Mohawk Valley Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Mohawk Valley Community College пропонує доступні, високоякісні освітні можливості для задоволення різноманітних потреб наших студентів. Ми коледжу спільноти, прагне до успіху студента на основі партнерських відносин, передачі та шляхи кар'єри і особистого збагачення. Коледж, який охоплює два університетських містечка - один в Утіка, а інша в Римі - пропонує 90 градусів і сертифікат варіанти його зарахування 6000 повний і неповний робочий день студентів.

Ми є частиною Державного університету Нью-Йорка (SUNY системи), яка є найбільшою комплексної системи вищої освіти в Сполучених Штатах. Ця система, що складається з 64 установ, надає нескінченні можливості для наших студентів і випускників.

навчання MVCC, в шостий найнижчий в системі SUNY, поряд з надійної програмою і послуг, включаючи кампусу в кампусі прямий трансфер допомогу стипендіальної зробити коледж доступним для всіх. Є 22 міжвузівських спортивних програм і більш ніж 50 студентських клубів і організацій, надаючи студентам різні види діяльності, щоб виразити себе і досліджувати їх варіанти.

Міжнародні Студенти Mohawk Valley Community College забезпечуються ресурсами через міжнародні та Приймальної комісії Міжнародного Student Services Office, щоб забезпечити плавний перехід до спільноти і системі освіти США. Студенти відвідують тижневий орієнтації перед початком занять, де вони можуть стати зручними з кампусом, іншими студентами, а також викладачів і співробітників. Подальша підтримка включає в себе щомісячні заходи, Міжнародний клуб, програму наставництва і щоденні робочі години, щоб звернутися безпосередньо до Міжнародного Advisor.

Розташування

Ютика

Address
Mohawk Valley Community College
1101 Sherman Drive

13501 Ютика, Нью-Йорк, США

Рим

Address
Mohawk Valley Community College
Second campus
1101 Floyd Ave.

13440 Рим, Нью-Йорк, США