Прочитайте офіційний опис

Чому Михайлівський? Примус, освіту світового класу

Коледж Святого Михайла, заснований в 1904 році, поставляє переконливі світового класу гуманітарну освіту в прекрасному Вермонт. Наша Connected Community дозволяє студентам сформувати близькі стосунки один з одним і досвідчених викладачів, забезпечуючи ідеальне середовище навчання, де вони мають місце і підтримку, щоб кинути виклик собі і своїх однолітків. Як коледж розташований в декількох хвилинах від Берлінгтон, один з кращих міст країни коледжу, Санкт-Майкл пропонує безпрецедентний набір навчальних, духовне, культурне, послуг і пустелі досвід. Щоб дізнатися більше, відвідайте smcvt.edu.

Коледж Святого Михайла пропонує програми відмінні магістерської в клінічній психології, освіти і викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL). Ці передові програми спеціально розроблені для задоволення індивідуальних потреб різноманітний студентський включаючи працюючих фахівців.

Персоналізовані плани навчання, гнучкий графік клас, кваліфіковані викладачі, і сильні мережі колег і наставників, щоб студенти отримують теоретичні освіту, практичний досвід, і розуміння, щоб стати лідерами в своїх областях. Насправді, коледж відомий серед роботодавців для вирощування висококваліфікованих фахівців. Це одна з причин, має швидкість Працевлаштування випускників рівня майже 100 відсотків.

Ці переваги роблять ступінь магістра коледжу Святого Михайла мудрий інвестицій.

Магістр в галузі викладання англійської мови носіям інших мов (MATESOL) ступеня програма

Міжнародно-визнаним і шановним програма MATESOL коледжу Святого Михайла готує студентів для навчання англійської мови для носіїв інших мов в США і за кордоном. Він має вісім варіантів в тому числі MATESOL (36 кредитів); MATESOL: OnLine + OnCampus (36 кредитів); і Міжнародна програма Корпусу миру магістра (36 кредитів).

Додаткові програми MATESOL + ПК-12 Видача (46 кредитів), MATESOL + ПК-12 Схвалення для ліцензійної вчителів (36 кредитів), і ELL Схвалення для ліцензійної вчителів (18 кредитів). Випускник Сертифікат в TESOL (24 кредитів) і TESOL диплом Програма також пропонуються.

Випускники розташовані по всьому світу, використовуючи навички, які вони вирощують з програмою TESOL в Коледжі Святого Михайла.

Захоплюючий місце у Вермонті

Коледж Святого Михайла розташований на 440 акрах красивих в Колчестер, штат Вермонт в північно-східній частині Сполучених Штатів. Він знаходиться всього в трьох милях від Берлінгтон, найбільшому місті Вермонта і Меккою мистецтва та розваг.

Берлінгтон знаходиться між величними горами і зеленими чудової озера Champlain. Він пропонує модні магазини, ресторани, фантастичні захоплюючу нічну життя, великий жива музика, збагачуючи культурні установи, що бадьорить відпочинок на природі, і великі спеціальні заходи.

Студенти можуть виходити за межами області, щоб насолодитися ще більш пам'яток держави, включаючи весело літніх фестивалях, красиві восени листя і захоплюючих круглий рік спорту, включаючи катання на лижах, сноуборді, походи на снігоступах, туризм, рок / ледолазание, гірський велосипед і каяках, просто назвати декілька.

Фінансова допомога в коледжі Святого Михайла

У Санкт-Майкл, цінність освіти набагато перевищує вартість. Наша маленька школа близькість оскаржуватиме, розширення прав і можливостей, і виховання студентів в ціні, яка зазвичай менше, ніж подібних установ. Санкт Майк не накладає численні додаткові збори, знайдені в інших школах, такі, як курс кредитних платежів, зборів здоров'я, студентських зборів, мит, технологічних або парковку. Більш того, їх Студент Фінансові послуги Управління чекає, щоб допомогти вам керувати навчання, через Федеральної Direct несубсидованого і Федерального Пряма PLUS Випускник кредитів. Ми також пропонуємо план оплати за навчання через Навчальним Pay.

Аспіранти в коледжі Святого Михайла, можуть претендувати на федеральній фінансуються кредитів та аспірантів асистентами, що забезпечують часткову ремісію навчання та стипендії.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Preparatory Year

Saint Michael's College

Іноземні студенти запрошуються вчитися в Санкт-Майкл протягом періодів тільки один семестр або один рік. ... [+]

Короткострокові дослідження + нестепень Програми

Іноземні студенти запрошуються вчитися в Санкт-Майкл протягом періодів тільки один семестр або один рік.

Параметри програми: Повна Академічна програма: Вчитися до чотирьох курсів за вашим вибором в будь-якому предметі. Академічний англійська: Для студентів , які планують взяти участь в американському університеті і потрібно покращити свою англійську мову. Розширений курси англійської мови пропонуються поряд з навчальними курсами контенту. Повні кредитні програми доступні. Інтенсивна англійська: Для студентів , які хочуть поліпшити свою англійську рівні. П'ять рівнів пропонується. Переваги включають в себе: Нестепень студенти користуються такою ж статус в університетському містечку, як ступінь студентів Програми в минулому один семестр або один рік Університет пропонується кредит для всіх курсів в повному обсязі академічних і академічної англійської мови програми. Програми доступні протягом усього року, в тому числі і влітку Все англійською мовою здатності вітаються тест англійською мовою (TOEFL, IELTS і т.д.) не потрібно ... [-]
США Burlington
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Summer course

Saint Michael's College

Щоб зареєструватися на літній сесії звичайно, заповнити та відправити Бакалаврат форму реєстрації, яке знаходиться на загсу Forms сторінки. Реєстрація починається пізніше ... [+]

Міжнародні навчальні курси 2017 року

Щоб зареєструватися на літній сесії звичайно, заповнити та відправити Бакалаврат форму реєстрації, яке знаходиться на загсу Forms сторінки. Реєстрація починається пізніше 1 березня.

Описи Міжнародний навчальний курсу

Франція: Культура і суспільство в середньовічній Бургундії

HI / RS / AH / HU 280 (4 кредиту) немає Необхідна умова: None Дата: 13 травня - 31 2017 ... [-]
США Burlington
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
11 - 18 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою

Програма Pathway для студентів бакалаврату

Saint Michael's College

Студенти з більш низьким знанням англійської мови, які хочуть увійти в американський університет може подати заявку на умовне допуску і ввести програму Pathway. Багато за ... [+]

Для студентів, щоб поліпшити свою англійську і перейти в програму ступеня бакалавра

Студенти з більш низьким знанням англійської мови, які хочуть увійти в американський університет може подати заявку на умовне допуску і ввести програму Pathway. Багато завершать свою ступінь в тій же самій кількості часу, який потрібен для носіїв англійської мови, щоб завершити свою ступінь.

... [-]
США Burlington
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Saint Michael's College

Інтенсивна англійська мова програми (МЕП) призначена для студентів, які хочуть поліпшити свої знання англійської мови в університетському середовищі. Багато студентів ІЕП ... [+]

Англійська мова + академічна підготовка

Незалежно від ваших цілей, Сент-Майкла є програма для кожного рівня володіння англійською мовою.

Інтенсивна програма вивчення англійської мови

Одна з найстаріших програм англійською мовою в США Розташований в красивому Вермонт США

Інтенсивна англійська мова програми (МЕП) призначена для студентів, які хочуть поліпшити свої знання англійської мови в університетському середовищі. Багато студентів ІЕП намір вчитися на університетському або дипломованого рівні, коли їх англійська поліпшується. Інші приходять на короткострокове навчання мови як окремих осіб або в групах. Сент-Майкл оцінює кожного учня рівня, сильні і слабкі сторони і забезпечує відповідні інструкції.... [-]

США Burlington
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
8 - 16 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою