Sacramento City College

Введення

Прочитайте офіційний опис

З 1916 року, Сакраменто City College забезпечив видатні академічні та професійної підготовки, а також може похвалитися 212 градусів і сертифікат програми. З головного університетського містечка, розташованого в центрі міста Сакраменто, і коледжів інформаційно-пропагандистських центрів в Девісі та Західної Сакраменто, коледж зараховує різноманітне співтовариство майже 22 000 студентів і пропонує мультикультурної діяльності протягом усього навчального року. Протягом майже 100 років, ГКК зберігає прихильність справі зміцнення навчального співтовариства, який відзначає різноманітність, плекає особистісного зростання, а також надихає академічної та економічне лідерство.

Хоча SCC залишається вірним своїй історії і традиції, коледж прогресувала в кожній області викладання, навчання і технологічних інновацій. Коледж з гордістю пропонує широкий спектр можливостей для студентів з усіх прошарків суспільства, в тому числі онлайн-курсів і послуг, місцях охоплення центрів і спеціалізованих програм підтримки успіх студентів на вибір.

ПКС також має багато недавно реконструйовано та модернізовано викладання і навчання об'єктів, в тому числі екологічно чистих Центру Девіса, стан мистецтва Центр виконавських видів мистецтва і знакових Hughes Stadium. На головному кампусі, в добре визнані архітектурні особливості, такі як арками, колонами і цегли збереглися через реконструкцій для підтримки колегіальної і престижний зовнішній вигляд.

SCC прагне пропонувати програми і середовища коледжу, які підтримують доступність для різних студентів. З цією метою, аутріч-центри відіграють важливу роль в якості альтернативних місць для доступу до курсів, студентських служб, і суспільних ресурсів для громад в Девіса і Західному Сакраменто. Обидва коледжу пропагандистські центри доступні на автобусі, велосипеді, машині або регіонального транзиту. Крім того, SCC студенти отримують відмінну знижку для регіонального транзиту, щоб заохочувати використання екологічно відповідального, економічно ефективної та зручної перевезення. А для тих, хто не може зробити це в будь-який з трьох SCC кампусах, коледж збільшив свої дистанційних освітніх пропозицій в Інтернеті і гібридних курсів для задоволення різних академічних потреб.

Різноманітність є важливим джерелом гордості для SCC у багатьох відношеннях. Студентське населення SCC є одним з найрізноманітніших в регіоні, а також можливості для участі в різних заходах культурної обізнаності є у великій кількості. Академічно, коледж пропонує безліч ступенів і сертифікатів курсів, а також загальноосвітні курси для тих, хто планує перевести на 4 роки установи. Таким чином, SCC академічні програми забезпечують підтримку і можливість для студентів, щоб досягти успіху, незалежно від їх мети. За межами класної кімнати, студенти мають доступ до служб підтримки для задоволення різних потреб. SCC рада запропонувати програми студентських послуг для навчання, фінансової допомоги, робота в дослідженні, студентів-інвалідів, ветеранів, і багато іншого.

Вірний своїй історії міста Сакраменто Коледж продовжує торувати стежки в кожному аспекті вищої освіти. У той час як коледж зберіг свою давню традицію переваги, інновацій та доступності, вона сміливо просувається вперед в нових межах, таких як екологічної та соціальної відповідальності та соціальних медіа та інтернет-комунікації. Незалежно від того, горизонт, SCC включає в себе нові виклики і можливості на кожному кроці з упором на студента успіху внести свій вклад в інтелектуальної, культурної та економічної життєздатності суспільства.

Місія, бачення і цінності

Наша місія

Міста Сакраменто Коледж відкритого доступу, всеосяжного коледжу, де подають різноманітне населення студента. Ми надаємо широкий спектр освітніх можливостей і допоміжних послуг, що ведуть до передачі, кар'єрного зростання, основні розвитку навичок, ступеня та сертифікат досягнення і особистого збагачення. Наша прихильність до постійного вдосконалення за допомогою підсумкового наведенням оцінки, планування та оцінки сприяє процесу навчання. Завдяки цим зусиллям, ми робимо внесок в інтелектуальному, культурному і економічної життєздатності суспільства.

Наше бачення

Сакраменто City College прагне створити навчальне співтовариство, який відзначає різноманітність, плекає особистісного зростання, і надихає академічної та економічне лідерство.

Наші цінності

Працюючи разом

займаючись Досконалість

натхнення Досягнення

Розташування

Сакраменто

Address
3835 Freeport Boulevard
95822 Сакраменто, Каліфорнія, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: