Louisiana State University - ELOP

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет штату Луїзіана та сільськогосподарський

Дослідження

Дисциплінарні дослідження проводяться в ЛДУ кожен день від наук до мистецтва та гуманітарних наук. Наші дослідницькі факультети та студенти випереджають відкриття та наше розуміння світу. Приходьте знайомитися з нами.

Дослідження

Області досліджень

Наші наукові напрями - матеріалознавство, берег та навколишнє середовище, енергетика, високопродуктивні обчислення, біотехнологія та біомедичні дослідження, комунікації та індивідуальна поведінка та контекст спільноти.

Дослідницькі ініціативи

В даний час в ЛДУ ведеться понад 1000 дослідницьких проектів. Факультет LSU застосовує свої знання для вирішення реальних проблем, пов'язаних із збереженням прибережних територій, до енергетичної економіки.

Засоби та ресурси

Факультети та студенти проводять передові дослідження в сучасних умовах. Ми тут, щоб допомогти у забезпеченні фінансування, розвиток галузевих партнерських відносин та комерціалізації наступного великого прориву.

Студентські дослідження

Для студентів та аспірантів достатньо можливостей отримати практичний досвід роботи з професорами, які є провідними фахівцями у своїх галузях. У нас є численні ресурси, які допоможуть нашим студентам максимально використати їхній освітній досвід.

Прожектор

Наш науковий факультет є активними членами місцевої, національної та міжнародної спільноти. Їхня робота сприяє створенню знань, які впливають на ворота кампуса. Залучіться до цих лідерів та їх досвіду.

Бізнес та промисловість

Наш факультет знаходиться на передньому краї досліджень та розробок. Ми вітаємо можливості для партнерства з бізнесом та промисловістю. Подивіться, як сьогодні ваш бізнес може скористатися нашим досвідом.

Науково-дослідні роботи ЛГУ

Факультет LSU проводить дослідження, яке стосується життя кожного громадянина Луїзіани. Як флагманський університет штату, наша робота спрямована на пошук шляхів вирішення деяких найважливіших державних проблем, що охоплюють широкий діапазон від хронічних захворювань до втрати прибережних земель. Через науку, стипендію та відкриття наші факультети та студенти не просто самі собі називають себе - вони відіграють важливу роль для людей нашої держави, нації та світу.

Луїзіана Культура

Унікальна культура Луїзіани пропонує особливий досвід.

Маючи свої корені як у французькій, так і в іспанській спадщині, та сильний вплив акадян, відомих сьогодні як Каюнс, держава має свою яскраву історію та чудову атмосферу. Мова, їжа, музика та різноманітні передумови свого народу створюють захоплюючий плавць культур, який не може бути досвідченим в інших місцях. LSU розташована в самому серці столиці Луїзіани, а Новий Орлеан і Каджун - всього за годину їзди від кампуса.

Марді-гра

Одне з найвідоміших Луїзіани - "Mardi Gras", французька - "Fat Tuesday". Mardi Gras відзначається різними способами навколо штату, але більшість з них включає в себе харчування король, участь у парадах і костюм. Свято є невід'ємною частиною культури та спадщини Луїзіани.

Кухня

Харчування в Луїзіані - це розкішне кулінарне пригода, як ніхто інший у світі. Незалежно від того, чи спробуєте ви свинячий будін Lafayette, смачні пиріжки Natchitoches або «Устриці Рокфеллеру Нового Орлеана», ви будете брати до уваги питну суміш епікурейської спадщини Луїзіани. Червона квасоля та рис, гумбо, джембалайя та раки --- не їжа в штаті Луїзіана звичайна, і ми маємо їжу та ароматизатори, щоб задовольнити смак кожного!

Архітектура

Луїзіана відома красою своєї самобутньої архітектури та історичних будівель. Фактично, ви знайдете більше сайтів у Луїзіані на Національному реєстрі історичних місць, ніж у будь-якій іншій державі. Французький квартал Нового Орлеана прикрашений чудовими ковані балконами та тропічними дворами, а також знакова архітектура одного з найстаріших католицьких соборів США. На історичній річковій дорозі можна їхати разом з річкою Міссісіпі та оглянути особняки передмістя , елегантні французькі будинки в стилі карибського стилю та барвисті котеджі Créole, які датуються 1700-1800 роками.

Клімат

Батон Руж має напівропічний клімат, ідеально підходить для активного відпочинку протягом усього року. З травня по жовтень погода постійно тепла, а зима зазвичай м'яка і коротка. Велика кількість відкритих фестивалів, концертів та заходів, у тому числі футбольних і бейсбольних ігор ЛСУ, проводиться протягом усього року, і часто це призводить до приготування їжі, харчування та спілкування на вулиці в помірній погоді.

Спортсменський рай

Луїзіана вже давно відома під назвою "Спортсменський рай". Його численні затоплені болота, прибережні болота забезпечують чудову риболовлю, спостереження за дикими видами природи, катання на човні, каное та фотографії. Соковиті ліси по всій державі звертаються до мисливців; численні державні та національні парки надають рекреаційні можливості для тих, хто любить на відкритому повітрі; а блефів, струмків та водоспадів району Туніки Хіллз близько години на північний захід від ЛГУ є улюбленими місцями туристів та велосипедистів.

Музика

Музика є одним із ювелірних виробів з корозії Луїзіани. З Каджун і зідеко музики до джазу, блюзу та євангелії, звуки Луїзіани поставить ритм на вашому кроці. Довга лінія музикантів Луїзіани, у тому числі Луї Армстронг, Гаррі Коннік молодший, Вінтон Марсаліс, Fats Domino та Джеррі Лі Льюїс, не тільки створили оригінальні музичні стилі, але також вплинули на музику у всій країні та у всьому світі. Незалежно від ваших уподобань чи настрою, Луїзіана буде співати свою пісню.

Фестивалі

Луїзіана є домом для більш ніж 400 безкоштовних фестивалів, що відбуваються круглий рік по всій державі. Демонструючи найкращі та найцікавіші аспекти місцевої культури, фестивалі відзначають їжу, музику, ремесла та навіть щедрість сільського господарства штату. Фестиваль Райського мосту Breaux у мосту Брюо; фестиваль полуничного полуниці в Пончатула; фестиваль Amite Oyster в Аміте; фестиваль французького кварталу в Новому Орлеані; і Міжнародний фестиваль рису в Кроулі - це лише деякі з подій, які люблять місцеві жителі та туристи.

Факти і цифри

Нещодавно випущені рейтинги ставлять LSU як кращі в Луїзіані та лідера в SEC в одному з найважливіших результатів для сьогоднішніх студентів: віддача від інвестицій.

300 мільйонів доларів, які щорічно отримують фінансову допомогу та стипендії

2 з 3 студентів закінчили з NERO боргу

92% всіх студентів отримують стипендії чи фінансову допомогу

Інвестиції на все життя

ЛСУ, що займає 65 місце серед 100 кращих громадських коледжів Кіплінгера, є найвищим рейтингом державних університетів штату Луїзіана. Це виявилося місцем, де студенти можуть отримати виняткову освіту з великою рентабельністю інвестицій, включаючи початкові зарплати, які в середньому перевищують 12 000 доларів, ніж учні, що закінчили інші університети. Це платить бути тигром!

Розташування

Батон Руж

Address
Батон Руж, Луїзіана, США

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: