International Education Center At Diablo Valley College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому IEC @ DVC?

Міжнародний освітній центр на Diablo Valley College готує вас до Diablo Valley College

Міжнародний освітній центр у DVC є перевіреним програма з висококваліфікованими, професійні педагоги, які надають тільки те, що потрібно для успіху, в тому числі:

інтенсивний англійська та академічної підготовки, з 8-тижневих сесій немає TOEFL вимога не вступити до DVC для тих, хто завершити програму Advanced B English немає TOEFL вимога не вступити до DVC для тих, хто завершити програми Академічний міст Різноманітність запланованих культурних і соціальних заходів, Координатор житла, хто відвідує та інтерв'ю все в родині сім'ї для забезпечення якості, і допомагає студентам з квартири й інші варіанти житла високо мотивованих студентів: 95% продовжують на університетському рівні Diablo Valley College є номер один фідер установа в Університеті Каліфорнії в Берклі для вітчизняних та іноземних студентів.

Diablo Valley College (DVC)

Заснована в 1949 році, Діабло Valley College в Pleasant Hill, Каліфорнія коледж державного співтовариство, сидить у тіні гори Diablo, недалеко Берклі і Сан-Франциско. Це забезпечує безпечну, дружню середовище, яке сприятиме вивченню. Частина місії DVC ​​є надання всім членам спільноти доступ до вищої освіти і доступною шлях до університетського ступеня. Забезпечення двох перших років ступенем США бакалавра, DVC має один з найуспішніших програм університету передачі в Каліфорнії.

Чотири вагомі причини, щоб вчитися в Diablo Valley College (DVC)

  1. Відмінні Академіки:

2 роки на DVC + 2 роки в університеті = ступінь бакалавра. Після вивчення двох років в DVC, студенти мають багато варіантів, щоб перевестися до університету, щоб закінчити ступінь їх бакалавра в тільки ще на два роки.

DVC передає більше студентів до Каліфорнійського університету в Берклі, ніж будь-яке інше установа в США. DVC має Трансфер прийому в гарантії (TAG), які гарантують іноземним студентам в'їзд в UC Davis, UC Irvine, UC Мерсед, Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі і Каліфорнійського університету в Санта-Крус. Крім того, DVC має угоди про передачу з усіма 23 державних університетів Каліфорнії, які включають Університеті Сан-Франциско, Сан-Хосе державний університет Сан-Дієго і Державний університет.

  1. Відмінна ціна:

    Починаючи ступінь вашого бакалавра в DVC може заощадити вам тисячі доларів в порівнянні з початком на чотири роки університету.

    Навчання в DVC для очної іноземного студента становить приблизно $ 6000 за навчальний рік, який є одним з найнижчих за навчання в США.

  2. Відмінні Студентські служби:

    Прийом на навчання іноземних DVC в офіс обслуговування і (МСА) забезпечує підтримку студентів, щоб забезпечити Ваше перебування в DVC успішно, а також приємним. ISAS персонал пропонує персональну увагу до кожного студента через приймальню консультування, академічний орієнтації, реєстрації курсу, імміграції, житла, медичного страхування і зайнятості консультування. Англійська мовний центр DVC, в Міжнародний освітній центр (МВЦ), пропонує інтенсивні навчальні програми англійської мови, щоб підготувати вас для університетських досліджень. Студенти IEC надається допомога в переході на DVC, роблячи простий і ефективним часі процесу.

  3. Відмінне розташування:

DVC знаходиться в місті Плезант Хілл в Сан-Франциско в штаті Каліфорнія.

Pleasant Hill, передмісті Сан-Франциско, є місто 34000 людина із сильним почуттям спільноти і малих чарівність міста приваблюють відвідувачів щороку. Pleasant Hill користується м'який клімат з майже 300 сонячних днів у році. Pleasant Hill знаходиться всього в 38 хвилинах їзди на прямому поїзді до центру міста Сан-Франциско. Сан - Франциско вважається одним з найкрасивіших міст у світі і може похвалитися світового класу музеї, ресторани і магазини.

По вихідних, ви не більш ніж на кілька годин насолоджуватися великим лижах у горах Сьєрра-Невада, походи в Національний парк Йосеміті, дегустація вин в знаменитому долині Напа або серфінгу в Тихому океані.

Пропоновані програми:

Студенти можуть вибрати з більш ніж 45 спеціальностей і 40 сертифікатів програм. DVC пропонує диплом про закінчення коледжу в галузі мистецтва, доцент ступеня в науці, сертифікат досягнень і передачі програм в чотири роки університетів. Студенти, що закінчили сертифікати або дипломи мають право на Факультативного практичній підготовці, благо роботи один рік для іноземних студентів.

Дати початку:

Август (осінній семестр) або січень (весняний семестр).

Строки застосування:

осінній семестр: 1 Червня / весняний семестр: 1 листопада

Акредитація:

DVC знаходиться коледж державного співтовариство і акредитована Community Colleges комісії Західної асоціації шкіл та коледжів (WASC) як особи, що забезпечує якість вищої освіти в Америці, а також іноземних студентів.

Кількість студентів:

Приблизно 20000 повний і неповний робочий день студенти Кількість іноземних студентів: понад 1500 студентів з 68 країн

Студентське життя:

DVC має більше 30 студентських клубів, що представляють широкий спектр інтересів від театру, танцю, музики, оркестр, публічних виступів, бізнес в студентському самоврядуванні. Для студентів, зацікавлених у легкій атлетиці, DVC надає 13 студентському спорті рівня для чоловіків і жінок, таких як бейсбол, баскетбол, американський футбол, теніс, плавання, водне поло. Студенти також пропонується зареєструватися на різних курсах фізичної освіти, включаючи танець, водного спорту, боулінг, гольф, футбол і волейбол просто назвати декілька.

Корпус:

Іноземні студенти мають кілька варіантів житлових приміщень. Студенти можуть вибрати, щоб жити в сім'ї в американській сім'ї, у приватній квартирі в декількох хвилинах ходьби від кампуса, або влаштувати своє власне житло. Проживання в сім'ї проживання управляються Diablo Valley сім'ї та отримання додаткової інформації про те, як застосовувати можна на їхньому сайті: http://www.diablovalleyhomestay.com/ квартирного управляються Rexidence Житлова послуги та студенти можуть подати заявку в режимі онлайн через їх веб-сайт: HTTP: //www.rexidence.com Більш детальну інформацію про житло є на http://www.dvc.edu/international/resources/housing.htm

Медичне Страхування:

Всі візові Ф-1 іноземні студенти зобов'язані придбати медичну страховку DVC кожен семестр. Медичне страхування додається до вартості навчання і повинні бути оплачені протягом перших двох тижнів семестру.

DVC Вимоги до вступників:

Щоб мати право звернутися до DVC, ви повинні досягти еквівалент американській школі диплом і бути принаймні 16 років. Студенти, чия рідна мова не є англійською або хто не закінчив через англійськи середнього вузу, також повинні надати докази володіння англійською мовою. DVC приймає завершення рівня МЕК Advanced B, TOEFL (500 PBT або IBT 61), ІТЕФ 4 або IELTS з мінімальним рахунком 5,5 на прийомі. * ПБТ TOEFL тести повинні бути прийняті в США

Міжнародний освітній центр у Diablo Valley College (МЕК)

Міжнародний освітній центр у Diablo Valley College (МЕК) відкритий в 2000 році, і з тих пір вітали студенти з більш ніж 40 країн. Міжнародний освітній центр пропонує інтенсивний англійська, академічної підготовки і умовне зарахування в Diablo Valley College (DVC); номер один переклад коледж Каліфорнійський університет в Берклі! МЕК пропонує 6 різних рівнів академічної ESL, має 6 сесій на рік, які кожні 8 тижнів. Крім того, команди IEC з DVC запропонувати 3 академічних програм міст на рік.

Після завершення високому рівні англійської мови, 95% студентів IEC продовжити свою освіту в Diablo Valley College та інших коледжів і університетів по всій території США в рамках програми передачі, студенти можуть завершити перші два роки бакалаврату дослідження, а потім передати Кількість університет Каліфорнії кампусів, університет штату Каліфорнія кампусів, приватних або поза штатом університетів.

Чотири вагомі причини для вивчення англійської мови в міжнародному освітньому центрі (МВЦ)

Відмінні Академіки:

Розміри Клас малі максимум 15 студентів, щоб забезпечити низький студента співвідношення викладачів, індивідуальний увагу, і успіх студента. Висококваліфіковані викладачі все тримає ступінь магістра в галузі викладання англійської мови як другої мови (TESL), Лінгвістика або суміжній галузі і вчив за кордоном. Високо мотивовані студенти: 95% студентів IEC раніше на DVC або інших університетах.

Легко запис:

Прості вимоги до вступників: МЕК додатків, внесок і Виписка з банку. Ні TOEFL не вимагається передати DVC. Студенти, які закінчили вищий рівень академічної ESL в МВЦ мають прямий вхід в DVC без прийняття TOEFL. Кілька дат початку і програми на рік: 1) 8 тиждень Академічний англійська програма 2) 6-7 тижні Академічні програми Bridge через DVC 6 дати початку для академічного ESL, 3 Дати початку програм з мосту в результаті не «вниз час" чекає семестр розпочати.

Відмінник Послуги:

Багато організовані заходи, а також на громадських засадах та громадські роботи можливості. Щотижневі семінари та консультування студентів, таких як Виконання домашніх завдань, DVC передачі, інформаційні програми міст сесій, та академічної консультування. Доступ до DVC бібліотеки, комп'ютерні класи, і книжковий магазин знижки.

Відмінне розташування:

МЕК знаходиться через дорогу від DVC і заняття проводяться як на території кампуса DVC і IEC Кампус. Пішки до автобусної транзитного центру забезпечуючи швидкий і легкий хід і з МЕК і DVC містечках і залізничний вокзал в Сан-Франциско.

Студентське життя:

МЕК надає студентам багато можливостей практикувати свої навички англійської в реальному світі. Екскурсії по вихідних, волонтерів, наукові семінари, і щоденні заходи організуються 3 - 5 разів на тиждень, щоб виділити і використовувати весело і цікаво середу Каліфорнія може запропонувати. Від снігу лижних поїздок в п'ятницю домашніх завдань, університетського містечка тури в притулок для бездомних волонтерства, діяльність IEC є набагато більше, ніж забавні поїздки на місцях. Ми закликаємо студентів, щоб приєднатися діяльність не тільки розширити свої дослідження за кордоном-досвід, але на практиці англійську мову і познайомитися з їх околицями, а також їхніх однокласників. Деякі з цих заходів є безкоштовними, однак, деякі вимагають додаткову оплату.

Корпус:

Іноземні студенти мають кілька варіантів житлових приміщень. Студенти можуть вибрати, щоб жити в сім'ї в американській сім'ї, у приватній квартирі в декількох хвилинах ходьби від кампуса, або вони можуть влаштувати своє власне житло. Проживання в сім'ї проживання розташовані і управляються Diablo Valley Homestay.

Інструкції про те, як застосовувати можна на їхньому сайті:

http://www.diablovalleyhomestay.com/ квартирного розташовані і управляються Rexidence Житлова Послуги та студентів можуть застосовуватися онлайн через їх веб-сайт: http://www.rexidence.com Більш детальну інформацію про житло доступно за адресою: // WWW .iec-dvc.org / корпус /

Медичне Страхування:

Всі візові Ф-1 іноземні студенти зобов'язані придбати медичну страховку IEC на початку кожної сесії. МЕК приймає тільки медичні страхові відмови від віз F-1 Іноземні студенти вчаться

Розміщення:

Всі нові студенти IEC проходити тест під час орієнтації для визначення їх рівня володіння англійською мовою. В ході розміщення тестів студенти оцінюються на знання читання, письмо, говоріння, граматика, і прослуховування англійською мовою. МЕК не пропонує курси для початківців навчання англійській мові. Перспективні IEC студенти повинні мати базові навички правопису, вміти писати пропозиції, і бути в змозі читати і розуміти прості пункти. У той час як студенти без цих навичок може все ще бути присутнім IEC, вони можуть попросити, щоб найняти особистий наставник і повторіть клас рівні фундаменту, поки ці навички не освоєні.

Розташування

Приємний пагорб

Diablo Valley College

Address
International Education Center at Diablo Valley College (IEC)
246 Golf Club Road,
Pleasant Hill

94523 Приємний пагорб, Каліфорнія, США
Веб-сайт
Телефон
+1 925-685-1230