Nashville Film Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Досвід NFI

На НФІ наша сім'я кіновиробників створює унікальну культуру. Від студентів до факультету до випускників ми всі одержимі одне: роблячи фільми. І тому, що кінематограф по суті є досвідом команди, ми всі постійно співпрацюємо, створюємо мозковий штурм і створюємо відносини як друзями, так і колегами. Разом ми кидає виклик, заохочуємо і формуємо один одного, як виробників.

Весь фільм, весь день

Весь день, кожен день, ми створюємо кінематографістів. Ми віримо у те, що наші студенти повністю занурюються в кіноіндустрію та усувають відволікання. Ми забезпечуємо швидкий шлях, уникаючи незв'язаних тем та марних годин кредитування. Ми випускаємо наших студентів із традиційної аудиторії, в поле, на набір і за камерою. Це практична творчість кожен день.

Ми починаємо кар'єру

Наш курс розміщення після закінчення навчання перевищує 70%.

Як акредитована кіношкола, ми зосереджені на створенні кар'єри наших студентів та випускників. І тому, що наша програма є практичною і в галузі, багато наших студентів мають контракти та пропозиції на роботу в оренду, перш ніж вони навіть випускників. І NFI, наш успіх будується з успішної кар'єри наших випускників.

Вчимося з активних кінематографістів

На NFI, всі наші факультети беруть активну участь у кіноіндустрії. Це виробники, письменники, редактори, актори, стилісти тощо. Це надає студентам багаті перспективи щодо тенденцій і технологій, впливу активної мережі професіоналів та наставництва в реальному світі.

Ми знаходимося в серці Нешвілла

Як один з найбільш швидкозростаючих міст Америки, кіноіндустрія Нашвілла стрімко розвивається. Наше місто було побудовано на індустрії розваг і південної гостинності. Наша місцева спільнота художників справді піклується про наступне покоління і завжди готові надати нові можливості. Від музичних роликів до телевізійних шоу до національних рекламних роликів, Нашвілл отримує високу оцінку за його відданість досконалість у галузі.

Дев'ятимісячна програма

Ви хочете розпочати свою кар'єру. Ми розпочинаємо роботу лише за дев'ять місяців.

Ми обладнали кінематографістів з навичками, мережею та практичним досвідом, необхідним для того, щоб потрапити в землю. Програма виробництва фільмів NFI нагадує завантажувальну програму для кінематографістів.

Розташування

Нашвілл

Address
Nashville Film Institute
191 Polk Avenue

37210 Нашвілл, Теннессі, США