Madonna University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія

Місія Madonna University , католицького та францисканського вищого навчального закладу, полягає в тому, щоб надихнути у своїх студентів християнські гуманістичні цінності, інтелектуальне розслідування, повагу до різноманітності та прихильність до служіння іншим через освіту в галузі ліберального мистецтва, інтегровану з підготовкою до кар'єри та заснована на істинах і принципах, визнаних в рамках католицької традиції.

Місія Мадонна отримує свій дух від цих францисканських цінностей:
• повага до гідності кожної людини
• Мир і справедливість
• повага до творіння
• Освіта для істини та служби

Madonna University історія Madonna University

У 1937 році Madonna University (тоді ще відомий як Презентація молодшого коледжу Пресвятої Богородиці) був заснований Матір'ю Мари ДеСалес Токкою та її порадою у Фелісійському центральному монастирі в Лівонії з першим роком 18 сестер.

У 1982 році Madonna University заснував програми магістратури, а в 1991 році став університетом. Лідер медсестринської освіти на державному, регіональному та національному рівнях, Мадонне коледж медсестер та охорони здоров'я запустив першу докторську програму університету - доктора медичних сестер - в 2009 році. Завдяки такому зростанню та розвитку, установи стали одним з найбільших францисканських університетів у країні з об'єднаними студентами та аспірантами з приблизно 3100 студентів.

Селі Феліанські, засновники

Фонд Madonna University можна простежити до 1855 року у Варшаві, Польща, де молода жінка на ім'я Софія Трушковська сформувала релігійний порядок, присвячений турботі про бідних, бездомних, хворих та людей похилого віку. Ця маленька група жінок, відома як Селі Феліанські, присвятила себе допомозі своїй громаді через вчення святого Франциска Ассизького. Перші Феліанські Сестри прибули до Сполучених Штатів у 1874 році, оселившись у польській громаді в штаті Вісконсін для створення шкіл для дітей громади. До 1880 року селі Феліанські розширили свої зусилля в Мічигані, керуючи школами в Бей-Сіті та Детройті. Оскільки громада Фелісці зростала, то потреба в вищому навчальному закладі була підготовкою Феліанських сестер як учителів.

Католицька, францисканська традиція

Madonna University є прикладом прекрасної традиції католицької та францисканської стипендії, яка значною мірою сприяла інтелектуальному та професійному розвитку нашого суспільства. З випускниками на всіх континентах, крім Антарктиди, випускники Madonna University застосовують свої знання та навички для значущої роботи в усьому світі - покращують життя інших людей, висуваючи свої професії.

Заснована: 1937
Розташування: Лівонія, штат Мічиган
Президент: Майкл А. Гранділло, доктор філософії.
Девіз: Sapientia Desursum - "Мудрість згори"
Кольори: синій і золотий
Талісмани: хрестоносці
Студенти: близько 2460 студентів Близько 640 випускників
Факультет: 123 факультети | Коефіцієнт студентського факультету 13: 1

Вчені:

  • Аспірантура та ступінь бакалавра в більш ніж 100 спеціальностях, орієнтованих на кар'єру
  • Вища школа надає більше 30 магістерських програм та одну докторську програму медсестер
  • Святкує більш ніж 50-річний досвід у галузі медсестринської освіти
  • По-перше, в країні, щоб запропонувати ступінь бакалавра в галузі вивчення мови знаків
  • Тільки офіційна університетська програма для хоспісу та паліативного навчання на рівні бакалавра та майстра

Підготовка до навчання: 10 950 дол. США повна зайнятість за 12-18 кредитів, медсестринські кредити та додаткова плата за номер і дошка

Легка атлетика:

  • Madonna University є членом Атлетичної конференції Wolverine-Hoosier (WHAC) та Національної асоціації міжвузівської легкої атлетики
  • 19 чоловічих та жіночих команд
  • Щороку у міжуніверситетському спорті беруть участь близько 350 студентів

Розташування

Лівонія

Madonna University

Веб-сайт
Телефон
734-432-5667

Гейлорд

Outreach Center: Gaylord University Center

Поселення Хартія Клінтон

Outreach Center: Macomb University Center