North Central Missouri College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Північна Центральна Міссурі Коледж дійсно чудовий коледж відомий своєю навчанні і сильне почуття спільності. Ми вважаємо, наш навчальний заклад означає вибір і цінність. Це люди, які зібралися, щоб дослідити, виявити, шукати можливості, і приступити незліченних проблем для покращення.

Наші інвестиції у викладанні створює освітній досвід, який інтелектуально складною і має практичне значення далеко за межами класної кімнати. Наші студенти навчаються талановитим викладачів, які інвестують свій час і енергію, щоб забезпечити індивідуальний успіх. Маленькі розміри класу і різноманітні розкладу занять дозволити собі переваги, які дають студентам можливість створювати свій власний досвід навчання.

У Північній Центральної Міссурі коледж, програм партнерства з бізнесом і промисловістю забезпечують розширені можливості навчання, які ведуть до запису кар'єри та просування по службі. Кілька інформаційно-пропагандистських програм принести навчання лабораторії для вас, студент. Навчальні програми, які досягають на робочому місці надання допомоги студентам у переході з класу в кар'єрі. З класів, пропонованих в Maryville, Чіллікот, Віфанії, і Трентон, ми почали регіоналізації наші зусилля, щоб служити різноманітне населення учнів, знайдених у Великому Північно-Західного Міссурі. Ми пишаємося внесків до нашому доробку, які включають студентів з навколишнього чотирьох державної регіоні і на міжнародному рівні, а також.

Якщо ви старший в середній школі шукає подвійний кредит, недавній випускник середньої школи, або повертається Студент коледжу Бажаєма просування, ви побачите, що Північна Центральна Міссурі Коледж пропонує світ потенціалом! Будь ласка, використовуйте наш каталог в якості керівництва до послуг, академічних програм, курсів, заходів та ресурсів, наявних у вас в Північній Центральної Міссурі коледжу.

NCMC Місія

Місія Північної Центральної Міссурі Коледж, щоб допомогти людям в нашій освітній / бізнес-спільноти для досягнення своїх цілей за допомогою відкритого прийому, розумні витрати, прогресивного навчального плану і послуг - виступив турботливого, компетентний персонал в безпечному, технології, багаті середовища навчання .

Розташування

Трентон

Address
North Central Missouri College
1301 Main Street

Трентон, Нью Джерсі, США