Links English Language Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Посилання Інститут англійської мови є провідним навчальним закладом в Айронбаунде - Нью-Джерсі.

Наша Місія і цілі

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити немісцеві англомовні дорослий з різко поліпшення мовних навичок шлях забезпечення комплексних і структури на основі навчальних програм, а також шляхом надання малого відносини вчителя і учня. Наші студенти мають право з лінгвістичними знаннями, необхідними для досягнення своїх академічних цілей, і / або для забезпечення поліпшених можливостей в області зайнятості, і / або особисті можливості збагачення. Ефективна методика навчання і висококваліфіковані викладачі підтримують нашу місію.

Ми вважаємо, що такі завдання будуть направляти наші рішення і підтримку нашої місії.

1. Для того, щоб підтримати нашу прихильність мати різноманітне тіло студента, забезпечуючи при цьому, що академічна і безпосередній (прагматичної) потреби наших студентів задоволені.

2. Для того, щоб залучити й утримати досвідчених викладачів та адміністраторів, з тим щоб створити мережу підтримки, яка заохочує постійні уточнення навчальних програм нашої школи і особистісно-орієнтованому середовищі.

3. Для того, щоб забезпечити середовище, яке сприяє більш глибокому розумінню американської культури, і гарантує, що наші студенти мають можливість успішно орієнтуватися на їхнє повсякденне життя в США.

Вивчення з нами

У Посилання Інститут англійської мови ми пишаємося тим, що на зв'язках ми виховуємо зі студентами всередині і за межами класної кімнати. Тут на засланнях, студенти дійсно ставляться першими і наша навчальна програма демонструє це.

Невеликий розмір класу не тільки дає кожному студенту можливість максимізувати їх говорять в класі, але і дозволяє їм індивідуальний час в класі з викладачем. Уроки та заходи спрямовані на розширення можливостей наших студентів зі структурою і знаннями, необхідними для спілкування впевнено англійською мовою в повсякденних ситуаціях і ситуаціях.

Наша мета щоб допомогти нашим студентам розвивати необхідні знання, вони повинні бути в змозі спілкуватися з будь-яким рідним або не носієм англійської мови, вони можуть зіткнутися.

Ми прагнемо запропонувати програму, яка звертається в реальних додатках на іноземній мові, а не тільки загальні уроки з книги.

Наша мета полягає в тому, щоб студенти бути в змозі прийняти те, що вони дізналися в класі в будь-який день і бути обладнані, щоб використовувати його, як тільки вони залишають клас.

  • досвідчені викладачі
  • динамічні класи
  • Дружня довкілля
  • Сучасні технології та матеріали
  • Ми робимо навчання приємним

¿Ви хочете почати вивчення англійської мови?

Ми пропонуємо широкий вибір класів вранці та ввечері, а також заняття в вихідні дні, які можуть вписатися в навіть завантаженим графіком. З нашими досвідченими вчителями і маленькими класами, ми впевнені, щоб допомогти студентам досягти своїх цілей від поліпшення граматики до зниження акценту, тест підготовчого і за її межами.

Привітальні студенти з 2005 року

Школа була розпочата в 2005 році Сніжана Опачича під іншим ім'ям бізнесу. У той час ми почали з декількома студентами. З відмінними вчителями та якості програми ми змогли вирости в одного з найшанованіших ESL установ в цій області.

У 2013 році ми стали ПОСИЛАННЯ Інститут англійської мови і репутація нашої школи виросла через численні історії успіху. Наші студенти варіюються від робітничого класу людей, для тих, з академічним походженням.

Сили нашого інституту полягає в його здатність задовольняти потреби різних студентів, які приїжджають з усього світу.

сертифікація

ПОСИЛАННЯ Інститут англійської мови акредитована Комісія з англійської мови за програмою акредитації (CEA) за період з грудня 2013 року по грудень 2018 року і погоджується дотримуватися Стандарти CEA для англійської мови програм і установ.

ПОСИЛАННЯ Інститут англійської мови є також уповноважений Департаментом США з питань імміграції вступити неімміграційних іноземних студентів.

відгуки студентів

Я люблю цю школу! Вчителі та матеріали великі. Я поліпшив свою англійську багато. Я насолоджувався кожен день, що я провів у школі. Я рекомендую Links всім серцем!

Соня Кавка - Боснія і Герцеговина

Посилання Школа англійської мовою є великою школою в районі Ньюарка. У мене був чудовий досвід там. Хороші викладачі, студенти з багатьох країн світу. Я дізнався багато!

Саумейла Оедраого - Буркіна-Фасо

Привіт, мене звуть Айдана. Я з Казахстану. Це було дуже приємно вчитися тут Посилання, викладачі дуже підтримують і великі, щоб вирішити сумніви. Я люблю вчитися в посилання.

Aidana Nurkhan - Казахстан

Розташування

Ньюарк

Links English Language Institute

Address
43 Ferry St.
NJ. 07105 Ньюарк, Нью Джерсі, США
Телефон
+1 973-465-4121