Lumos Language School

Введення

Прочитайте офіційний опис

У першу чергу наша мета, щоб допомогти студентам у досягненні їх академічних цілей досягнуто Знання англійської мови, Наша програма розроблена не тільки, щоб дати студенту можливість говорити по-англійськи, але і для підготовки студентів у навчанні, щоб успішно і впевнено продовжувати свою академічну кар'єру і професійну.

Lumos Мовна школа Він був провідним мовні центри з 2006 року в області Солт-Лейк-Сіті митрополита. В якості міри нашого великого успіху, який виріс, щоб стати найбільшою приватною школі англійської мови в Солт-Лейк-Сіті столичний області в середньому навчається більше 450 іноземних студентів на рік.

Lumos Мовна школа і програми офіційно сертифікований і акредитований з найвищим ліцензій та акредитацій. Наша організація в Солт-Лейк-Сіті диплом і сертифікат Департаменту штату Юта торгівлі і це акредитований Рада з акредитації безперервної освіти і навчання. (ACCET)

Ми пропонуємо унікальну методику навчання та системи. Lumos"Англійська система захищає компетенції у придбанні курс англійської мови в будь-якому з курсів Ви реєструєтеся. Наша основна мета полягає в розробці вашої здатності ефективно спілкуватися і прагнемо подолати наші студенти очікувань і цільових знання.

На Lumos Мовна школа Ви будете вчитися з кваліфікованими інструкторами і досвідчених, які всі випускники різних університетів і коледжів зі ступенем у викладанні англійської мови як другої мови і повинні мати великий досвід викладання. Наша організація в Солт-Лейк-Сіті є одним з небагатьох центрів ETS іспиту в Сполучених Штатах. Lumos студенти не тільки мають перевагу підготовка до іспитів TOEFL і GRE в нашій школі зі спеціалізованими інструкторами, але як тільки готові, вони також можуть отримувати вигоду з рішень офіційний іспит на тих же комп'ютерних лабораторіях, де вони були практикуючими і вивчення. Вважайте, що це трохи командної поле.

A Lumos Англійська система справила виняткові результати навчання в останні роки. Наші студенти перейшли в багато американські університети і мав успішну кар'єру, використовуючи свої нові англійські навички, отримані в нашій школі.

Lumos Мовна школа Вона пропонує вам найкращі навчальні заклади, призначені, щоб допомогти вам вивчити англійську мову швидко і ефективно. Ми також пропонуємо центр мультимедійних функцій, які підвищують розвиток інтерактивного навчання їхні мовні навички.

Розташування

Солт-Лейк-Сіті

Address
220 East 3900 South - Suite 01,

Солт-Лейк-Сіті, Юта, США