Legacy Aviation

Введення

Прочитайте офіційний опис

Legacy Aviation є повноцінною авіаційною компанією зі штаб-квартирою в аеропорту Північно-східного Філадельфія (PNE). Ми пропонуємо всеосяжні рішення для всіх потреб приватної та ділової авіації. Legacy Aviation проводить навчання з польоту за двома наборами правил підготовки фахівців з FAA, частиною FAR 141 та FAR 61, і ми є єдиною школою в місті Філадельфія з рейтингом FAA Part 141.

Незалежно від ваших цілей, у Legacy Aviation є досвід та обладнання, які допоможуть вам знайти вас.

Ми знаходимося в приголомшливому аеропорту, який має злітно-посадкову смугу 7000 футів (таку ж довжину, як і Аеропорт LaGuardia), 5 000 пілотованих злітно-посадкової смуги та керуючу вежу.

  • Ми пропонуємо досвідчену команду професійних льотчиків інструкторів. Наш головний пілот-інструктор має великий, більше 39-ти років підготовки пілотів, включаючи загальну, корпоративну та авіаційну авіацію. Він закінчив понад 7000 льотчиків, 800 з яких летять для комерційних авіакомпаній, всі з бездоганними записами.
  • Наш флот складається з 15 одиночних і багатоходових літаків.

Крім того, ми знаходимося в напруженому північно-східному коридорі, що змушує нас добре знайомитися з різними типами повітряного простору. Щотижня сотні корпоративних реактивних літаків та турбогвинтів перетинають трафік. Відкриття студентів звичайним щоденним комерційним повітряним рухом - це чудовий досвід. З самого початку наші студенти навчаються професійно працювати з управління повітряним рухом під час попереднього таксі, таксі, зльоту, підйому, круїзу, спуску, підходу, посадки та етапів пропущеного підходу польоту. Під час кожного рейсу наші студенти розвивають звички для відмінних навичок спілкування. Їм навчають працювати з системою управління землею, управління баштовим управлінням, управління підходом, управління вильотом, доставкою клірингу та забезпечення поточного брифінгу з питань атмосфери від ATIS до кожного зльоту та кожної посадки.

Це дуже цінний досвід і необхідний для кожного професійного льотчика.

Портрет молодого пілота в формі, що створює щасливу зубну посмішку з повітряним ремеслом на задньому плані. Знімок сонячного фото

Зручність

Найкращий аеропорт завдяки зручному розташуванню, зручностям, підходам до інструментів і відсутності авіаперевізників.

Репутація

Ми створили зоряну репутацію для забезпечення найвищої якості літаків та обслуговування клієнтів.

Виняткова служба

Legacy Aviation пропонує повний спектр послуг для підтримки вашого літака за найвищими стандартами в галузі.

Основні курси

  1. Приватний пілотний курс
  2. Рейтинг курсу інструменту
  3. Комерційний пілотний курс
  4. Курс рейтингового багаторічного двигуна
  5. Сертифікований курс інструктора польоту
  6. Пілотний курс авіаційного транспорту

Міжнародні студенти:

http://flylegacyaviation.com/flight-school/international-students/

Панорамний знімок горизонтів Філадельфії та річки Шуілкілл, штат Пенсільванія, США.

Розташування

Філадельфія

Address
9800 Ashton Road
19114 Філадельфія, Пенсильванія, США