MacCormac College

Введення

Прочитайте офіційний опис

MACCORMAC КОЛЕДЖ: Чиказький HIDDEN GEM

MacCormac College в центрі Чикаго має видатну історію і захоплююче майбутнє. Заснована в 1904 році, був MacCormac прагне забезпечити своє різноманітне населення студента з винятковим освітою, в той час як будівництво впевненість в собі студентів і заохочення навчання протягом усього життя. Ми зручно розташовані на другому поверсі історичної будівлі Хеіуорт, в декількох кроках від Міленіум-парку і зупинок громадського транспорту.

Коледж акредитований вищих навчальних комісії і проводить численні затвердження програми сертифікованими національними агентствами. Як найстаріший, два роки, приватною, некомерційною організацією, в штаті Іллінойс, MC пропонує дипломи в: суді звітності, кримінального правосуддя, ділового адміністрування та Paralegal досліджень. У всіх програмах навчання, студенти отримують всебічне, практична освіта має собі рівних з якоїсь іншої дворічний коледж.

У всіх програмах навчання, студенти отримують всебічне, практична освіта має собі рівних з якоїсь іншої дворічний коледж.

MacCormac підтримує і просуває свою різноманітну студентську населення шляхом створення впевненості в собі студентів, заохочення довічного навчання і викладання навичок, необхідних, щоб досягти успіху в нашому постійно мінливому, складному суспільстві. Наша місія полягає в тому, щоб кинути виклик студентам, щоб досягти успіху в своїх академічних та кар'єрних устремлінь і підготувати їх, щоб бути довічними учнями і відповідальними громадянами в глобалізованому світі.

ЧОМУ MC?

У MacCormac коледжі ми хочемо, щоб кожен студент, щоб повністю реалізувати свій потенціал. За освітою в MacCormac готує випускників до переходу на чотири роки установа або увійти в робочу силу. Наші міцні зв'язки з бізнесом і промисловістю гарантувати, що ми можемо забезпечити плавний перехід наших студентів в роботу через наші програми стажування. Ми тут, щоб допомогти вам реалізувати вашу американську мрію. Незалежно від ваших амбіцій, MacCormac викладачі та співробітники призначені для того щоб допомогти вам отримати там.

ВИСОКИЙ РОЗМІЩЕННЯ RATE

MacCormac продовжує будувати свою репутацію для розміщення випускників в роботу або в чотири роки установа протягом декількох місяців після закінчення навчання.

АКРЕДИТОВАНИЙ

Акредитований вищих навчальних комісії і завіряється Національної асоціації судових репортерів і Американської асоціації адвокатів.

невеликі групи

Наші висококваліфіковані викладачі знають кожного студента. Це дозволяє багато практичне навчання, щоб студенти могли повністю реалізувати свій потенціал.

колегія Firsts

Була створена перша програма суду звітності в Сполучених Штатах в 1912 році і перша програма дослідження в юриста Іллінойс в 1973 році.

ДОСТУПНЕ

Визнаний "Вартість навчання Hero" організації протягом чотирьох років поспіль.

ПЕРЕДАЧА УГОД

Авансові свою освіту шляхом перекладу на один з наших численних чотирирічних установ-партнерів, таких як Університет Лойола Чикаго, Університету Де Пола і Рузвельта університету.

ВЧЕНІ ПІДТРИМКА

Наш Центр академічного, особистісної та професійної майстерності (Cappe) існує, щоб плекати успішності студентів, особистого благополуччя та забезпечення професійної орієнтації.

Ми маємо репутацію для підтримки жінок і самотніх матерів, щоб досягти своїх освітніх і кар'єрних цілей.

гнучкий розклад

Fit школу навколо вашого поточного способу життя і потреби в день, ввечері, або онлайн-класи.

чудове місце розташування

MacCormac розташований в історичній будівлі Хеіуорт. Скористайтеся світового класу пам'яток Чикаго і ділового району Loop для підвищення вашого особистого і професійного розвитку.

ДОСТУПНІСТЬ

Ми легко дістатися на громадському транспорті, доступний і зручний спосіб пересування в коледж.

КЛУБИ

Візьміть участь в одному з числа студентських клубів і організацій, які ми пропонуємо на території кампуса. Якщо ви не можете знайти щось, що відповідає вашим інтересам, ви можете сформувати свою власну організацію.

Розташування

Чикаго

Address
MacCormac College
29 East Madison St.
2nd Floor

IL 60602 Чикаго, Іллінойс, США