Parkland College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Parkland College задоволенням вітає іноземних студентів до нашого кампусу в місті Шампань, штат Іллінойс, США.

Parkland College має сертифікацію SEVP для надання документів форми I-20 для студентів F-1 та M-1, які бажають навчатися у США.

111124_20181015ParklandMisc.023.JPG

Parkland College пишається можливостями дистанційного навчання, доступними студентам за межами США, а також студентам, які відвідують інші коледжі та університети США.

Parkland College - дворічний коледж, розташований у місті Шампань, штат Іллінойс, одним із найкращих напрямків для іноземних студентів у Сполучених Штатах. Пропонуючи більше ніж 100 програм і ступінь сертифікатів, Parkland College добре відомий своїми невеликими розмірами класу, сучасними засобами, інклюзивним навчальним середовищем та персональним факультетом. Паркленд може похвалитися найбільшим міжнародним студентським корпусом з будь-яких 2-річних коледжів у штаті Іллінойс, з більш ніж 300 студентами, які представляють понад 40 країн.

111128_20180709-Parkland-Scenes-056.jpg

Спеціальний ступінь пропонує ідеальний і недорогий проріз для студентів-іноземців, які хочуть вступити до американської системи освіти. Працюючи над удосконаленням своїх навичок англійської мови за допомогою програми англійської мови як другої мови (ESL) або отримавши перекладні заліки на два роки, багато міжнародних студентів Parkland потім переходять у 4-річні університети (2 + 2 переведення) по всьому США, де вони продовжують освіту, отримуючи ступінь бакалавра та випускників. Університет штату Іллінойс, який також розташований у Шампані, та один із провідних науково-дослідних університетів країни, є найбільшим одержувачем переказів з Паркленда. Міжнародні студенти можуть перевестись до Іллінойського університету, який вже оселився в Шампані та має дворічний досвід роботи в американській системі освіти. Розташований на окраїні міста Шампань, кампус Parkland College є як сучасним, так і мальовничим, оточений деревами та прилеглими парками, і він легко доступний в системі громадських автобусів. Є багато парковки для студентів з автомобілями. У кампусі є театр, кафетерія, тренажерний зал та планетарій Старкеля, другий за величиною планетарій в штаті Іллінойс, де проводяться публічні лекції, вистави та експонати.

111127_20180709-Parkland-Scenes-001.jpg

Parkland College також функціонують радіо та телевізійні станції, що працюють під студентами. Спортивно-спортивний Parkland College представляє 8 чоловічих та жіночих спортивних команд, які змагаються у NJCAA. Завдяки такому значному міжнародному студентському населенню викладачі Parkland College добре звикли до викликів, з якими стикаються міжнародні студенти, і вони мають досвід впоратися з ними. Паркленд прагне підвищити глобальну обізнаність та мультикультуралізм через освіту та викладачі, які вітають унікальні перспективи, які пропонують міжнародні студенти на своїх заняттях.
TOEFL не потрібен для вступу до Parkland College , але потенційним студентам, які взяли його та набрали 61 (Інтернет) або 500 (друк) або вище, потрібно лише подати письмовий зразок. Потенційні студенти, які не взяли TOEFL, приймуть оцінку з англійської мови після прибуття до парку. Не взявши TOEFL, НЕ вплине на вступ до Parkland College .

111126_20181015-Parkland-Misc.-078.jpg

«Окрім теоретичних знань, Паркленд навчив мене ще дуже важливим урокам про толерантність та американський спосіб життя. До мене ставилися лише з повагою, мене познайомили з іншою стороною світу і себе. Це разом з моїми дивовижними міжнародними друзями, тому я вважаю свій час там досвідом життя ". - Фабіо Гуларт Андраде, Бразилія. Студент Parkland College 2011-12.

Розташування Parkland College в місті Шампань, штат Іллінойс, забезпечує зручності та захоплення великого міста з зручностями для невеликих містечок. Ми місто, що швидко розвивається в штаті Іллінойс , з довгим переліком можливостей для наших жителів та коротким часом поїздок. У Шампені ви не просто один з натовпу, а частина процвітаючої та зростаючої спільноти.

Паркленд №1 у студентських перекладах до університету Іллінойсу , вищого науково-дослідного університету, розташованого на задньому дворі. Головною перевагою для життя біля Іллінойського університету є доступ до спортивних змагань 10 великих змагань та розваг світового класу на таких місцях, як Меморіальний стадіон , Центр фермерського господарства та Центр виконавських мистецтв Краннерт .

111129_20180327-Parkland-011.jpg

Наші міста-побратими мають чіткі процвітаючі ділові райони міста, які пропонують смачну їжу, нічне життя, кав’ярні (навчальні місця!) Та шопінг. Champaign-Urbana навіть був названий журналом Midwest Living з найбільшого міста середнього заходу та з поважних причин. Місцеві ресторани, а також регіональні фаворити, такі як Portillo's, - це все в меню.

111123_Parkland_Nursing_Program_08232018-314.jpg

Розташування

Шампанське

Parkland College

Address
2400 West Bradley Ave
61821 Шампанське, Іллінойс, США
Телефон
+1 217-351-2200

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Associate Degree
Associate of Applied Science
Associate of Arts
Associate of Science
Цей навчальний заклад також пропонує: