Прочитайте офіційний опис

ManhattanPrep102

Студенти роблять найкраще, коли у них є кращі вчителі

У 2000 році Навчіть для Америки і випускником Єльського випускника Зік Vanderhoek мав радикальну ідею: студенти вчаться краще з кращих вчителів. Його бачення того, що тест підготовчого може бути, якщо вчили великі педагоги привели його зібрати команду висококваліфікованих викладачів, рекрутинг тільки ті, з 99-им балів процентиль і значний досвід викладання. І з ними, Manhattan Prep народився.

ManhattanPrep103

Крім традиційних Test Prep

Ми вважаємо, що тест підготовчого повинен бути реальним освіту. І великий вчитель робить все відмінності. Наші викладачі не просто розумні тестовані, вони талановиті педагоги з досвідом, щоб допомогти вам досягти свого найвищого потенціалу.

Так як ми почали, Манхеттен Prep виросла з бутик-навчального компанії в один з провідних постачальників тест підготовчого в світі.

ManhattanPrep104

Ми вважаємо, що тест підготовчого повинен бути реальним освіту

Від наших інструкторів в нашій навчальній програмі, ми працюємо, щоб навчити вас навички, які ви будете потребувати, щоб досягти успіху на тесті, в школі, і за її межами.

ManhattanPrep105
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

Досвід кращий спосіб Prep для GMAT. В Manhattan Prep, ми вважаємо, що тест підготовчого повинен бути реальним освіту, яке готує вас не тільки для тесту, але і проблеми, в ... [+]

Виберіть свій кращий GMAT підготовчі

Незалежно від того, як ви хотіли б дізнатися чи скільки часу у вас є до того дня випробування, у нас немає багато варіантів підготовчих, щоб ви готові.

Підготовчого свій шлях - Доступні варіанти досліджень GMAT Boot Camp 35 годин навчання в 2-х тижнів Можна користуватися в обличчя або в Інтернеті Комплексне дослідження в прискореному терміни У прямому ефірі GMAT курс - онлайн або особисто 27 годин живого навчання класи Інтернет або в обличчя Ідеально для 2+ місяці до початку випробування Взаємодіяти ™ GMAT курс 35+ інтерактивні відео уроки на вимогу Включає в себе всі наші книги та інтернет-ресурси Ідеально підходить для всебічного вивчення самостійного Приватне репетиторство 1-на-1 персональні інструкції Доступно в обличчя і он-лайн Ідеально підходить для дослідження з урахуванням рівня вашої майстерності ... [-]
США New York
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

З живих в обличчя і онлайн-класи GRE до онлайн-уроки, які ви можете зробити в своєму власному темпі, ми маємо ідеальний GRE підготовчі для вас. ... [+]

GRE - вищу освіту Виберіть свій кращий GRE підготовчі

Незалежно від того, як ви хотіли б дізнатися чи скільки часу у вас є до того дня випробування, у нас немає багато варіантів підготовчих, щоб ви готові.

Приватний GRE Репетиторство

Доступно як в обличчя і он-лайн, Manhattan Prep GRE Приватне репетиторство являє собою гнучкий варіант, який дає вам персоналізовані 1-на-1 інструкцію з одним з наших інструкторів світового класу GRE. Це відмінний спосіб, щоб доповнити існуючі дослідження або зробити його все-в шлях до Prep для тестового дня.... [-]

США New York
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою