Прочитайте офіційний опис

Про нас

Посилання Інститут англійської мови є провідним навчальним закладом в Айронбаунде - Нью-Джерсі.

Наша Місія і цілі

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити немісцеві англомовні дорослий з різко поліпшення мовних навичок шлях забезпечення комплексних і структури на основі навчальних програм, а також шляхом надання малого відносини вчителя і учня. Наші студенти мають право з лінгвістичними знаннями, необхідними для досягнення своїх академічних цілей, і / або для забезпечення поліпшених можливостей в області зайнятості, і / або особисті можливості збагачення. Ефективна методика навчання і висококваліфіковані викладачі підтримують нашу місію.

Ми вважаємо, що такі завдання будуть направляти наші рішення і підтримку нашої місії.

1. Для того, щоб підтримати нашу прихильність мати різноманітне тіло студента, забезпечуючи при цьому, що академічна і безпосередній (прагматичної) потреби наших студентів задоволені.

2. Для того, щоб залучити й утримати досвідчених викладачів та адміністраторів, з тим щоб створити мережу підтримки, яка заохочує постійні уточнення навчальних програм нашої школи і особистісно-орієнтованому середовищі.

3. Для того, щоб забезпечити середовище, яке сприяє більш глибокому розумінню американської культури, і гарантує, що наші студенти мають можливість успішно орієнтуватися на їхнє повсякденне життя в США.

Вивчення з нами

У Посилання Інститут англійської мови ми пишаємося тим, що на зв'язках ми виховуємо зі студентами всередині і за межами класної кімнати. Тут на засланнях, студенти дійсно ставляться першими і наша навчальна програма демонструє це.

Невеликий розмір класу не тільки дає кожному студенту можливість максимізувати їх говорять в класі, але і дозволяє їм індивідуальний час в класі з викладачем. Уроки та заходи спрямовані на розширення можливостей наших студентів зі структурою і знаннями, необхідними для спілкування впевнено англійською мовою в повсякденних ситуаціях і ситуаціях.

Наша мета щоб допомогти нашим студентам розвивати необхідні знання, вони повинні бути в змозі спілкуватися з будь-яким рідним або не носієм англійської мови, вони можуть зіткнутися.

Ми прагнемо запропонувати програму, яка звертається в реальних додатках на іноземній мові, а не тільки загальні уроки з книги.

Наша мета полягає в тому, щоб студенти бути в змозі прийняти те, що вони дізналися в класі в будь-який день і бути обладнані, щоб використовувати його, як тільки вони залишають клас.

  • досвідчені викладачі
  • динамічні класи
  • Дружня довкілля
  • Сучасні технології та матеріали
  • Ми робимо навчання приємним

¿Ви хочете почати вивчення англійської мови?

Ми пропонуємо широкий вибір класів вранці та ввечері, а також заняття в вихідні дні, які можуть вписатися в навіть завантаженим графіком. З нашими досвідченими вчителями і маленькими класами, ми впевнені, щоб допомогти студентам досягти своїх цілей від поліпшення граматики до зниження акценту, тест підготовчого і за її межами.

Привітальні студенти з 2005 року

Школа була розпочата в 2005 році Сніжана Опачича під іншим ім'ям бізнесу. У той час ми почали з декількома студентами. З відмінними вчителями та якості програми ми змогли вирости в одного з найшанованіших ESL установ в цій області.

У 2013 році ми стали ПОСИЛАННЯ Інститут англійської мови і репутація нашої школи виросла через численні історії успіху. Наші студенти варіюються від робітничого класу людей, для тих, з академічним походженням.

Сили нашого інституту полягає в його здатність задовольняти потреби різних студентів, які приїжджають з усього світу.

сертифікація

ПОСИЛАННЯ Інститут англійської мови акредитована Комісія з англійської мови за програмою акредитації (CEA) за період з грудня 2013 року по грудень 2018 року і погоджується дотримуватися Стандарти CEA для англійської мови програм і установ.

