Northeast Wisconsin Technical College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1912 році, NWTC є загальнонаціональним дворічним державним коледжом, де студенти готуються до високотехнологічної кар'єри та починають ступінь бакалавра. Минулого року НВТК обслуговує понад 32 000 студентів; 7 800 студентів пройшли ступені та дипломи і працювали з більш ніж 1100 підприємств для контрактного навчання. Коледж привітав студентів з більш ніж 30 країн світу, включаючи Малайзію , Пакистан , Південну Африку , Бразилію , Гану , Іспанію , Польщу та Китай .

Всі студенти NWTC мають ресурси, необхідні для успіху. У результаті 93% випускників мають кар'єру протягом шести місяців після закінчення навчання; 80% цих випускників працюють у своїх сферах кар'єри. Ще сотні градів продовжують свою освіту в рамках угод про передачу СЗЛК «s з майже 40 інших коледжів / університетів.

Починай тут. Іди кудись!

Наше завдання

Ми є дворічним технічним коледжем, який обслуговує північно-східний штат Вісконсін, надаючи освіту, навчання та можливості навчання протягом усього життя для окремих осіб та підприємств, що призводить до розвитку кваліфікованої робочої сили. Наші клієнти стимулюють економічну життєздатність нашого округу внаслідок застосування навичок та знань, отриманих шляхом заповнення сертифікатів, дипломів, курсів.

Наше бачення

NWTC є найсучаснішим навчальним коледжем, який перетворює, зміцнює і надихає.

Розташування

Грін-Бей

Address
2740 West Mason St.
WI 54303 Грін-Бей, Вісконсін, США

Марінетта

Address
1601 University Drive
WI 54143 Марінетта, Вісконсін, США

Стердж-Бей

Address
229 N. 14th Avenue
WI 54235 Стердж-Бей, Вісконсін, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: