MiraCosta College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що робить MiraCosta College Special?

Про наших студентів

І студенти, і співробітники користуються дружньою атмосферою і відчуттям, що ми всі тут, щоб допомогти один одному. Наш різноманітний студентський корпус включає людей різного віку, національності та культурного походження.

 • Зарахування кредиту: 14,773
 • Зарахування до некредиту: 2,479
 • Зарахування кредиту за статтю: Жінки: 57% Чоловіки: 43%
 • Середній вік: 26 років
 • Зарахування кредиту за національністю:
  • Афроамериканець: 4%
  • Білий: 45%
  • Іспаномовний: 34%
  • Азіат, острів Тихого океану: 8%
  • Кілька: 7%
  • Інше: 2%
 • Активний обов'язок Військовий / Ветеран / Залежний від громадян: 1,396
112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Фонд коледжу

Бачення MiraCosta College полягає в тому, щоб забезпечити, щоб ніхто не був позбавлений доступу до освіти через фінансові потреби і що доступні ресурси для збагачення досвіду коледжу для всіх студентів. Фонд є неприбутковою корпорацією 501 (c) (3), керованою волонтерською колегією лідерів громад та адмініструваною Управлінням розвитку та Фондом коледжу. За останні п'ять років Фонд збільшив внески до коледжу більш ніж удвічі, що, у свою чергу, збільшило кількість студентів, які отримують стипендії та подвоїли приватні ресурси, що підтримують програми кампусів. Одним з пріоритетів Фонду є компанія MiraCosta Promise, яка запропонує студентам рік навчання в університеті. Обіцянка також надаватиме фінансування на підручники та навчальні матеріали для тих, хто зобов'язується виконувати вимоги Promise.

Фізичні особи, корпорації та громадські групи працюють з MiraCosta College для досягнення своїх благодійних цілей. Багато вибирають фінансування стипендій, а інші підтримують підвищення академічних програм і засобів через Президентське коло. Благодійники вносять від 1000 до 10 тисяч доларів щорічно і підтримують різноманітні потреби в коледжі, включаючи студентські стипендії, капітальні проекти, гранти на підвищення програм та освітнє обладнання. Представникам «Президентського кола» пропонується зустрітися з президентом Міракости, щоб дізнатися про коледж та його роль у спільноті, а також поділитися своїми ідеями, тим самим створивши цінну зв'язок між коледжем та спільнотами, якими він служить.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Місія

Місія

Місія MiraCosta Community College місії полягає у забезпеченні вищих навчальних можливостей та послуг з підтримки студентів різноманітному населенню учнів з акцентом на їхній успіх. MiraCosta пропонує ступінь бакалавра, курси перекладу на університетську освіту, кар'єрно-технічну освіту, сертифікаційні програми, освіту базових навичок та можливості навчання протягом усього життя, які зміцнюють економічне, культурне, соціальне та освітнє благополуччя громад, яким вона служить.

Інституційні цілі

Завдання I. MiraCosta Community College District стане авангардною освітньою установою, яка прагне до інновацій та досліджує найкращі практики, широкий доступ до вищої освіти та екологічну стійкість.

Мета II. MiraCosta Community College District стане інституцією, де кожен студент має високу ймовірність досягнення академічного успіху.

Ціль III. MiraCosta Community District District організує ефективні процеси планування шляхом систематичного використання даних для прийняття рішень.

Ціль IV. MiraCosta Community District District продемонструє високі стандарти управління і фіскальної обережності.

Мета V. MiraCosta Community College округу буде сумлінним партнером спільноти.

Розташування

Регіон MiraCosta Community College розташований в окрузі Сан-Дієго уздовж узбережжя Південної Каліфорнії, між округом Оранж на півночі і столицею Сан-Дієго на півдні. Район знаходиться приблизно в 35 милях на північ від Сан-Дієго і в 90 милях на південь від Лос-Анджелеса. Район включає міста Оушнсайд, Карлсбад, Енсінітас, Ранчо Санта-Фе, Солана-Біч, Дель-Мар, некорпоративні райони Ла-Коста, Олівенхайн і частини долини Кармел і морської бази Кемп-Пендлтона.

Північний округ Сан-Дієго на національному рівні відомий своїми винятковими школами К-12 і безліччю чудових варіантів вищої освіти. До громадських шкільних округів, які обслуговуються MiraCosta College належать Карлсбад, Кардіфф, Дель Мар, Енсінітас, Оушнсайд, Ранчо Санта-Фе, Сан-Дігуіто і пляж Солана. Місцеві коледжі та університети включають Cal State San Marcos, Національний університет, коледж Palomar, державний університет Сан-Дієго, UCSD і університет Сан-Дієго, серед інших.

Сайт адміністрації туризму в Сан-Дієго описує Північну округу Сан-Дієго як величезний, експансивний регіон, відомий своїми незайманими пляжами, заповідниками природи та милями відкритих просторів. Від Дель-Мар до Оушнсайд, узбережжя Північної округи - це ряд унікальних мальовничих приморських сіл, які відчувають малі міста.

Якщо ви шукаєте можливості для активного відпочинку в Сан-Дієго, північний регіон має багато. Від піших прогулянок і катання на конях у Лос-Пеньяскітос-Каньйон-Заповідник, стоячи на байдарках та байдарках в Карлових Варах, до велосипедного спорту по історичному шосе 101, або спортивної риболовлі, спостереження за китами або серфінгу на узбережжі від Ла-Хойя до Оушнсайд. розважатися. Північне прибережне місто Енсінітас в Сан-Дієго нещодавно було названо серед найкращих міст-серфінгістів у світі National Geographic.

Північний округ прибережного регіону є домом для деяких з головних визначних пам'яток Сан-Дієго, включаючи LEGOLAND California, акваріум Sea Life і аквапарк Legoland, квіткові поля в Карлових Варах, а також виставковий комплекс Del Mar від 26 червня до 2010 року. на початку липня, після чого відбулися чистокровні перегони Del Mar до початку вересня. Там також Ботанічний сад Сан-Дієго для погляду на Сан-Дієго рідної флори і фауни, а на східному кордоні Північної округу, ви також знайдете Сан-Дієго зоопарк Safari Park, Лас-Вегас в індійському казино ігор і кілька великі виноробні та місцеві пивоварні. Любителі мистецтва полюблять Музей мистецтв Оушенсайд та Інститут мистецтв LUX.

Північні округи Сан-Дієго прибережні та внутрішні райони також є раєм для гравців у гольф, з більш ніж 40 різноманітних курсів на вибір. Оздоблений охолоджуючими бризами з Тихого океану, парк Hyatt Aviara, створений Арнольд Палмер, і гольф-поля Grand Del Mar, створені Том Фасіо, унікально скульптурні навколо природних ландшафтів і рідної рослинності.

Північний регіон Сан-Дієго розмістив вас лише за годину від Діснейленду, але все ще поруч з центром Сан-Дієго, де неподалік знаходяться музеї Парк Бальбоа, зоопарк Сан-Дієго, квартал Гасламп і SeaWorld San Diego.

Північний округ Сан-Дієго є домом для восьми найшвидше зростаючих міст країни, підприємства та сім'ї притягуються до сонячних внутрішніх долин Північного округу та мальовничих прибережних громад.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

Розташування

Океанічний

Address
Community Learning Center,
1831 Mission Avenue

CA 92058 Океанічний, Каліфорнія, США

Океанічний

Address
Oceanside Campus,
1 Barnard Drive

CA 92056 Океанічний, Каліфорнія, США

Енцинітас

Address
San Elijo Campus,
Manchester Avenue,3333

CA 92007 Енцинітас, Каліфорнія, США

Карлсбад

Address
Technology Career Institute,
2075 Las Palmas Drive

CA 92011 Карлсбад, Каліфорнія, США