Parkland College

Введення

Прочитайте офіційний опис

З моменту свого створення в 1967 році, 帕克兰地区学院 був спрямований на покращення своєї міжнародної репутації за академічну майстерність та соціальне збагачення. Школа розташована в центрі округу Шампінг, штат Іллінойс. За останні сорок років коледж надавав професійно-технічну підготовку та навчання для більш ніж 210 000 студентів.

Парландський коледж став центром освітніх можливостей та соціальних заходів у східному та центральному штатах Іллінойс. Він відомий у Сполучених Штатах за його видатні академічні стандарти, інноваційний навчальний план та якісне навчання. Програма "Концентрація до збагачення" дозволяє студентам Parkland College перейти до молодших коледжів в штаті Іллінойс, як юніори, коли вони отримують ступінь асоціації в галузі мистецтв (АА) або аспірантуру з науки (АС). Прогресивна програма штату Іллінойс гарантує, що студенти в Parkland College зможуть перейти до Іллінойсу для участі в програмі після закінчення ряду курсів.

Переваги навчання в 帕克兰地区学院

帕克兰地区学院 відкриває абсолютно новий світ для іноземних студентів. Студенти не тільки насолоджуються життєвим і навчальним середовищем Американської академії, але також мають більше можливостей.

Основні особливості

Кваліфікація

帕克兰地区学院 був акредитований Північною Центральною асоціацією коледжів та 帕克兰地区学院 ще в 1972 році. Крім того, багато професійних навчальних курсів, які пропонують коледж, також схвалено багатьма організаціями.

Барвисті студентські групи

Кампус коледжу є домашньою базою студентського життя. Щорічно в країні проживає понад 18 000 студентів з усього світу.

Старший і відповідальний факультет

Викладачі Паркландського коледжу отримали ступінь магістра в галузі своєї компетенції, і вони прагнуть продовжувати навчання та тренінгові програми, пропоновані Центром підвищення кваліфікації.

Охоплює широкий спектр курсів коледжу

Більше 100 докторських та сертифікаційних програм пропонуються у сферах професійної підготовки, перепідготовки до університетів та підготовки спеціалізованої роботи для понад 600 штатних працівників, які працюють за сумісництвом, включаючи вчителів, консультантів з навчання та бібліотекарів. Надайте академічну підтримку студентам різних навчальних стилів та академічних рівнів. Надайте можливості для навчання в університеті, онлайнове навчання та сумісне навчання. Надання консалтингових послуг для консультування та планування кар'єри для малих класів та професійної лабораторії: у середньому по 20 студентів на клас. Ступінь включає в себе аспірантуру в галузі ліберального мистецтва, докторську дисертацію в галузі науки, аспірантуру з фінансів, аспірантуру з образотворчого мистецтва, аспірантуру в галузі інженерної науки, аспірантуру прикладних наук та аспірантуру з загальної освіти. Працюйте з чотирирічним коледжем, щоб нагородити вищу освіту.

13551_Campus_3.jpg13552_Campus.jpg13556_Garden.jpg13558_Gym.jpg13559_Union.jpg

Розташування

Шампанське

Parkland College

Address
2400 West Bradley Ave
61821 Шампанське, Іллінойс, США
Телефон
+1 217-351-2200

Програми

Associate Degree
Associate of Applied Science
Associate of Arts
Associate of Science
Цей навчальний заклад також пропонує: