Saddleback College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Saddleback коледж

седлбек коледж був першим вибором для здобуття вищої освіти і професійної підготовки в Південній Orange County з 1968 року. Наші більш 500000 випускників можуть підтвердити якість наших академічних і кар'єрних програм навчання, які дозволяють студентам успішно досягти своїх освітніх, професійних та особистих цілей. Наші багаті академічні традиції і міцну репутацію роблять двосхилим Коледжі ідеальним місцем для студентів, що бажають дипломи і сертифікати, передаючи чотирирічних коледжів і університетів, підготовка до робочої сили, або продовження навчання протягом усього життя можливостей.

Седлбек Коледж повністю акредитований, пропонуючи більш 300 дипломи, сертифікати та нагороди навички професійних в 190 програмних областях викладав на факультеті славиться своїм досвідом, досвід і прихильність студентського успіху. Навчання за кордоном, кооперативне досвід роботи, навчання в режимі онлайн, і почесті лише деякі з додаткових програм, які ми пропонуємо для добре округлені освітнього досвіду.

передача успіху

З 113 California Community Colleges, седлбек Коледж займає 8-е місце в трансферах в Університеті Каліфорнії і 17-го в трансфертів в Університеті штату Каліфорнія. З дев'яти общинних коледжів в Orange County, седлбек Коледж займає перше місце в трансферах до Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі, Каліфорнійського університету в Санта-Крус, Сан-Дієго державний університет, Cal Poly Сан-Луїс-Обіспо, ПЗК та АМУ і займає друге місце в Каліфорнійський університет в Берклі, Лос-Анджелесі, і UC Сан - Дієго.

допоміжні послуги

Абітурієнти, нинішні студенти і випускники користуються відмінні послуги підтримки в Седдлбек коледжі. Повний спектр консультування, планування кар'єри і послуг з працевлаштування, а також допомога для студентів з навчанням і обмеженими фізичними можливостями доступні щодня. На території навчального закладу по догляду за дитиною, повністю укомплектовані медичний центр, фінансову допомогу, а також послуги для повторного в'їзду чоловіків і жінок доступні. Ми особливо пишаємося допоміжних послуг, що надаються ветеранам. Наші ветерани освіти і переходу Послуги (VETS) центр має ресурси і консультантів для підтримки студентів і їхніх сімей на етапі переходу від військових до коледжу і цивільного життя.

Фонд і випускників

Коледж Фонд седлбек є 501 (с) (3) організація, яка підвищує якість вищої освіти, отримавши фінансову підтримку академічних, спортивних і культурних програм Saddleback коледжу. Керуючись групою відданих лідерів громад, фонд ініціює та координує коледжу і спільноти зі збору коштів на підтримку коледжу та студентів. Седлбек Коледж також цінує понад 500000 випускників, які є важливими ресурсами для коледжу і студентів. Вступивши в Saddleback коледжу Асоціації випускників, студенти не тільки формування довічні зв'язку з їх альма-матер, вони з'єднуються з тисячами колег випускників, які можуть допомогти забезпечити професійні та соціальні мережеві можливості.

Так ви шукаєте дипломи і сертифікати, передаючи чотирирічних коледжів і університетів, підготовка до робочої сили, або переслідуючи можливості безперервного навчання, ми раді, що ви зробили седлбек College ваш перший вибір в галузі вищої освіти, і ми з нетерпінням чекаємо ви в університетському містечку!

Розташування

Місія Viejo

Saddleback College

Address
28000 Marguerite Parkway
Mission Viejo, CA 92692

92692 Місія Viejo, Каліфорнія, США
Телефон
+1 949-582-4500

Програми

Associate of Arts
Associate of Science
Certificate