Прочитайте офіційний опис

Про Сан-Дієго Flight Training International

Ласкаво просимо в Сан-Дієго Flight Training International, розташований в красивій Південної Каліфорнії. SDFTI є сертифікованим і схвалений 141 школи з льотних випробувань та експертизи органом був закінчення професійних пілотів з 1989 року.

SDFTI допомогла сотням амбітних пілотів виконувати свої професійні цілі підготовки польоту з бездоганною записи безпеки. Ми будемо раді допомогти вам зробити те ж саме.

Ми пропонуємо унікальну атмосферу, щоб завершити підготовку авіаційного і Монтгомері Філд (Сан-Дієго) має більш 350 льотних днів у році в середньому завдяки відмінній погоді. Сан - Дієго також може похвалитися теплим і сухим кліматом, прекрасними пляжами і туристичних визначних пам'яток в безпечної та невимушеній обстановці. Керована система повітряного руху і суміш довгих білих океанських пляжів, барвистих пустелі і надійна засніжених гір в районі Сан-Дієго робить найідеальніший і красивий авіаційна підготовка розташування в країні.

Ваше рішення вибрати льотну школу є важливим кроком і недавні дослідження показують, що істотна різниця для досвідчених студентів стиль і якість навчання доступні. Це область, в якій SDFTI забив найвищий в недавньому незалежному маркетингового дослідження.

Кожен курс має навчальний план, який був розроблений, щоб перемістити вас через якомога ефективніше з акцентом на структуру, безпеку і якість.

Наші випускники дуже успішні в досягненні своїх цілей. Майже 100% передати свої письмові тести з першої спроби і більш 80% передають свій практичний тест польоту тільки з однієї спроби.

Чому вибрати SDFTI?

Оскільки SDFTI пропонує світового класу навчання і довів свою успішність ... Ми пройшли навчання пілотів тут, в районі Сан-Дієго в протягом більше 20 років.

СТРУКТУРА

Ми даємо вам тип структурованого навчання, що всі авіакомпанії бажання при виборі кращих людей для найбажаніших позицій на авіаційному Flightdeck. Ми пропонуємо навчання в рамках як частини 61 і частини 141 с органом експертизи в порядку, встановленому Положенням Федеральним авіаційним (FAR).

ПІДГОТОВКА ДО ІНТЕРВ'Ю

Кожен студент отримує співбесіду і навички підготовки до землі роботу з найширшим числом авіакомпаній, доступних в галузі. Це більше, ніж просто інтерв'ю; це кар'єра ви хочете ... ми вас туди швидко, ефективно і безпечно.

навчальне середовище

Це більше, ніж днів у році ви можете літати, то загальна кількість годин і комфорт, в якому ви можете безпечно випробувати їх. AT SDFTI ви користати з досвіду Південної Каліфорнії Летючого, який дає вам найбільші можливості для входу годин день за днем.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ МІСЦЕВОСТІ

В одному польоті ви можете легко перейти від 70 миль океану фронту пляжів на внутрішні долини в милю високогірних піків в пустельних парках Anza-Borrego до сільськогосподарсько багатою Imperial Valley і Солтон-Сі. У вас є можливість випробувати тут більше, ніж де-небудь ще.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ повітряний простір і аеропорти

Існує більше різноманітності в межах 20 миль від SDFTI, ніж будь-яка інша школа на планеті. З декількох класів Браво комерційних і військових операцій в клас 8 контрольованих цивільної авіації злітно-посадкових смуг для невеликих неконтрольованих смуг. Тут у вас є можливість бути схильні практично всі, що ви знайдете у вашій кар'єрі. У нас також є один з двох "веж" коридорів на маршруті доступні в Сполучених Штатах.

ЛІТАК NEWEST

SDFTI володіє, управляє і підтримує 15 парку повітряних суден в. Це включає в себе подвійний і одинарний авіаційних двигунів комплексу, а новітню колекцію Cessna 172S в регіоні, включаючи Garmin® G1000® обладнаний скляною Flightdeck.

Іноземні студенти

SDFTI уповноважений урядом Сполучених Штатів, щоб зареєструвати за неімміграційної чужорідних (міжнародний) студентів і іноземців-резидентів в льотної підготовки класів. Для цього необхідно ініціювати швидке і просте в слідувати процес M1 Visa.

Багато з наших іноземних студентів шукають швидкого й економічного початку до кінця комерційної програми, яка включає в себе FAA Private, інструмент, комерційних і багатомоторні програм.

Іноземні студенти також можуть вибрати для навчання в нашому новому і сучасному флоті і вибрати будь-який з окремих сертифікатів FAA і рейтинги для завершення персоналізований курс навчання.

I-20 Авторизований

Сан - Дієго Flight Training International має право видавати I-20, які дозволяють студентам отримати студент (М-1) Віза через відповідне посольство, щоб в'їхати в Сполучені Штати для підготовки до польотів. Це дозволить іноземним громадянам отримати M1 VISA, а потім почати їх льотної підготовки в США. Зверніть увагу, що іногородні іноземці можуть навчати тільки в школах, які I-20 дозволено. Недотримання цієї політики може призвести до депортації. Ми також приймаємо переклади іногородніх іноземців, що навчаються в інших I-20, затверджених і уповноважених льотних шкіл. Це дуже простий процес, і якщо все зроблено правильно буде мати дуже незначний вплив на ваше навчання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

San Diego Flight Training International

Заявник отримає 120 годин льотної підготовки в такий спосіб; (Подвійні 26 годин. нескладне, Подвійні 10 годин. складні, Подвійні 19 годин. мульти-двигун, Solo 65 годин. н ... [+]

Заявник отримає 120 годин льотної підготовки в такий спосіб; (Подвійні 26 годин. нескладне, Подвійні 10 годин. складні, Подвійні 19 годин. мульти-двигун, Solo 65 годин. нескладне і 65 годин навчання в класі (Directed Study 35 - Перший Інструкція 30).

Інструкція Підстава школи включає підготовку до польоту і процедури; складні процедури повітряного судна; складні системи повітряних суден; Вдосконалений багатоканальний аеродинаміка двигуна; обмеження продуктивності літака; Федеральні авіаційні правила; зрив обізнаності; аеронавігаційні карти і публікації; радіотехнічні засоби для VFR навігації; метеорології і даних погоди послуги; національна система повітряного простору; радіозв'язку; управління повітряним рухом; аеро медичні фактори; комерційні операції; пасажирські та вантажні навантаження; нічні маневри; і наземні операції.... [-]

США San Diego
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
San Diego Flight Training International

Private Pilot Сертифікаційний курс буде перше знайомство студента до сучасної авіації. Заявник отримає як мінімум 35 годин льотної підготовки і 70 годин землі і / або нав ... [+]

Private Pilot Сертифікаційний курс буде перше знайомство студента до сучасної авіації.

Заявник отримає як мінімум 35 годин льотної підготовки і 70 годин землі і / або навчання в класі.

Перший навчальна школа включає в себе аеродинаміки і принципи польоту; авіаційні системи; метеорології і даних погоди послуги; повітряний простір; управління повітряним рухом; радіозв'язку; Федеральні авіаційні правила; аеро медичні фактори; аеронавігаційні карти і пов'язані з ними публікації; льотно-технічні характеристики і обмеження; основний і радіонавігації; процедури нічних польотів; планування польоту; маневри в польоті; і наземні операції.... [-]

США San Diego
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
8 - 12 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
San Diego Flight Training International

Хоча ви завжди можете тренувати один на один з нашим басейном інструкторів персоналу, ви можете скористатися перевагами авіакомпанії Direct програми SDFTI Direct Академія ... [+]

Хоча ви завжди можете тренувати один на один з нашим басейном інструкторів персоналу, ви можете скористатися перевагами авіакомпанії Direct програми SDFTI Direct Академія кар'єри, яка пропонує повний первинне авіаційну освіту приблизно всього 29 тижнів.

Класи формуються в даний час. Розміри класу обмежуються 10 студентів.

З Direct програми кар'єри ви можете заробити Private Pilot сертифікат (ліцензія), за приладами, пілота комерційної авіації сертифікат і багатомоторні рейтинг приблизно 29 тижнів. Цей курс включає в себе наступні годинник інструкції:... [-]

США San Diego
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
29 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
San Diego Flight Training International

Комерційна сертифікація курс - одномоторний для тих студентів, які вимагають комерційних пілотних привілеїв тільки в одному двигуні літака. ... [+]

Комерційна сертифікація курс - одномоторний для тих студентів, які вимагають комерційних пілотних привілеїв тільки в одному двигуні літака.

Заявник отримає 120 годин льотної підготовки в такий спосіб; (Подвійні 40 годин. нескладне, Подвійні 10 годин. комплекс, Solo 5 годин. комплекс. Solo 65 годин. нескладне і 65 годин навчання в класі (Directed Study 35 - Перший Інструкція 30).

Інструкція Підстава школи включає підготовку до польоту і процедури; складні процедури повітряного судна; складні системи повітряних суден; передові аеродинаміки декількох двигунів; обмеження продуктивності літака; Федеральні авіаційні правила; зрив обізнаності; аеронавігаційні карти і публікації; радіотехнічні засоби для VFR навігації; метеорології і даних погоди послуги; національна система повітряного простору; радіозв'язку; управління повітряним рухом; аеро медичні фактори; комерційні операції; пасажирські та вантажні навантаження; нічні маневри; і наземні операції.... [-]

США San Diego
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

San Diego Flight Training International Pilot Airline School

San Diego Flight Training International 2

San Diego Flight Training International
Address
8745 Aero Dr., Ste. 103
92123 San Diego, California, США
Веб-сайт
Телефон
+1 858-569-1822