ПОСИЛАННЯ Інститут англійської мови є також уповноважений Департаментом США з питань імміграції вступити неімміграційних іноземних студентів.

відгуки студентів

Я люблю цю школу! Вчителі та матеріали великі. Я поліпшив свою англійську багато. Я насолоджувався кожен день, що я провів у школі. Я рекомендую Links всім серцем!

Соня Кавка - Боснія і Герцеговина

Посилання Школа англійської мовою є великою школою в районі Ньюарка. У мене був чудовий досвід там. Хороші викладачі, студенти з багатьох країн світу. Я дізнався багато!

Саумейла Оедраого - Буркіна-Фасо

Привіт, мене звуть Айдана. Я з Казахстану. Це було дуже приємно вчитися тут Посилання, викладачі дуже підтримують і великі, щоб вирішити сумніви. Я люблю вчитися в посилання.

Aidana Nurkhan - Казахстан

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Links English Language Institute

Просунутий рівень використовує творчі інтерактивні заходи, які в подальшому вдосконалювати і уточнювати свої навички граматики, розуміння лексики і ідіоматичних виразів. ... [+]

Англійська для академічних цілей 1А - 1В (Advanced)

Просунутий рівень використовує творчі інтерактивні заходи, які в подальшому вдосконалювати і уточнювати свої навички граматики, розуміння лексики і ідіоматичних виразів. Ви будете розвивати розширене читання, письмо і навички розуміння необхідно, щоб досягти успіху в передових академічних програм, коледжів та університетів. теми граматики включають в себе справжні, минулі і майбутні нереальні умовними, нинішні і минулі вчинені напружується, прямої і непрямої мови, і інші.... [-]

США Newark
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Links English Language Institute

Ця програма для вас, якщо ваш рівень англійської середній або просунутий; Ви хочете, щоб продовжити навчання в університеті або коледжі в Сполучених Штатах Америки. ... [+]

Англійська для академічних цілей 2A - 2B (Advanced)

Ця програма для вас, якщо: Ваш рівень англійської середній або просунутий. Ви хочете , щоб продовжити навчання в університеті або коледжі в Сполучених Штатах Америки.

Що ви можете очікувати від ваших класів:

КАЖУЧИ: Я можу висловити себе вільно і спонтанно без особливих труднощів з підбором слів і виразів. Я можу використовувати мову гнучко і ефективно для соціальних і професійних цілей. Я можу сформулювати ідеї і думка, з точністю і співвідносити свій внесок вмів у інших ораторів. Я можу уявити чіткі, докладні описи складних питань інтеграції підтеми, що розвивається особливі точки і округлення з відповідним висновком.... [-]

США Newark
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Links English Language Institute

На цьому рівні, ви будете мати можливість використовувати основні вирази, які можна застосувати до вашого повсякденного життя. Ви також зможете описати, де ви і люди, яки ... [+]

Англійська курс: початковий і Upper Beginner

На цьому рівні, ви будете мати можливість використовувати основні вирази що ви можете застосувати до вашого повсякденного життя. Ви також зможете описати, де ви і люди, яких ви знаєте, жити, є прості бесіди, ставити запитання і відповідати на питання про знайомих темах.

Крім того, ви зможете розуміти і використовувати найвищий частотний словниковий запас особистої значущості, основний особисте та сімейне інформації, покупки, місцевості, зайнятості.... [-]

США Newark
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Links English Language Institute

Цей курс дозволить вам взаємодіяти з рівнем швидкості і спонтанності, що полегшує регулярне взаємодія з носіями мови і активно брати участь в знайомих контекстах, що вира ... [+]

Англійська курс: Intermediate і Upper Intermediate

Цей курс дозволить Вам взаємодіяти з рівнем швидкості і спонтанності що полегшує регулярне взаємодія з носіями мови і активно брати участь в знайомих контекстах, що виражають свою точку зору.

Ви зможете написати Композиції або звіти і дають підстави на підтримку або проти певної точки зору. Ви зможете написати лист, підкреслюючи особисту значимість певних подій і минулого досвіду.... [-]

США Newark
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою