International Language Institute (ILI)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний інститут мови (ILI) була заснована в 1970 році, коли вона почала свою діяльність з чотирма Англійська як друга мова (ESL) викладачів і близько 15 студентів. За останні 45 років наша компанія спостерігалося стабільне зростання і розвинув сильну репутацію в усьому світі і на місцевому рівні для мовної підготовки та якості академічної підготовки в вищою цінністю. Сьогодні у нас є сотні нових студентів щороку і наступних двох місцях:

Міжнародний інститут мови у Вашингтоні, округ Колумбія Міжнародний інститут мови в Gaithersburg, MD

Міжнародний інститут іноземних мов забезпечила мовну підготовку якості для тисяч студентів з усього світу. Всі наші програми акредитовані ACCET, Рада з акредитації освіти і професійної підготовки. ILI має ліцензію освітнього Licensure Комісії по постійному струмі і є членом AAIEP (Американської асоціації інтенсивного англійської мови програм), TESOL (Викладачі англійської мови носіям інших мов), WATESOL (Washington Area Викладачі англійської мови носіям інших мов), NAFSA (Асоціація міжнародної освіти), і ACTFL (Американська рада з викладання іноземних мов.)

Наша місія

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити вивчення мови високої якості і академічної підготовки, в вищою цінністю, щоб задовольнити індивідуальні цілі тих, хто хоче вчитися в академічних, професійних або особистих причин.

Розташування

Вашингтон

Address
1717 Rhode Island Ave NW
Suite 100
Washington, DC 20036
Phone: +1-202-362-2505
Email: ili@ilidc.com

Вашингтон, Округ Колумбія, США

Гейтерсбург

Address
26 North Summit Ave
Gaithersburg, MD 20877
Phone: +1-301-527-0600
Email: ili@ilimd.com

Гейтерсбург, Меріленд, США