Miami Media School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Приєднуйтесь до наших практичних медіа-програм у Майамі

Ми відкрили наші двері студентам у лютому 2013 року та 15 випускних класів у нашій програмі радіомовлення та телебачення. Майами-Медіа Школа є новітнім кампусом в сім'ї M & S Media, Inc.

Незалежно від того, чи є ваша зацікавленість телевізійними, відеопродукціями чи комбінацією обох Майямі Школ зі ЗМІ, ви маєте освіту, необхідну вам для досягнення успіху та втручання у поле. Наші курси навчаються фахівцям галузі, і ваша робота критикується інструкторами, які протягом багатьох років працюють у медіа-індустрії. Ми пропонуємо унікальний та професійний підхід до медіа-школи та прагнемо надати студентам необхідні переваги для виходу на бізнес після завершення навчання.

Практичний тренінг

"Вчитися робити" - це стиль школи. Ми знаємо, що не може замінити керування засобами мовлення під керівництвом професіоналів мовлення. Заняття та студійні заняття виконуються з тією самою професійною неформальністю, яка зустрічається в індустрії мовлення.

Красиве місце у Майамі, штат Флорида

Медіа-школа Майамі розташована в селі Мері Берікелл , життєздатна та зростаюча спільнота в місті Майамі, легко доступна на машині, громадському транспорті або навіть ходьбі! Наш кампус має два великих класу, з одним спеціально розробленим для веб-інструкцій, а також повноцінною цифровою телестудією та контрольної кімнатою, апартаментами для редагування відео, студіями для редагування звуку та практики, а також двома інтернет-радіостанціями, обладнання та програмне забезпечення для галузі.

Розташований на 3-му поверсі північно-східного будівлі (таке ж будівля, як Starbucks та PF Chang). Паркінговий гараж зручно розташований на розі вулиць 10-го і 1-го авеню SW (та ж будівля, як Publix та LA Fitness)

Розташування

Майамі

Address
Miami Media School
901 S Miami Ave. Suite 303

33130 Майамі, Флорида, США