Irvine Valley College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ірвін коледж Valley (IVC) поєднує в собі оточення невеликого коледжу з більш ніж 60 акрів сучасних засобів і обладнання; віддані співробітники; і відмінний факультет, які поєднують знання і досвід з щирою прихильністю до навчання. IVC пропонує денні та вечірні курси, на кампусі або в Інтернеті. Після його створення в якості супутника кампусу в 1979 році, IVC став самостійним закладом в 1985 році, і бачив його швидкість передачі даних і кампус співтовариство туш. Його факультет включає в себе автор, Фулбрайт вчених, вчені, професійні музикант і підприємець, які є доступними і студентом-орієнтованим.

Ініціатива інституційної ефективності партнерства (IEPI)

Інституційна ефективність Ініціатива партнерства (IEPI) є результатом спільних зусиль, щоб допомогти просунути інституційну ефективність Каліфорнії місцевих коледжів. IEPI попросив все California Community Colleges, щоб мати розмову про декілька показниках, що відображають різні аспекти діяльності коледжу. Інституційний комітет Ефективності IVC в переглянув ці показники і встановив цілі на майбутній рік. Ці цілі будуть контролюватися і обговорюватися Institutional комітет по Ефективності і будь-які зміни будуть доведені до спільноти коледжу. IVC сподівається на розширення нашої участі з IEPI в наступаючому році і продовжує використовувати дані для управління поліпшенням студентського успіху та інституційної ефективності.

Бачення

Irvine Valley College є провідним навчальним закладом, який забезпечує студент можливість для успіху через виняткові послуги та динамічні партнерські відносини.

Місія

Irvine Valley College пропонує чіткі і керовані шляху для передачі, сертифікати, дипломи, зайнятість і додаткову освіту до різноманітного і динамічному місцевому та світовому співтовариству. Ми підтримуємо доступ студента, успіх, і справедливість. IVC сприяє економічному і кадрового розвитку на основі стратегічного партнерства з бізнесом, урядом і освітніми мережами.

Міжнародний студентський центр

IVC є всеосяжним коледж з майже 15 000 студентів, в тому числі понад 860 іноземних студентів. Заснована в 1979 році, коледж є лідером серед місцевих коледжів в країні. Відомий своєю видатною здатності і навчальний план, IVC готує студентів для передачі в університетах на всій території Сполучених Штатів. IVC пропонує більше 80 Associate Degree і більше 60 кар'єри і програм технічного сертифікату.

IVC вважає, що міжнародні студенти додати до культурного розмаїття і освітнього досвіду для всіх студентів. Ми вітаємо іноземних студентів в нашому кампусі і забезпечити сильні служби підтримки з боку наших професійно працюють в Міжнародній програмі студентського. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією на наступних сторінках, щоб дізнатися більше про наукові програми і послуги, доступних в Н.

Розташування

Ірвін

Address
5500 Irvine Center Drive,
92618 Ірвін, Каліфорнія, США

Програми

Associate Degree
Associate of Arts
Associate of Science
Цей навчальний заклад також пропонує: