Nassau Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про NCC

Місце для проведення. Великий кар'єри. Новий напрямок. Чудова підготовка вам потрібно передати чотири роки установа в. Нассау Community College є місцем, де ваші найсміливіші плани можуть почати приймати форму. Не впевнений, але те, що ці плани? Це насправді досить часто. Не хвилюйтеся - ми дамо вам всю необхідну підтримку і можливості, необхідні, щоб з'ясувати, ваші подальші дії. НКК робить тільки, що протягом майже 23000 денних і вечірніх студентів і близько 10000 триваючої і професійних студентів щороку.

Ваше майбутнє буде злітати з нашої прекрасної кампусу 225 акрів в центрі міста Лонг-Айленд - найбільший одного кампусу спільноти коледж в змозі, а частина Державного університету Нью-Йорка (SUNY) системи. Ви знайдете більше 70 полів навчання тут, з об'єктів, технологій, малих розмірів класу і великого вчення, які будуть живити ваші освітні цілі.

Інші факти:

Наш факультет проводити докторські в два рази курсу національної для коледжів.

Більш нашого факультету отримали премію SUNY канцлера за видатні досягнення у викладанні, ніж будь-який інший коледж в державі.

Ми найбільшим кампусу коледжу в штаті Нью-Йорк.

Акредитований держав Близького Комісії з вищої освіти і уповноважений Радою регентів присудити два роки асоційованих градусів мистецтв (AA), наука (АС), і прикладної науки (AAS).

Розташування

Садове місто

Address
Nassau Community College,
One Education Drive

NY 11530-6793 Садове місто, Нью-Йорк, США