San Diego Culinary Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про SDCI SDCI досить унікально, коли справа доходить до кулінарних шкіл. Ми тільки були навколо протягом 12 років, що є досить молодою. Ми сім'я володіє і мають тільки одне місце розташування університетського містечка.

Але так як ми відносно малі і не мають корпоративних дошка прийняття рішень для нас, ми змогли розробити програми, які поставили наш кампус один від одного в порівнянні з результатами інших кулінарних шкіл. Ми створили унікальну культуру, що кожен новий студент стає частиною, коли вони ступити на нашому кампусі.

лист Голови У серпні 2000 року мій батько, Гарольд Meyberg, і моя мама, Lili, заснував Сан-Дієго кулінарний інститут з жменькою студентів і однієї дуже важливої ​​ідеєю: побудувати кращу кулінарну школу.

Вони хотіли побудувати школу, яка викладається техніка, а не рецепти; що потрібно кожному Chef інструктор володіти не менше 5 років в якості шеф-кухаря в вишуканої кухні з навколишнім середовищем дивним мінімальним вимогою для будь-якої кулінарної школи. І, нарешті, вони наполягали на тому, що їхня програма пропонують великі практичного навчання, з обмеженими розмірами класу, в добре обладнаній кухні класних кімнат.

Вони почали тільки з жменькою студентів і тверду прихильність цьому прямим набором ідеалів.

Так як вони заснували школу, ми подвоїли в класі простір і розширили нашу програму, щоб навчити програму COMMIS нашим студентам. Мій тато не тут, щоб побачити, що його школа стала, але ми продовжуємо в його імені і з непохитною відданістю наших первинних ідеалів.

Ласкаво просимо.

Місія Ми в Сан-Дієго кулінарному інституті зробили це наша місія, щоб підготувати майбутніх кухарів з навичками і знаннями, які вони повинні: почати свою кар'єру в провідних ресторанів в Сан-Дієго, США і світі.

Стати шеф-кухарів в наступному поколінні кращих ресторанів, і в кінцевому підсумку, зайняти своє місце серед тих кухарів, які формують майбутні тенденції в області кулінарного мистецтва. З цією метою ми вважаємо себе найвищим стандартам професійної поведінки і присвятити себе постійно вкладати гроші в наш власний особистий зростання і зростання наших професійних навичок.

Розташування

La Mesa

Address
024 La Mesa Boulevard
CA 91942 La Mesa, Каліфорнія, США