Shillington Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому слід вибирати Шиллінгтон?

Шиллінгтон відрізняється від більшості університетів чи курсів дизайну

Не потрібно досвіду. Серйозно. Вам не потрібно брати інтерв'ю або подавати портфоліо. Нам потрібна лише пристрасть до дизайну та 100% відданість курсу.

Посадіть свою роботу мрії! Студенти Шиллінгтона приймають на роботу у топ-студії дизайну, працюють для основних брендів та починають власну справу. Завдяки нашим галузевим зв’язкам та ресурсам, ви впевнено закінчите роботу.

Створіть дизайн-портфоліо, що опускає щелепу. Наша студентська робота говорить сама за себе. Прокрутіть сотні цифрових проектів для друку та упаковки. Подивіться, що ви можете створити лише за 3 місяці на повний робочий день або за 9 місяців за сумісництвом.

100% навчання віч-на-віч. Ми пропонуємо швидкий, інтенсивний курс, щоб підготувати вас до робочого світу. Наші доброзичливі та досвідчені викладачі поєднують теорію дизайну та практику разом, тому ваш мозок з першого дня навчений мислити, як дизайнер. Стати технічним та практичним вирішенням проблем, готовим до сьогоднішніх та завтрашніх завдань у реальному світі.

#Shillumni мережа та репутація галузі. Закінчивши навчання, скористайтеся промисловістю репутації Шиллінгтона та приєднайтеся до поважної групи з 5000 # Шилумнів, які працюють в одній з найкращих студій та агентств у всьому світі.

Новий початок! Багато студентів приваблюють Шиллінгтон через можливість навчитися товарним навичкам для нової кар’єри. Ми це отримуємо. Вгамуйте свою пристрасть до дизайну та досконалості до кар'єри, яка вас хвилює. Навчання в Шиллінгтоні. Любіть свою роботу!

Дізнайтеся від лідерів галузі

Кожен клас Шиллінгтона отримує принаймні три запрошені лекції від провідних графічних дизайнерів та творців. Люди, які на 100% знають свої речі.

Ці експерти з дизайну діляться своєю працею, філософіями та безцінними порадами з нашими прагненнями студентів.

Вивчайте графічний дизайн та починайте свою творчу кар’єру

Незалежно від того, що ваша мета - змінити кар'єру, підвищити рівень кваліфікації, запустити незалежний бізнес з графічним дизайном або працювати в транснаціональній корпорації, Шилінгтон - ідеальне місце для створення фундаменту для вашої творчої кар’єри! Наш інноваційний підхід до дизайнерської освіти означає, що студенти досягають дивовижних (нагородних!) Результатів за дуже короткий проміжок часу. Він розроблений, щоб ви витрачали більше часу на те, що любите, завдяки новим навичкам. Шиллінгтон створює натхненну обстановку для навчання, де студенти-дизайнери навчаються реальним та відповідним навичкам - включаючи теорію дизайну, типографіку, упаковку, дизайн мобільних додатків та досвід користувача - від практикуючих дизайнерів.

Вивчення графічного дизайну протягом 3 місяців на повний робочий день або 9 місяців за сумісництвом в Нью-Йорку, Лондоні, Манчестері, Сіднеї, Мельбурні або Брісбені (Шіллингтон приймає іноземних студентів!) І випускник з полірованим графічним дизайном портфоліо демонструючи свою найкращу роботу, готова до осінь вашу мрію роботу.

130232_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpgКеллі Сіккема / Unsplash

Відгуки

Грехем МакДоннелл, креативний директор, бренд-студії The New York Times / T

"Мене підірвав рівень таланту, який продемонстрували кандидати в Шиллінгтон у своїх портфелях, деякі з яких показали можливості поза межами своїх років і навіть перевершили роботу відомих професіоналів. Ми найняли протягом місяця, і наш новий дизайн вже доводиться бути чудове доповнення до команди ".

FAQ

Розташування

Нью-Йорк

Address
315 Madison Ave
10017 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Лондон

Address
Bury House, 31 Bury St
EC3A 5AR Лондон, Англія, Великобританія

Манчестер

Address
1 Portland St
M1 3BE Манчестер, Англія, Великобританія

Сідней

Address
50 Margaret St
NSW 2000 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія

Мельбурн

Address
55 Swanston St
VIC 3000 Мельбурн, Вікторія, Австралія

Брісбен

Address
157 Ann St
QLD 4000 Брісбен, Квінсленд, Австралія