Прочитайте офіційний опис

MACCORMAC КОЛЕДЖ: Чиказький HIDDEN GEM

MacCormac College в центрі Чикаго має видатну історію і захоплююче майбутнє. Заснована в 1904 році, був MacCormac прагне забезпечити своє різноманітне населення студента з винятковим освітою, в той час як будівництво впевненість в собі студентів і заохочення навчання протягом усього життя. Ми зручно розташовані на другому поверсі історичної будівлі Хеіуорт, в декількох кроках від Міленіум-парку і зупинок громадського транспорту.

Коледж акредитований вищих навчальних комісії і проводить численні затвердження програми сертифікованими національними агентствами. Як найстаріший, два роки, приватною, некомерційною організацією, в штаті Іллінойс, MC пропонує дипломи в: суді звітності, кримінального правосуддя, ділового адміністрування та Paralegal досліджень. У всіх програмах навчання, студенти отримують всебічне, практична освіта має собі рівних з якоїсь іншої дворічний коледж.

У всіх програмах навчання, студенти отримують всебічне, практична освіта має собі рівних з якоїсь іншої дворічний коледж.

MacCormac підтримує і просуває свою різноманітну студентську населення шляхом створення впевненості в собі студентів, заохочення довічного навчання і викладання навичок, необхідних, щоб досягти успіху в нашому постійно мінливому, складному суспільстві. Наша місія полягає в тому, щоб кинути виклик студентам, щоб досягти успіху в своїх академічних та кар'єрних устремлінь і підготувати їх, щоб бути довічними учнями і відповідальними громадянами в глобалізованому світі.

ЧОМУ MC?

У MacCormac коледжі ми хочемо, щоб кожен студент, щоб повністю реалізувати свій потенціал. За освітою в MacCormac готує випускників до переходу на чотири роки установа або увійти в робочу силу. Наші міцні зв'язки з бізнесом і промисловістю гарантувати, що ми можемо забезпечити плавний перехід наших студентів в роботу через наші програми стажування. Ми тут, щоб допомогти вам реалізувати вашу американську мрію. Незалежно від ваших амбіцій, MacCormac викладачі та співробітники призначені для того щоб допомогти вам отримати там.

ВИСОКИЙ РОЗМІЩЕННЯ RATE

MacCormac продовжує будувати свою репутацію для розміщення випускників в роботу або в чотири роки установа протягом декількох місяців після закінчення навчання.

АКРЕДИТОВАНИЙ

Акредитований вищих навчальних комісії і завіряється Національної асоціації судових репортерів і Американської асоціації адвокатів.

невеликі групи

Наші висококваліфіковані викладачі знають кожного студента. Це дозволяє багато практичне навчання, щоб студенти могли повністю реалізувати свій потенціал.

колегія Firsts

Була створена перша програма суду звітності в Сполучених Штатах в 1912 році і перша програма дослідження в юриста Іллінойс в 1973 році.

ДОСТУПНЕ

Визнаний "Вартість навчання Hero" організації протягом чотирьох років поспіль.

ПЕРЕДАЧА УГОД

Авансові свою освіту шляхом перекладу на один з наших численних чотирирічних установ-партнерів, таких як Університет Лойола Чикаго, Університету Де Пола і Рузвельта університету.

ВЧЕНІ ПІДТРИМКА

Наш Центр академічного, особистісної та професійної майстерності (Cappe) існує, щоб плекати успішності студентів, особистого благополуччя та забезпечення професійної орієнтації.

Ми маємо репутацію для підтримки жінок і самотніх матерів, щоб досягти своїх освітніх і кар'єрних цілей.

гнучкий розклад

Fit школу навколо вашого поточного способу життя і потреби в день, ввечері, або онлайн-класи.

чудове місце розташування

MacCormac розташований в історичній будівлі Хеіуорт. Скористайтеся світового класу пам'яток Чикаго і ділового району Loop для підвищення вашого особистого і професійного розвитку.

ДОСТУПНІСТЬ

Ми легко дістатися на громадському транспорті, доступний і зручний спосіб пересування в коледж.

КЛУБИ

Візьміть участь в одному з числа студентських клубів і організацій, які ми пропонуємо на території кампуса. Якщо ви не можете знайти щось, що відповідає вашим інтересам, ви можете сформувати свою власну організацію.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate of Science

MacCormac College

Місія Associate ділового адміністрування програми ступеня науки є навчання студентів в фундаментальних концепцій, методів і навичок, необхідних для успіху в різних бізнес ... [+]

Асоційований наук в галузі ділового адміністрування

УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ МІСІЯ:

Місія Associate ділового адміністрування програми ступеня науки є навчання студентів в фундаментальних концепцій, методів і навичок, необхідних для успіху в різних бізнес-областях, пов'язаних з.

УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ VISION ЗАЯВА:

Щоб створити навчальне середовище, в якій студенти розуміють основи етичної ділової практики і поведінки, щоб допомогти їм досягти успіху в глобальній бізнес-середовищі 21-го століття.... [-]

США Chicago
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
MacCormac College

Місія кримінального правосуддя Асоційований наук ступінь програми є надання студентам з інструментами, необхідними для отримання зайнятості в професії кримінального право ... [+]

Асоційований наук в галузі кримінального правосуддя

КРИМІНАЛЬНУ ПРАВОСУДДЯ МІСІЯ:

Місія кримінального правосуддя Асоційований наук ступінь програми є надання студентам з інструментами, необхідними для отримання зайнятості в професії кримінального правосуддя, в тому числі кар'єри в правоохоронних органах, виправлення, особистої безпеки, здійснення правосуддя щодо неповнолітніх і випробувального терміну і умовно-дострокового звільнення.... [-]

США Chicago
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
MacCormac College

Місія Paralegal досліджень Асоційований наук ступінь програми є підготовка студентів зі знаннями і навичками, необхідними, щоб бути успішним, як параюрістов, які готові з ... [+]

Асоційований наук в Paralegal досліджень

Паралігала ДОСЛІДЖЕННЯ МІСІЯ:

Місія Paralegal досліджень Асоційований наук ступінь програми є підготовка студентів зі знаннями і навичками, необхідними, щоб бути успішним, як параюрістов, які готові задовольнити потреби юридичної спільноти. Випускники програми володіють знаннями базових юридичної термінології і процедур, розробці документа, професійної етики та взаємодій клієнта, а також володіють у використанні технологію дослідження.... [-]

США Chicago
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
MacCormac College

Судові Репортери професіонали, які захоплюють, захистити і зберегти запис суду шляхом запису стенографічні розгляду в суді або під час попереднього осадження, які вони пе ... [+]

Асоційований прикладних наук в суді звітності

Судові Репортери професіонали, які захоплюють, захистити і зберегти запис суду шляхом запису стенографічні розгляду в суді або під час попереднього осадження, які вони переводять в стенограмі для використання судових чиновників і адвокатів.

СУД ЗВІТНІСТЬ ПРОГРАМНЕ ЗАЯВА:

Це місія Суду звітності Associate програми ступеня прикладної науки, щоб забезпечити міцний фундамент, що складається з академічних знань і технічних знань, які будуть готувати студентів до кар'єри в якості професійного судового репортера в самих різних місцях, в тому числі адміністративні, урядові і судову. На першому місці серед атрибутів, які будуть розроблені це фірма почуття і вдячність за професіоналізм в усі часи, як в і з класу.... [-]

США Chicago
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Certificate

MacCormac College

У реальному часі використовується в багатьох додатках, в тому числі і на сьогоднішній день судової звітності, і титри CART забезпечуєте. Зв'язок Доступ в режимі реального ... [+]

Сертифікат в зв'язку з колективним доступом в реальному часі перекладу (ВООЗ)

ЩО возі і Captioning?

У реальному часі використовується в багатьох додатках, в тому числі і на сьогоднішній день судової звітності, і титри CART забезпечуєте. Зв'язок Доступ в режимі реального часу перекладу (ВООЗ) постачальники працюють з глухих і слабочуючих в багатьох різних умовах, включаючи корпоративні, освітні, юридичні та медичні; вони часто працюють в умовах освіти, таких як університет або середню школу, допомагаючи людині, який важко відвідують слух, щоб прогресувати через школу. За допомогою нової технології, провайдери CART можуть навіть працювати з дому і відправити свої підписи через Інтернет для людини в класі. Мовні captioners використовувати ту ж технологію, судових репортерів, щоб створити текст, який глядачі бачать на нижній частині екрана телевізора. Вони можуть озаглавити спортивні трансляції, новини, або інших телевізійних програм. ... [-]

США Chicago
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою