Прочитайте офіційний опис

Про SDCI SDCI досить унікально, коли справа доходить до кулінарних шкіл. Ми тільки були навколо протягом 12 років, що є досить молодою. Ми сім'я володіє і мають тільки одне місце розташування університетського містечка.

Але так як ми відносно малі і не мають корпоративних дошка прийняття рішень для нас, ми змогли розробити програми, які поставили наш кампус один від одного в порівнянні з результатами інших кулінарних шкіл. Ми створили унікальну культуру, що кожен новий студент стає частиною, коли вони ступити на нашому кампусі.

лист Голови У серпні 2000 року мій батько, Гарольд Meyberg, і моя мама, Lili, заснував Сан-Дієго кулінарний інститут з жменькою студентів і однієї дуже важливої ​​ідеєю: побудувати кращу кулінарну школу.

Вони хотіли побудувати школу, яка викладається техніка, а не рецепти; що потрібно кожному Chef інструктор володіти не менше 5 років в якості шеф-кухаря в вишуканої кухні з навколишнім середовищем дивним мінімальним вимогою для будь-якої кулінарної школи. І, нарешті, вони наполягали на тому, що їхня програма пропонують великі практичного навчання, з обмеженими розмірами класу, в добре обладнаній кухні класних кімнат.

Вони почали тільки з жменькою студентів і тверду прихильність цьому прямим набором ідеалів.

Так як вони заснували школу, ми подвоїли в класі простір і розширили нашу програму, щоб навчити програму COMMIS нашим студентам. Мій тато не тут, щоб побачити, що його школа стала, але ми продовжуємо в його імені і з непохитною відданістю наших первинних ідеалів.

Ласкаво просимо.

Місія Ми в Сан-Дієго кулінарному інституті зробили це наша місія, щоб підготувати майбутніх кухарів з навичками і знаннями, які вони повинні: почати свою кар'єру в провідних ресторанів в Сан-Дієго, США і світі.

Стати шеф-кухарів в наступному поколінні кращих ресторанів, і в кінцевому підсумку, зайняти своє місце серед тих кухарів, які формують майбутні тенденції в області кулінарного мистецтва. З цією метою ми вважаємо себе найвищим стандартам професійної поведінки і присвятити себе постійно вкладати гроші в наш власний особистий зростання і зростання наших професійних навичок.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Advanced Diploma

San Diego Culinary Institute

Розширений Професійний Диплом в області кулінарного кухні COMMIS програма є кульмінацією багаторічних досліджень і розробки програм деякими з кращих кулінарних педагогів ... [+]

Наші програми були розроблені з вашого успішного майбутнього на увазі Якщо ви хочете, щоб продовжити кар'єру в кулінарного мистецтва в якості шеф-кухаря або в якості шеф-кондитера, SDCI пропонує комплексну програму в обох дисциплінах.

І наша кухня та кондитерськими програми були побудовані навколо одних і тих же основних принципів: розміри малого класу, кар'єра наставництва з наших сертифікованих шеф-інструкторів і практичних занять, щоб дізнатися правильні навички та методи, вам потрібно, щоб досягти успіху в будь-якій вишуканій обстановці кухні , Обидві програми складаються з лекційних занять, включаючи питання безпеки / санітарії та підприємництва. Обидві програми мають 80% своїх курсових робіт, проведених на кухні класі, що означає більше часу, щоб освоїти ваші методи. Вони також і кінець з програмою екстернат, де у Вас є можливість працювати на кухні ресторан вишуканої кухні, курорт, готель або кейтеринговой компанії протягом 220 годин.... [-]

США La Mesa
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
8 - 11 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
San Diego Culinary Institute

Як починається кожен новий клас в тесті, попередній клас готується до градації. Випускники удосконалювати свої весільні торти та шоколадні скульптури роботи для випускних ... [+]

Наші програми були розроблені з вашого успішного майбутнього на увазі

Як починається кожен новий клас в тесті, попередній клас готується до градації. Випускники удосконалювати свої весільні торти та шоколадні скульптури роботи для випускних іспитів в той час як нові студенти, що надходять незмінно скидають щелепи в захопленні артистизм у випускному класі.

Кожен термін, нові студенти кажуть, що вони не можуть уявити себе з навичками і талантом, щоб створити роботу, як це. І кожен член ті ж самі нові студенти стають випускники готуються працювати на тому ж вражаюче високому рівні.... [-]

США La Mesa
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
8 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою