Massachusetts International Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про MAIA

Ласкаво просимо в Массачусетському Міжнародної Академії (MAIA), інноваційний коледж підготовча школа позиціонування недавньої середньої школи і випускників вищих навчальних закладів з-за кордону для досягнення успіху в коледжах і університетах Сполучених Штатів.

MAIA Погляд

Розташований в університетському містечку в 25 акрів в Мальборо, штат Массачусетс, в тридцяти милях на захід від Бостона, MAIA забезпечує багатство програми житлового мови і інтенсивність суворої, структурованої академічного курсу навчання. MAIA пропонує студентам можливість повністю зануритися в американській культурі і мові за допомогою викладачів і співробітників.

MAIA Факти

Понад 200 студентів Наші випускники пішли на навчання в Університеті штату Массачусетс, Бостон, Лоуелл і Амхерст кампусах, а також інших американських університетів відмінності Всього в 30 милях від Бостона і 3 годинах їзди від Нью-Йорка

Освіта в MAIA

навчання в класі забезпечується догляд вчителів, які зацікавлені в наданні допомоги студентам досягти успіху. Більшість наших викладачів мають більш високі ступені і сертифіковані для навчання в штаті Массачусетс. Крім того, багато хто з них навчають навичкам англійської мови за кордоном. Поряд з учителями Майї, Student Радники пропонують можливості для навчання за межами класної кімнати.

Студентське життя

Студентські консультанти планують освітні та соціальні заходи для студентів, поїздки в Бостон і музеї, і події в університетському містечку, щоб заохотити дружбу і спільну роботу. Через вивчення класної кімнати і після шкільних занять, студенти мають численні можливості для практики і зміцнення їх знання англійської мови.

Життя на кампусі

MAIA пропонує безпеку, безпеку, гостинність і зручність житлового містечка. Студентські консультанти забезпечують нагляд в гуртожитку, а також співробітники служби безпеки знаходяться на місцях в будні дні від 5 ночей pm-9am і 24 години на добу у вихідні. Кампус оснащений передовою технологією, яка одночасно поліпшує навчання в класі, а також забезпечує безпеку будівлі. Деякі студенти мають свій власний одномісний номер обладнаний окремою ванною кімнатою і областю дослідження в той час як інші вважають за краще двомісний номер з сусідом по кімнаті. Об'єкт є кафе, де подають страви китайської та американської кухні. Студенти можуть позайматися в тренажерному залі університетського містечка, грати в баскетбол на приміщенні або на відкритому повітрі судів, брати участь в індивідуальних і командних видів спорту в ігровій кімнаті або навчання в бібліотеці і областей дослідження.

Місія

Місія Массачусетського Міжнародної академії є підвищення знання англійської мови у студентів, оснащення студентів з навичками, необхідними для успішного академічного навчання, а також навчити студентів про американську життя і цінності, щоб допомогти їм у процесі акультурації.

Зір

Массачусетс Міжнародна Академія підтримує післяшкільного хто вивчає англійську мову в досягненні на рівні коледжу компетентності в мові, аудіювання, читання та письма. Курс навчання є строгим і, з акцентом на студентів знань повинні володіти і навичками вони повинні продемонструвати, щоб досягти успіху в академічній курсову. Курси упорядковуються від новачка через проміжні до просунутого рівня, грунтуючись на обох навичок і знань контенту.

У школі-інтернаті, штат Массачусетс Міжнародна Академія також підтримує навчання за межами класної кімнати через своїх позашкільних програм і заходів. Взаємодія з носіями англійської мови, структурованої програми за місцем проживання, а також зв'язків з місцевим співтовариством сприяння культурному обізнаності, чутливості, ініціативи і творчості заохочуючи студентів займатися учасників майбутнього наукового дослідження в Сполучених Штатах.

"У MAIA студенти занурюються в англійську мову і вчитися в середовищі, яка дозволяє їм розвивати свої навички читання, письма, усного мовлення та аудіювання на рівні вони потребуватимуть для успішного переходу до UMass Амхерст."

  • Джеймс Рош, Асоційований Провост, подачі заявок, управління, UMass Амхерст

Розташування

Марлборо

Massachusetts International Academy

Address
Massachusetts International Academy
280 Locke Drive Marlborough

MA 01752 Марлборо, Массачусетс, США
Веб-сайт
Телефон
+1 508-229-6300