Прочитайте офіційний опис

Mildred Elley виховує великий столичний округ у програмах, орієнтованих на кар'єру, протягом більше 100 років.

Опис місії

Місією Mildred Elley є надання якісної кар'єрної освіти та технічної підготовки, щоб студенти різного освітнього, культурного та особистого досвіду змогли стати успішними у постійно зміненій глобальній економіці. Mildred Elley прагне надати студентам якісні можливості для розміщення та залучити у всіх наших випускників бажання навчатися і навчатись протягом усього життя.

Інституційні цілі

Навчальні плани: пропонувати добре об'ємний академічний досвід, який поєднує в собі професійну освіту та ліберальне мистецтво та науку, щоб краще підготувати наших студентів до кар'єри у різних професійних сферах у сфері охорони здоров'я та здоров'я, бізнесу та технологій, а також надання послуг іншим та просуванню подальша вища освіта.

Факультет: Розробити видатний факультет, що складається з осіб, які мають високу кваліфікацію за досвідом і підготовкою та присвячені індивідуальному розвитку студентів.

Студенти: Надати широкий спектр послуг для студентів та абітурієнтів, включаючи академічні консультації, фінансову допомогу, навчання, консультування з питань кар'єри, організовані заходи та служби підтримки, призначені для індивідуального розвитку студентів та навчання протягом усього життя.

Ресурси: Підтримка навчального середовища навчальних закладів з учнями центрами, забезпеченням сильних технологічних ресурсів та забезпеченням безпечного, шанобливого, різноманітного та колегіального навчального середовища для студентів, викладачів та персоналу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Mildred Elley

Медичні асистенти навчаються правильному телефонному етикету, як вітати пацієнтів, належним чином складати графіки та подати техніку, обробляти страхування, обробляти тек ... [+]

Медико-санітарні професії - це одне з найбільш швидкозростаючих кар'єрних родин у країні. Кафедра медичної допомоги пропонує три варіанти програми, одна ступінь та дві програми сертифікації.

Медичний асистентПрограма сертифікації клінічних медичних асистентівПрограма сертифікації асистента медичного відділу

Ці три програми медичного асистента підготують студентів до випускних посад в офісах лікарів та інших медичних установ. Ці курси допомагають розвинути навички, необхідні для успіху в галузі охорони здоров'я.... [-]

США Олбані Нью-Йорк Пітсфілд
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Mildred Elley

Робота в управлінні бізнесом велика, а асортимент бізнесу необмежений. Випускники програми управління бізнесом добре підготовлені до роботи в банківській, фінансовій та к ... [+]

Робота в управлінні бізнесом велика, а асортимент бізнесу необмежений. Випускники програми управління бізнесом добре підготовлені до роботи в банківській, фінансовій та комерційній діяльності, служби підтримки клієнтів та багатьох інших комерційних, некомерційних та державних роботах. Вони навчаються в новітніх комп'ютерних технологіях для підвищення їх продуктивності, забезпечуючи їм конкурентну перевагу перед іншими кандидатами на роботу.... [-]

США Олбані Нью-Йорк Пітсфілд
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою