Pyramind

Введення

Прочитайте офіційний опис

Музичне виробниче училище та Інтернет-навчальна мережа

SF Campus

Навчіться виробляти звуки та музику, яку ви любите, у нашому університетському містечку SF, розташованому в центрі району SOMA у Сан-Франциско.

Пориньте у найповнішу програму підготовки музики та звуку на планеті, спеціально призначену для запуску кар'єри музичних продюсерів, звукорежисменів, композиторів, аудіоінженерів та електронних виконавців.

Провідна школа у м. Сан-Франциско для музичних та звукових виробників має місце, яке вас чекає.

онлайн

Класи та програми виробництва Pyramind в Інтернеті призначені для того, щоб докладно пояснити DAW, розібрати мистецтво звукового дизайну та навчити вас перевіреним композиціям та організаціям методів.

Отримайте один-на-один тренінг зі своїм інструктором та наставником, включеним у вартість кожного онлайн-класу.

Вибирайте з повних програм, таких як наш електронний музичний продюсер онлайн , або індивідуальні курси в Ableton Live, Logic Pro X, Pro Tools та багато іншого.

Створіть портфоліо під керівництвом професіонала та розробляйте повторюваний робочий процес, який можна провести з вами протягом всієї вашої кар'єри.

Ментажна мережа

Зв'яжіться з ідеальним наставником для особистої індивідуальної інструкції та інструкцій через Мережу піраміда.

Дізнайтесь широкий спектр питань, включаючи програмне забезпечення DAW та навички виробництва, теорію та організацію, бізнес та багато іншого.

Розвивайте свої навички як продюсер та пробивайте свої перешкоди на шляху до успіху.

СООБЩЕСТВО

Приєднуйтесь до нашої активної спільноти та доступу до галузевих відносин, наставників, стажувань та можливостей для працевлаштування.

Забезпечте співпрацю з учнями та співробітниками нашого багатопрофільного комплексу.

Створіть професійну мережу протягом усього життя за допомогою подій, які допоможуть вам зв'язатися з місцевою музичною сценою, спеціальними гостьовими викладачами, гастролістами та продюсерами.

Наш блог містить повні безкоштовні відеоролики та рекомендації, інтерв'ю з артистами, повторення подій та багато іншого.

Послуги студії

Наша команда студійних служб забезпечує аудіо-дизайн та музику для багатьох з найбільших імен в інтерактивних розвагах, VR та музиці.

Нашими клієнтами є HTC Vive, Microsoft Studios, Ubisoft, Blizzard, Zynga, Double Fine, Insomniac, Nvidia, Samsung, HP та багато іншого!

Розташування

Сан Франциско

Address
880 & 832 Folsom Street, San Francisco, CA
94107 Сан Франциско, Каліфорнія, США

США Інтернет

Address
США Інтернет, США