Legacy Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Legacy - це розкішна бізнес-школа, розташована в Нью-Йорку, пропонуючи сертифікаційні програми в ексклюзивному, першокласному середовищі. Видатні професори разом з розкішними послугами та сучасний університетський містечко в одній з найпотужніших будівель у всьому світі - це лише невелика частина того, що очікують учні. Студенти Legacy Business School отримують підтримку, пов'язану з відомими особами та потенційними роботодавцями. Після закінчення програми студенти отримають сертифікат від " Legacy Business School . Класичні кімнати є світовим класом та забезпечують інтимні умови, що забезпечують оптимальну індивідуальну увагу для кожного учня.

106703_pexels-photo-697675.jpeg

Ексклюзивність

Спадкоємці навчаються в розкішному середовищі світового класу. Спадщина вірить в обмеження на 10 студентів на один клас, щоб переконатись, що кожен учень отримує індивідуальне коучинг від професорів та особистий досвід, щоб зробити наступний крок до успіху!

Знання

У Legacy Business School , наші студенти вдосконалюють свої навички, знаходять свій шлях до особистого успіху та отримують важливу інформацію та контакти в галузі / сфері, в якій вони зацікавлені.

Престиж

Legacy Business School розташована в Трамп-Таурі на П'ятій авеню в Нью-Йорку, одній з найпотужніших будівель у світі. Наші студенти навчаються і довідаються більше про найбільші бренди у світі.

Задоволення

Учні Legacy Business School відчувають нову концепцію освіти. Видатні курси та екскурсії в поєднанні з ексклюзивними послугами допомагають нашим студентам просто навчатися та більше випробувати!

106704_pexels-photo-920379.jpeg

Наше стояння

"Ми поєднуємо зв'язок інновацій та ціле життя, натхненне майбутнім поколінням глобальних підприємців".

В основі нашої школи лежить переконання, що спадщина є подарунком. Ми надихаємо студентів залишити знак власного виготовлення, даруючи світові свої знання та цінності. Ми об'єднуємо зв'язок інновацій та життя, наповнене цілеспрямованим натхненням майбутнього покоління глобальних підприємців. Створення цілеспрямованого та міцного спадщини є ключовим елементом росту особистості. Завдяки сильному лідерству та постійному відкриттю самого себе ми віримо, що кожен учень підходить на один крок ближче до натхнення майбутніх поколінь, досягаючи власних прагнень.

LEGACY пропонує студентам повноцінно випробувати життя, пропонуючи сміливі ідеї та сміливо налаштувавши їх.

106705_pexels-photo-318236.jpeg

Розташування

Нью-Йорк

Address
Trump Tower
725 Fifth Avenue, 19th Floor
New York, NY 10022

10022 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США