслуговує. З приблизно 125 градусів і сертифікат програми, Sierra College займає перше місце в Північній Каліфорнії (Сакраменто на півночі) для переказів в 4 роки університетів, пропонує кар'єри / технічну підготовку, а також класи для підвищення кваліфікації робочих місць. випускників Sierra можна знайти на підприємствах і в галузях промисловості по всьому регіону. Наші нагороди члени факультету підвищення їх навчання з науково-дослідницької, авторство і галузевої експертизи. Ми також визнані на національному рівні за видатні досягнення в наших спортивних програм.

2016: Ми відзначаємо наш 80-річний ювілей!

Основні Sierra Коледж два роки коледжу і пропонує широкий вибір асоційованих програм ступеня, на кампусі житла, гарантовані угоди про передачу в Каліфорнії університетів, доступне навчання, структуровані класи ESL і зручне розташування кампуса.

Деталі

Sierra Коледж розташований в передгір'ях Сьєрра-Невада красивих гір північній Каліфорнії і знаходиться в двох годинах їзди від Сан-Франциско. Коледж знаходиться в безпечному середовищі сім'ї та забезпечує на кампусі житла і можливості HomeStay. 2 роки в коледжі + 2 роки в університеті = ступінь бакалавра. Велика кількість наших студентів передати найкращі університети якості, щоб завершити свої останні два роки відвідування університету Каліфорнії і Університет штату Каліфорнія в школах, таких як UC Davis, UC Берклі, Лос-Анджелесі і Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі. TOEFL бал 45 (IBT), 133 (CBT) або записатися на англійській мові як програми другої мови (ESL). Sierra College може запропонувати велику освіту за доступною ціною, часто за половину вартості чотири роки університету. Ми пропонуємо більше 70 асоційованих освітніх програм, включаючи бізнес, комунікативних досліджень, інформатики, інженерії, маркетингу та багато іншого. Будь ласка , зв'яжіться з internationalstudents@sierracollege.edu або відвідайте наш сайт за адресою www.sierracollege.edu/int~~pobj для отримання додаткової інформації.

відвідування Sierra Sierra Community College Район охоплює понад 3200 квадратних миль, площа більше, ніж в штаті Делавер. Він служить Північної Каліфорнії предгірний графства Placer, штат Невада, а також частини Ель Дорадо і Сакраменто.

Кампуси в Rocklin (основний), Розвіле, Траки і Grass Valley.

Розташування

Роклін

Address
5000 ROCKLIN ROAD
ROCKLIN, CA 95677

95677 Роклін, Каліфорнія, США