Polk State College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Polk State College

Полк State College, Створена в 1964 році, є багатопрофільним кампусу установа обслуговує більш 20000 студентів бакалавра прикладних наук, бакалавр наук, доцент в області мистецтв і співробітник в області науки ступенів, а також широкий спектр сертифікатів і підготовки робочої сили варіантів. Коледж також має три середніх школи чартерних.

Переваги Polk Державного включають малі розміри класу; практичного навчання; спеціалізований факультет; денні та вечірні заняття; варіанти онлайн; доступне навчання; відмінна матеріальна допомога; різноманітне співтовариство і енергійного життя студента, в тому числі можливості образотворчого мистецтва, клубів і міжвузівських легкої атлетики.

Ми ідеальне місце, щоб рости. Ми Polk.

Полк State College Місія Полк State College, якість керований інститут, перетворює життя через силу освіти шляхом надання доступу до недорогих і асоційованими і бакалаврських ступенів, сертифікатів кар'єри і програм зайнятості робочої сили, з яким виступив різноманітним, кваліфікованого викладацького складу і персоналу.

Полк State College Бачення Поширення передового досвіду та успіху студента за рахунок інновацій, вартості та участі.

Основні цінності Polk State College

Служба Чесність Знання Різноманітність керівництво

Прийом і допомогу Полк State College проводить політику "відкритих дверей" і може приймати будь-які випускник середньої школи з власником сертифікату кваліфікаційний диплом або GED. Студенти можуть ввести Polk держави протягом будь-якого терміну, і Коледж також пропонує широкий спектр інноваційних, гнучких альтернатив традиційним плануванням, в тому числі в Інтернеті, на вихідні, прискорене, позмінної дружні і міні-семестр варіантів. Ми пропонуємо студентам різні варіанти фінансування і платити за коледж, включаючи гранти, позики і стипендії.

Розташування

Лейкленд

Polk State College - Lakeland Campus

Address
3425 Winter Lake Rd, Lakeland, FL 33803
33803 Лейкленд, Флорида, США
Веб-сайт
Телефон
+1 863-297-1000

Програми

Associate of Arts
Associate of Science
Certificate