Mildred Elley

Введення

Прочитайте офіційний опис

Mildred Elley виховує великий столичний округ у програмах, орієнтованих на кар'єру, протягом більше 100 років.

Опис місії

Місією Mildred Elley є надання якісної кар'єрної освіти та технічної підготовки, щоб студенти різного освітнього, культурного та особистого досвіду змогли стати успішними у постійно зміненій глобальній економіці. Mildred Elley прагне надати студентам якісні можливості для розміщення та залучити у всіх наших випускників бажання навчатися і навчатись протягом усього життя.

Інституційні цілі

Навчальні плани: пропонувати добре об'ємний академічний досвід, який поєднує в собі професійну освіту та ліберальне мистецтво та науку, щоб краще підготувати наших студентів до кар'єри у різних професійних сферах у сфері охорони здоров'я та здоров'я, бізнесу та технологій, а також надання послуг іншим та просуванню подальша вища освіта.

Факультет: Розробити видатний факультет, що складається з осіб, які мають високу кваліфікацію за досвідом і підготовкою та присвячені індивідуальному розвитку студентів.

Студенти: Надати широкий спектр послуг для студентів та абітурієнтів, включаючи академічні консультації, фінансову допомогу, навчання, консультування з питань кар'єри, організовані заходи та служби підтримки, призначені для індивідуального розвитку студентів та навчання протягом усього життя.

Ресурси: Підтримка навчального середовища навчальних закладів з учнями центрами, забезпеченням сильних технологічних ресурсів та забезпеченням безпечного, шанобливого, різноманітного та колегіального навчального середовища для студентів, викладачів та персоналу.

Розташування

Олбані

Address
855 Central Avenue
NY 12206 Олбані, Нью-Йорк, США

Нью-Йорк

Address
25 Broadway, Floor 16
NY 10004 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Пітсфілд

Address
100 West Street
MA 01201 Пітсфілд, Массачусетс, США