International Programs at Tufts University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про пучки

Туфтс є лідером американської вищої освіти, що відрізняється своїм успіхом як університету середнього розміру, який найкращим чином займається дослідженнями та наданням студентам особистого досвіду. Наше унікальне поєднання досліджень та вільних мистецтв приваблює студентів, викладачів та співробітників, які процвітають у нашому середовищі цікавості, творчості та зацікавленості.

Місія

Тафтс є науково-дослідним університетом, який зосереджений на студентах і присвячений створенню та застосуванню знань. Ми прагнемо забезпечити трансформаційний досвід для студентів та викладачів у всеохоплюючому та спільному середовищі, де творчі вчені створюють сміливі ідеї, інновації перед складними проблемами та відрізняються як активні громадяни світу.

Бачення

Бути інноваційним університетом творчих вчених у широкому колі шкіл, які мають глибокий вплив на один одного та світ.

Про міжнародні програми та партнерства

Ми пропонуємо найінноваційніші, динамічні програми, доступні сьогодні. Ми вважаємо, що найкращий спосіб вивчити мову чи культуру - це жити нею. На додаток до насиченого розкладу екскурсій, які знайомлять студентів з Бостоном, потужної програми житлового життя та широких можливостей для культурного обміну, Tufts пропонує неперевершений факультет.

Факультет

Усі члени нашого факультету є професійними англійськими викладачами з великим досвідом викладання англійської мови як другої мови. Наші уроки англійської мови викладаються спеціалізованими інструкторами, які використовують свою уяву та досвід, щоб максимально використати навчальний потенціал кожного студента. Програми з англійської мови Tufts є інноваційними в тому, що вони поєднують матеріал аудиторії та досвід реального життя.

Додаткові навчальні програми

Час заняття доповнюється безліччю дій у реальному світі, які допомагають вам жити мовою під час її вивчення. Ви будете говорити та використовувати мову щодня, що є природним способом покращити свої здібності та впевненість. Від цікавих занять до захоплюючих польових поїздок та вечірніх дискусій про життя та звичаї Америки ми допомагаємо вам вивчити мову та культуру Америки.

Розташування

Медфорд

Address
200 Boston Ave
Medford, MA 02155

02155 Медфорд, Массачусетс, США

Бостон

Address
274 Tremont Street
02111 Бостон, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: