Прочитайте офіційний опис

Наварро коледж є два роки коледж розташований в Corsicana, Техас, США. Наварро коледж має понад 35 наукових і технічних програм для підготовки студентів для передачі в університет. Ці програми включають в себе комп'ютерні науки, Pre-Engineering, різні програми по догляду і Petroleum Technology. Міжнародні студенти можуть бути присутніми на Corsicana, Уоксахачі або Midlothian кампусів. Navarro Коледж має на кампусі житла, доступного на кампусі Corsicana.

Наварро коледж приймала іноземних студентів на протязі більше 30 років. Студентство досить різноманітний більше 36 країн, представлених. Наварро коледж Інститут англійської мови також приймає іноземних студентів, які необхідно виконати, перш ніж знання англійської мови на курсах коледжу. По закінченню інституту англійської мови, студенти автоматично приймається в вузівські курси.

Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації! Ми сподіваємося, що ви бути частиною Наварро коледж сім'я!

доступною

  • Наварро має відкриту політику вхідних плат.
  • Кожен з п'яти містечок знаходяться в декількох хвилинах від центру міста і його легко дістатися з будь-якої частини міста. Вартість навчання в Наварро становить половину ціни коледжу в чотири роки.
  • У нас є відділи, присвячені служінню особливих груп населення, таких як ветерани, студенти першого покоління і інвалідів.
  • Там щось, щоб відповідати всім на Наварро: дистанційне навчання, передача коледжу, онлайн-курси, основні дослідження, ESL, а ввечері і в вихідні класи.

Чуйний

  • Navarro будує на майбутнє. Наш кампус має стан справ в даній області обладнання та засоби, які дають студентам якісну академічну і технічну освіту, що забезпечує їм отримати конкурентну перевагу на ринку праці.
  • Наші професійні та технічні навчальні програми підготовки студентів до кар'єри високого попиту в сфері охорони здоров'я, інформаційних технологій, промисловості і багато іншого.

інноваційний

  • Наші координовані дослідження і програми студент послуг завоювали шанувальників і наслідувачів по всій країні.
  • Програма передачі коледжу не тільки готує студентів до ретельності коледжу в чотири роки, він також постійно розвивається навчальну програму в невеликих творчих класів.
  • Є студентські створені клуби і комітети на території кампусу, які відображають різноманітність, прищепити впевненість у власних силах, керівництво та відповідальні дії.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Navarro College

Наварро коледж Інститут англійської мови проводить навчання англійської мови найвищої якості, в яких іноземні студенти можуть вчитися всім свій потенціал, розвивати більш ... [+]

Наварро коледж коледж два роки знаходиться в Corsicana, штат Техас, США. У доповненні до більш ніж 35 наукових і технічних програм, доступним, Наварро коледж Інститут англійської мови проводить навчання англійської мови для іноземних студентів. Наварро коледж приймав іноземних студентів більше 35 років. Студентство досить різноманітна з більш ніж 36 країн, представлених.

Наварро коледж Інститут англійської мови проводить навчання англійської мови найвищої якості, в яких іноземні студенти можуть вчитися всім свій потенціал, розвивати більш глибоке володіння англійської мови, а також більш глибоке розуміння культури і звичаїв Сполучених Штатів. Курси допомагають студентам підготуватися до бакалаврату або аспірантури в американському університеті. Наварро коледж пропонує гарантований прийом в свої класи коледжу для іноземних студентів, які закінчили Інститут англійської мови.... [-]

США Corsicana
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою