Lake Tahoe Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Гори, глибока блакитна вода, і абсолютна міцна краса - озеро Тахо.

На висоті 6,229 футів над рівнем моря, Lake Tahoe Community College , розташований у самому серці Південного озера Тахо, розташований на найвищому висоті будь-якого коледжу в Північній Каліфорнії.

Відкрито в 1975 році, приблизно 3000 студентів проходять через двері кожного кварталу. За межами аудиторій та лабораторій, 164-акровий лісовий кампус також має 192-місцевий театр чорного ящику, футбольне поле світового класу, велика художня лабораторія, Центр розвитку дитини та багато іншого. У 2002 році було відкрито гімназія площею 26 000 квадратних метрів з танцювальною студією та центром фітнес-центру, а також студентський центр, який включає в себе кафе та комерційну кухню для програми кулінарної майстерності. У 2006 році коледж відкрив новий 27000- бібліотека квадратних футів та суміжна художня галерея.

Університет Каліфорнії, Каліфорнійські державні університети та інші акредитовані коледжі та університети повною мірою задовольняють еквівалентні та переказні курси, які задовільно завершені в Lake Tahoe Community College в Lake Tahoe Community College . Коледж також затверджений на користь ветеранів.

Календаря коледжу засновано на квартальній системі з кожним кварталом 12 тижнів. За три квартали відбувається шеститижнева літня сесія. За датами та термінами ознайомтеся з Академічним календарем.

З 31 вибір кандидатів, плюс 28 кар'єрні та технічні сертифікати на вибір, студенти можуть займатися різноманітними інтересами, такими як програма озброєння Академії озера Басейн Озера Тахо та пропонування у суміжному здоров'ї, діловому управлінні, комерційній музиці, кримінальному правосуддженні, цифрових медіа, і освіта пустелі. Трансфер ступенів готують студентів до вступу до кампусів штату Каліфорнія.

Всесвітній відпочинок можна зустріти цілий рік у Південному озері Тахо, місто з населенням близько 21 000 жителів. Студенти розташовані в межах декількох хвилин від трьох лижних курортів. Всього навколо озера Тахо є 14 курортів. Літній час пропонує водні види спорту, риболовлю, походи в гори, кемпінг та велику мережу гірських велосипедних маршрутів. Сонце висвітлюється в середньому на 75 відсотків або 274 доби щороку, надаючи студентам безліч можливостей вийти і вивчити гори Сьєрра-Невада.

Розташування

Південне озеро Тахо

Address
1 College Drive
96150 Південне озеро Тахо, Каліфорнія, США