The New England School of English

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша філософія Філософія Нової Англії школи англійської мови, щоб забезпечити краще в англійській мові та навчання культури: забезпечити інтелектуально складні програми найвищої якості в теплій і сприятливого навколишнього середовища. Коротше кажучи, наша мета полягає в наданні позачергового можливість вивчати англійську мову.

Чому NESE? Повний Мовний і культурний занурення У NESE, студенти вчаться більше, ніж просто мова; вони вчаться американську культуру, а також. Наші студенти швидко увінчалися успіхом, оскільки інтенсивне навчання англійської мови в поєднанні з повною культурною занурення виявилася максимально вивчення мови. У NESE, студенти відвідують заняття інтенсивні протягом дня і мати можливість повернутися додому до сім'ї американського сімейного чи гуртожитку у вечірній час. Весь день, кожен день, наша інтенсивна програма надає студентам американського мови і культури, надаючи можливість для швидкої вивчення мови можливо.

Відмінні Вчителі Через своєю винятковою репутації, NESE привертає вчителів, які тримають як бакалавра або вчені ступені від деяких з найкращих університетів в США, в тому числі Гарвард, Єль, і Колумбії. Незалежно від того, де наші викладачі отримали свої ступені, NESE вчителя динамічні фахівці з досвідом викладання винятковою які були обрані, щоб викладати в NESE через їх високого рівня знань і відданість справі.

Маленькі класи Наш середній розмір класу 12 студентів. Маленькі класи забезпечити жваві дискусії, часте участь студентів і інтенсивної взаємодії вчителя і учня.

Інтенсивні та напів-інтенсивні програми п'ять днів на тиждень Студенти мають вибір участі в програмі інтенсивної Несе від 9: 00-3: 15 щодня або в Semi-Intensive Program Несе від 9: 00-12: 00 щодня. Обидві програми пропонують 10 рівнів мови і культури навчання, повний доступ до всіх Несе об'єктів, і вибір будь з гуртожитку або проживання в сім'ї.

Виборне і після школи курси На додаток до наших інтенсивних академічних занять студенти можуть вибрати елективні і після школи курси, щоб допомогти їм досягти своїх цілей швидше. Виборне і після школи Курси включають TOEFL® Підготовка, ділова англійська, юридична англійська, вимова та Університет підготовки. NESE просунуті студенти можуть також пройти курси у своїй області, що представляють особливий інтерес в Гарвардському Extension School та інших коледжів області. (Будь ласка, зверніть увагу, що п'ять студенти повинні зареєструватися для того, щоб в NESE після школи гольфу, щоб мати місце.)

Офіційні стенограми та сертифікати В кінці кожної сесії, ви отримаєте Несе транскрипт, який надає інформацію про вашу кваліфікації та англійською успішності в кожній області кваліфікації. Ви також отримаєте сертифікат про проходження Несе за участь в нашій програмі, і після успішного завершення найбільш просунутому рівні Несе, ви будуть нагороджені Дипломом Несе. Крім того, якщо вам досягти успіхів у навчанні, ви будете визнані як в "Нагороди Студент". Відмітка про це з'явиться на вашому офіційному NESE стенограми.

Ідеальне місто, в ідеальному університет NESE розташована поруч з Гарвардським університетом в центрі Гарвардської площі в Кембриджі. Harvard Square є центром студентської активності та одним з найцікавіших і динамічних центрів студентської в Сполучених Штатах. NESE знаходиться всього в 100 метрах від залізничного й автобусного вокзалів і в 10 хвилинах від центру Бостона. Ми також менше, ніж за дві години від великої катання на лижах, вітрильний спорт океану, і красивого історичного Кейп-Код.

Гнучке розклад Ми пропонуємо інтенсивні 4-тижневі сесії, що починаються в 12 різних часів протягом року. Це означає, що ви можете почати свою англійську навчання в той час, який найкраще підходить ваш графік.

Попередня домовленість Проживання Протягом усього року, студенти можуть вибрати, щоб жити в американській родині або родині в гуртожитку. Тому NESE робить всі домовленості житлових перед студентами покинути свою країну, виберіть чи студенти жити в родині чи в гуртожитку, вони можуть піти прямо з аеропорту в їх новий будинок. NESE не стягує плату за оформлення будь-яких житлові умови.

Програма для фахівців Через гнучкості NESE програми, фахівці можуть вибрати класи, які вони хочуть взяти. Це ідеально підходить для професіоналів, чия робота не дозволяє їм слідувати нашому інтенсивному програму. На додаток до нашої звичайної інтенсивної програми, приватні уроки і Несе елективних курсів є одними з опцій в NESE для професіоналів.

Програма для студентів Наш інтенсивний навчальний план розроблений спеціально, щоб допомогти студентам у досягненні їх академічних цілей якомога швидше. На додаток до наших інтенсивних занять ми пропонуємо курс TOEFL® Підготовка, іспит TOEFL® Інституційна кожен місяць, і курс University Preparation. Ми також пропонуємо великий освітній консультування та служби зайнятості університет, бібліотека університету ресурс, щоб допомогти студентам планувати майбутні дослідження в Сполучених Штатах, і допуск в зону університетів, не беручи TOEFL®.

Безкоштовні консультації та послуги Наш асортимент безкоштовних послуг великий: до прибуття розміщення житла, університет консультування та розміщення, використання Несе обчислювальної техніки, необмежене використання NESE електронної пошти та Інтернету, Несе стенограми і сертифікати, і консультування наших досвідчених представників по всьому світу ,

Розташування

Кембридж

New England School of English

Address
Harvard Square
36 John F. Kennedy Street

02138 Кембридж, Массачусетс, США
Веб-сайт
Телефон
+1 617-864-7170

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія