Navarro College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наварро коледж є два роки коледж розташований в Corsicana, Техас, США. Наварро коледж має понад 35 наукових і технічних програм для підготовки студентів для передачі в університет. Ці програми включають в себе комп'ютерні науки, Pre-Engineering, різні програми по догляду і Petroleum Technology. Міжнародні студенти можуть бути присутніми на Corsicana, Уоксахачі або Midlothian кампусів. Navarro Коледж має на кампусі житла, доступного на кампусі Corsicana.

Наварро коледж приймала іноземних студентів на протязі більше 30 років. Студентство досить різноманітний більше 36 країн, представлених. Наварро коледж Інститут англійської мови також приймає іноземних студентів, які необхідно виконати, перш ніж знання англійської мови на курсах коледжу. По закінченню інституту англійської мови, студенти автоматично приймається в вузівські курси.

Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації! Ми сподіваємося, що ви бути частиною Наварро коледж сім'я!

доступною

  • Наварро має відкриту політику вхідних плат.
  • Кожен з п'яти містечок знаходяться в декількох хвилинах від центру міста і його легко дістатися з будь-якої частини міста. Вартість навчання в Наварро становить половину ціни коледжу в чотири роки.
  • У нас є відділи, присвячені служінню особливих груп населення, таких як ветерани, студенти першого покоління і інвалідів.
  • Там щось, щоб відповідати всім на Наварро: дистанційне навчання, передача коледжу, онлайн-курси, основні дослідження, ESL, а ввечері і в вихідні класи.

Чуйний

  • Navarro будує на майбутнє. Наш кампус має стан справ в даній області обладнання та засоби, які дають студентам якісну академічну і технічну освіту, що забезпечує їм отримати конкурентну перевагу на ринку праці.
  • Наші професійні та технічні навчальні програми підготовки студентів до кар'єри високого попиту в сфері охорони здоров'я, інформаційних технологій, промисловості і багато іншого.

інноваційний

  • Наші координовані дослідження і програми студент послуг завоювали шанувальників і наслідувачів по всій країні.
  • Програма передачі коледжу не тільки готує студентів до ретельності коледжу в чотири роки, він також постійно розвивається навчальну програму в невеликих творчих класів.
  • Є студентські створені клуби і комітети на території кампусу, які відображають різноманітність, прищепити впевненість у власних силах, керівництво та відповідальні дії.

Розташування

Корсикана

Address
Navarro College International Programs Office
3200 West 7th Avenue

75110 Корсикана, Техас, США