Rosetta Institute of Biomedical Research - Summer Camps & Workshops

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дослідження

Інститут біомедичних досліджень "Розетта" - це незалежний медичний науково-дослідний інститут, заснований д-ром Райан Хольцер, доктор філософії Інститут фінансується за рахунок внутрішніх надходжень та приватних пожертвувань. Ми проводимо фундаментальне та послідовне дослідження апоптозу при множинному мієломі та інших злоякісних захворюваннях, з кінцевою метою виявлення нових мутацій водія, відповідальних за пухлинне генезу та виникнення хіміорезистентних клонів. Поточні дослідницькі проекти включають в себе: 1) виявлення нових механізмів стійкості бортезомібів (велкідів) до множинної мієломи; 2) характеризуючи проапоптичні сигнальні шляхи, активовані інтерфероном типу 1 (IFN-a / b); 3) ідентифікація та характеристика ubiquitin ligases які регулюють виживання клітин, 4) транскриптомічний аналіз та профілювання мікроРНК еволюції клону при раку; 5) відкриття нових ролей для сімейних цитокінів IL-6 у гематологічних злоякісних новоутвореннях; 6) виявлення нових транскриптів, альтернативних сполученням, що сприяють прогресуванню пухлини та РНК-зв'язуючі білки, що регулюють включення / виключення рідкісних екзонів, 7) роль та регуляція аутофагії під час протеотоксичного стресу, 8) адаптація до стресу ендоплазматичного ретикулуму (ER) та механізмів артеріального стресу, викликаного апоптозом; 9) ідентифікація та характеристика відділення стовбурових клітин множинного мієлому та стійкого до бортезомібу субклону; 10) роль гіпоксії при чутливості лікарських засобів та клональному е. олива У Інституті використовуються різноманітні методики для вирішення цих питань, включаючи аналіз біоінформатики, редагування генів CRISPR / Cas9, культура тканин та моделі мишей раку. У кінцевому підсумку ці знання будуть переведені в наступні покоління терапії для лікування раку та інших захворювань, пов'язаних з помилками сплайсингу або порушеннями в протеостазі.

Семінари з молекулярної медицини

Ми пропонуємо розширені класи для високоосвічених студентів середньої школи, зацікавлених у проведенні кар'єри в медицині або суміжних областях, таких як біомедичні дослідження, розробка лікарських препаратів, аптека або медсестер. Ми пропонуємо кілька семінарів - Молекулярна біологія раку, Молекулярна нейронаук, Молекулярна імунологія, Молекулярна біологія розвитку та старіння, Медична та трансляційна біоінформатика та біомедичні дослідження - це викладає інструктори з докторським рівнем з багаторічним досвідом дослідження та навчання. Завдяки привабливим лекціям та практичним заняттям студенти вивчають нормальну молекулярну і клітинну біологію, а потім дізнаються, як ці нормальні процеси порушуються або спотворюються під час розвитку захворювання. Крім того, важливий акцент робиться на сучасний розвиток лікарських засобів та поява епохи індивідуальної медицини. Щоб завершити семінар, студенти використовують те, що вони навчилися, для створення оригінального дослідницького проекту щодо гена або молекулярного процесу за їх вибором.

У більш широкому сенсі, учасники семінару роблять друзів з усього світу, зміцнюють свої академічні навички та знайомляться з життям коледжу в безпечному середовищі.

Студенти розміщуються в студентських гуртожитках у двомісних, трьохмісних або квадратних лавках, а також їдять у кафе-ресторані. Навчальні помічники / житлові консультанти живуть зі студентами, а також можуть наставляти та допомагати студентам. Крім того, керівники табору знаходяться на території готелю цілодобово. У цілому ми підтримуємо співвідношення студентів до співробітників, які краще, ніж вимагають університети.

Наукове редагування

Ми пропонуємо професійне редагування біомедичних наукових журнальних статей для невластивих англомовних вчених та попереднього подання експертної оцінки для вчених будь-якої мови. Стандартне редагування готує рукописи для публікації в англомовних журналах шляхом виправлення граматики, орфографії, вибору слова та структури речення. Параметр експертного огляду дає вам експертні думки, вказівки та пропозиції щодо наукової якості вашого рукопису, подібно до того, що ви очікуєте від експертного огляду після подання до журналу. Це попереднє подання може поліпшити ваші шанси на позитивний результат експертного оцінювання після подання та прискорити процес подання журналу.

Розташування

Сан-Хосе

Address
5941 Optical Ct
Сан-Хосе, Каліфорнія, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: