Olympic College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Будь ласка, ознайомтеся з нашої електронної брошури!

Ласкаво просимо іноземних студентів!

Олімпійський Коледж є дворічна державному коледжі в штаті Вашингтон, який пропонує понад 70 різних ступенів і сертифікатів в академічній передачі і професійно-технічних програм. Кампус в Bremerton розташований на ділянці площею 33 акрів, обрамлена видом на гори Олімпійських, Mt. Реньє, солоних впускні і Каскадних гір. Місто Bremerton є безпечним спільнотою і ідеальною базою для вивчення і досвід західного узбережжя з регулярним поромним в Сіетлі, який знаходиться менш ніж в годині їзди, Bremerton пропонує прекрасну можливість насолодитися атмосферою цього невеликого міста з усіма хвилювання і перків в культурне розмаїття міста Сіетл.

Чому обирають олімпійський коледж?

  1. Персональне увагу і маленькі класи 2. Доступне навчання і проживання в сім'ї 3. Житловий зал доступний на території кампусу 4. Зручно розташований недалеко від Сіетла 5. TOEFL не вимагається 6. Інтенсивна програма вивчення англійської мови 7. Вільні партнери розмова 8. Міжнародний студентський клуб 9. На кампусі зайнятості 10. 4-х і 6-тижневий літній сесій інтенсивної англійської мови 11. Гарантований університет передача допуску до позначених 4-річних університетів 12. Малий міжнародний студентський населення дає можливість говорити англійською мовою 13. Можливості брати участь в житті університетського містечка і зробити друзями на все життя ласка, ознайомтеся з нашими електронної брошури!

Олімпійський коледж навчає понад 13000 студентів на рік. Заснована в 1946 році коледж має три відділення в Бремертон, Poulsbo і Шелтон і обслуговує населення 280,000 жителів, які проживають в KITSAP і Мейсон повітах.

Ступені та сертифікати

Олімпійський Коледж допомагає студентам побудувати навички для наступного етапу свого життя або кар'єри в своїх численних освітніх можливостей. Студенти можуть отримати сертифікат або ступінь молодшого спеціаліста або завершити перші два роки ступінь бакалавра. Студенти, які хочуть, щоб закінчити ступінь бакалавра на місцевому рівні може вибрати для бакалавра наук в області сестринської справи, бакалавр прикладних наук в області інформаційних систем, або бакалавра наук в галузі машинобудування градусів тепер доступні в університетському містечку Бремертон або вибрати для передачі в одному з університетів які спільно розташовані в кампусах Бремертон або Poulsbo. Крім того, OC пропонує курси для оновлення навичок роботи, отримати професійну підготовку, або просто в якості особистого збагачення. Студенти досягти багатьох з їхніх особистих і професійних цілей, відвідуючи Олімпійський коледж. В останні роки, коледж зазнав багато змін, в тому числі будівництво нової будівлі гуманітарних і послуг для студентів в університетському містечку Бремертон і розширення послуг на своїх Poulsbo і Shelton кампусах.

Вартість навчання та типові витрати: Нерезідірующій

Плата за навчання / Збори $ 4053

Книги / Витратні матеріали $ 1095

Інша $ 3355

Кімната / плата $ 9828

РАЗОМ $ 18231

Олімпійський Коледж Передача прийому в Гарантії (TAG) з декількома партнерськими установами. Міжнародні студентські заявники, які звертаються за трансферну програму коледжу може вибрати один з наших партнерських установ, щоб розглянути їх для гарантії допуску. Заявники, які приймаються до олімпійського коледж отримає як вступний лист від нас і гарантує прийом Трансфер з університету вони обрали. Студент повинен закінчити диплом молодшого спеціаліста в Олімпійському коледжі з необхідним ГПД для того, щоб виконати умовне пропозицію. Вимоги ГПД можуть бути отримані більшістю міжнародних студентів. Насправді, найвище вимога є 3,25 (B), середній

Розташування

Бремертон

Olympic College

Address
Olympic College
1600 Chester Avenue

98337-1669 Бремертон, Вашингтон, США
Телефон
+1 360-792-6050