Mid Michigan College

Введення

Прочитайте офіційний опис

5

MMCC - це не один розмір, який підходить всім, але це місце, де студенти кожної смуги можуть отримати щось цінне.

Отримати більше в середині Mid Michigan Community College на Vimeo.

Не тільки тому, що наші класи переходять у державні та приватні університети по всій країні. Не лише тому, що ви будете об'єднуватися з академічним радником, який буде працювати з вами, щоб визначити та MMCC свій досвід у вашому часі на MMCC . Не тільки тому, що вас оцінять як людину, яка може значно сприяти своєму навчанню та рівним з вашими колегами. Але тому, що бути студентом на Середньому означає отримувати більше від навчання, більше за свій долар, і більше для вашого майбутнього. MMCC пропонує початок, який надає щось багате і унікальне. Якщо ви хочете заощадити гроші на своїх чотирирічних або просунутих навчальних планах, ви повертаєтесь до коледжу як нетрадиційного студента, або ж ви хочете взяти участь у кар'єрі через два роки або через одну з наших торгів , технічні або професійні програми, ми впевнені, що ви отримаєте більше в середньому. 6

Програми навчання

У MMCC ми зосереджуємось на цілісному підході до навчання. Ми розуміємо, що кожен учень має індивідуальні цілі, і, отже, кожен студент повинен пройти шлях, який спеціально досягає цієї мети.

Різні треки для різних цілей:

MMCC пропонує чотири типи навчальних та програмних треків, і в більшості цих треків студенти можуть вибирати короткострокові варіанти навчання, дворічні ступені асоціацій або ступені перекладу, які легко інтегруються в чотирирічні програми в інші коледжі та університети . Це означає, що незалежно від того, чи є ви практичним, практичним учням або більш комфортно займатися теоріями та концепціями, незалежно від того, чи хочете ви приєднатися до робочої сили за один-два роки, чи хочете ви перейти до бакалавр або далі, MMCC має щось, що буде працювати для вас. І за винятковою цінністю.

Розташування

Гора Приємна

Mid Michigan Community College

Address
2600 S Summerton Rd, Mt Pleasant, MI 48858 United States
Гора Приємна, Мічиган, США
Веб-сайт
Телефон
+1 (989) 773-6622