Neosho County Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Привіт і Ласкаво просимо в Неошо County Community College (NCCC), будинок "Пантер"! Ми два роки установа, що надає дипломи. Ми можемо запропонувати вам безпечне, рідному середовищі, де ваші індивідуальні потреби і цілі можуть бути досягнуті. Наш міжнародний населення невеликий, але зростає. В даний час ми міжнародних студентів, що представляють дванадцять різних країн і мав колишніх міжнародних студентів, які передані в Гарвард, Художній інститут Чикаго, та інших заслуговують довіри чотири роки установи.

історія

Коледж був заснований в 1936 році як Шанют Junior College. У 1965 році назва була змінена на Неошо County Community Junior College, і випуск облігацій був прийнятий, щоб побудувати поточного кампуса. У 1980 році, слово "молодший" був вилучений від імені Коледжу.

Місце / кампусів

NCCC має два основних місця: житлове містечко в Канзасі Шанют, і університетське містечко, де подають Оттава, Канзас. Шанют місто 10000 розташований в сільській південно-східному куті штату Канзас. Шанют менш ніж за 2:00 з Уічіто, Канзас-Сіті, Топіка і Талса, штат Оклахома. Оттава місто 12000 розташований у північно-центральній частині Канзасу і тільки один-півтора години від Лоуренса і Канзас-Сіті.

Студенти

Неошо County Community College навчається близько 3500 студентів та проводить заняття за традиційною системою семестр. Наша осінній семестр починається в серпні і наш весняний семестр починається в січні. У нас є два чотири тижні літніх сесій, що проводяться в червні та липні.

програми

Неошо County Community College пропонує асоціювати градусів, а також безліч програм, сертифікат. Наші найпопулярніші програми професійної годуючих та медичне сприяння. Більшість наших студентів навчаються NCCC з наміром переходу на чотири роки коледж чи університет після завершення ступеня їх молодшого.

Плата за навчання і кваліфікація Обов'язковий TOEFL оцінка: 61 IBT Необхідні IELTS оцінка: 6.0 Середня річна плата за навчання: 12700 USD

Чому саме Неошо County Community College?

Сейф, невеликої коледж, облаштована Маленькі класи з індивідуальним увагою від догляду викладачів і співробітників Персональний сервіс для кожного окремого іноземного студента Різноманітність культурних заходів і можливостей громадських робіт, які дозволяють зануритися в різноманітній американською культурою.

Розташування

Ханте

Neosho County Community College

Address
800 West 14th Street
66720 Ханте, Канзас, США