SIT Graduate Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЗВТ Вища Інститут пропонує міжнародно градусів зосереджені магістра, сертифікати та програми професійного розвитку в області трансформації конфлікту, міжнародної освіти, сталого розвитку, і TESOL. Починаючи з 1964 року, SIT готує фахівців, щоб бути успішним в міжкультурних і міжнародних умовах.

Ступінь магістра і сертифікат програми в різноманітність контенту областей і формати

SIT Graduate Інститут готує студентів з усього світу, щоб бути ефективними лідерами, професіоналів і громадян. аспірантам і професійні програми розвитку SIT кореняться в моделі експериментального освіти, де навчання відбувається на стику теорії і практики. Студенти навчаються, щоб стати висококваліфіковані практикуючі, які мають командне знання теоретичних основ своєї професії; досвід роботи в даній області; і усвідомлення власних можливостей, цінностей і етики.

Студенти можуть вибрати з різних MA, сертифікат і програми професійного розвитку в областях, починаючи від міжнародної освіти в інтересах сталого розвитку до трансформації конфлікту до викладання мови. Для того щоб врахувати різні професійні та особисті цілі, програми різної тривалості і формату пропонуються на історичному кампусі 200 акрів Сядьте в Вермонт; на SIT Graduate Institute Вашингтон, округ Колумбія Центр; онлайн; і на зарубіжних сайтах на місцях. У кожної програмної області, студенти досліджують сучасні соціальні, економічні і політичні питання, звертаючи особливу увагу на людину і етичних аспектів цих питань.

Розташування

Браттлборо

Address
1 Kipling Road
05302-0676 Браттлборо, Вермонт, США

Вашингтон

Address
1015 15th Street, NW, Washington, DC 20005
20005 Вашингтон, Округ Колумбія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми