Прочитайте офіційний опис

Sappo школа є одним з провідних Незалежні приватні школи на Лонг-Айленд сьогодні. Ми провісники в русі до реформи освіти і академічних знань. За останні десятиліття, Sappo служив Лонг-Айленд сім'ї, забезпечуючи як безпечну і мотиваційну середу навчання для кожної дитини. Добре відомий і шанований провідними фахівцями в області дитячої охорони здоров'я, Sappo застосовує останні наукові дослідження в навчальні програми.

Sappo школа є Штат Нью-Йорк затверджений коледж підготовча школа з затвердженим відділом спеціальної освіти. Ми обслуговуємо студентам, які найкраще працюють в інтимній обстановці при отриманні особистого уваги і формування соціальних вкладень. Відсів становить 0% і більше 90% наших випускників йдуть на коледжів за їх вибором. Високий відсоток наших випускників отримують значні стипендії в сторону їх післявузівської освіти.

Наша місія

Наша місія в Sappo школі є стратегічно створити атмосферу, яка сприяє академічним знанням в підтримці індивідуального підходу до навчання. Повна потенційна можливість реалізується шляхом виявлення і розвитку соціальних, емоційних і академічних систем, які виробляють навчання. Підбадьорлива програма дозволяє студентам вивчати таке навчання і прийняти виклики з упевненістю. Ми вважаємо, що в формуванні членів нашого глобального суспільства в громадян світу, які вміють дивитися в майбутнє з силою характеру і людської мети.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Sappo School

Розробка ефективних вчителів англійської мови як нова програма мови, або ENL, починається з цілепокладанням. Цінності і філософія цілісного утворення дозволяють Sappo уяв ... [+]

Розробка ефективних вчителів англійської мови як нова програма мови, або ENL, починається з цілепокладанням. Цінності і філософія цілісного утворення дозволяють Sappo уявити освітню програму філософії і практичний підхід до навчання ENL. Програма Sappo співпаде з інтернаціоналістським світоглядом, яка охоплює методологію учня. Ця методика включає в себе значення культурної значущості і індивідуального досвіду, який є самоочевидною на уроках. Sappo Міжнародна студентська Освіта включає в себе усвідомлення того, що громадяни світу мають більше схожості, ніж відмінностей, і довгострокові взаємні інтереси є цінними в якості короткострокових індивідуальних потреб. Ця теорія логічно важко заперечувати, волає інтуїтивно, і знаходиться в прямій суперечності з ізоляціоністською орієнтації.... [-]

США Commack
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою