Seward County Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сьюард County Community College це два роки установа, що пропонує 45 програм навчання, в тому числі Базова освіта для дорослих, Сертифікат програми і сподвижник мистецтва, сподвижник науки, спільні дослідження та прикладні науки градусів.

Перше місце в топ 5% більше, ніж 1100 акредитованих коледжів в США Інституту Аспена, SCCC служить студент тіло 2,500+ студентів у віці від 15 до 85 років, в графстві з найвищим відсотком некорінного населення США і область обслуговування сільських районів близько 50997 в семи Southwest Канзас графств і п'ять стану області.

фото

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Сьюард County Community College надає можливість збагатити і поліпшити життя кожної людини через ряд академічних програм, включаючи технічну освіту, сертифікат програму і ступеня, і перекладні програми ступеня, для просування особистості і суспільства.

ФІЛОСОФІЯ

Сьюард County Community College це якість навчання в центрі установи, яке вважає: добре освічені громадянами є відповідальними громадянами. Знання є динамічним і еволюційним; Освіта та навчання є довічною діяльністю; Вища освіта є інвестицією в майбутніх суспільствах, а також коледж грає важливу роль в цій справі. Кожна людина цінний незалежно від статі, віку, раси, віросповідання, культурного фону, соціально-економічний статус, знання, або фізичної та емоційної адаптації. Особи, унікальні і заслуговують можливості розвивати свій оптимальний потенціал для навчання і життя. і Коледж, як невід'ємного компонента спільноти, відповідає інтересам і потребам суспільства.

СТРАТЕГІЧНЕ БАЧЕННЯ

Коледж буде вирішувати своє завдання на основі прихильності до розвитку співробітників і ефективним методам створення поінформованості, звертаючись до різноманітності, просуваючи технологію оцінки знань учнів, а також пропаганду розвитку трудових ресурсів.

НАШІ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗНАЧЕННЯ CORE

Використовуючи вхідні дані з більш ніж 250 співробітників, зібрані за допомогою опитувань і дискусійних груп в 2015 році, коледж виділив п'ять основних цінностей: довіра, чесність, цінують Інші, студент успіх і якість. Ці основні цінності лежать в основі всіх зусиль коледжу, і служити в якості рушійної сили «П'яти напрямків» ініціативи, обраних в якості пріоритетних Виконавчої Team.

Здійсніть віртуальний тур в Сьюард County Community College

Розташування

Ліберальна

Seward County Community College

Address
1801 North Kansas Avenue
67901 Ліберальна, Канзас, США
Веб-сайт
Телефон
(620) 624-1951

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: