International Center For Language Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

МСНЖ забезпечує англійська (ESL) класів для професіоналів та студентів в класах, які індивідуально орієнтованих на задоволення потреб студентів другої мови.

У Міжнародній конференції статистиків праці, ми орієнтуємося на створення спільноти за допомогою нашої дружної особистого обслуговування, присвячених інструкторів та екскурсій за межами класної кімнати, які сприяють культурному взаєморозумінню і розмова. Наші студенти ESL люди, а не цифри.

ESL викладачі використовують індукований дискурсу метод, який заохочує постійне Розмовна практика в класі шляхом залучення студентів в безперервний обмін з учителем. Цей метод допомагає студентам зануритися в англійській, так що вони можуть говорити і розуміти мову як рідну динамік.

Заняття проводяться в нашому зручно розташований школи в центрі Вашингтона, округ Колумбія. Пропонована на всіх рівнях, Інтенсивна англійська Програма Міжнародної конференції статистиків праці "(МЕП) підкреслює говоріння, аудіювання, читання та написання розуміння для фізичних осіб, дипломатів, бізнесменів, фахівців і студентів, які повинні поліпшити свої навички для роботи, стажування, або університетської освіти. Вхідні студенти дали тест, щоб визначити свій рівень входу; Англійська мова є єдиною мовою в класі.

Наша програма ESL виходить за рамки наших класних дверей. Ми надаємо студентам з інформацією про житлові рішень, щоб допомогти їм освоїтися в Вашингтоні, округ Колумбія і екскурсій в музеї, заходи на свіжому повітрі, магазинів і ресторанів, щоб допомогти їм стати більш впевненим у своїх розмовних навичок.

Тому МСНЖ дозволяється при Федеральним законом надійти неімміграційних чужорідні студентів, студенти на візі F-1 буде підтримувати свої студентські статус при надходженні з нами.

Розташування

Вашингтон

International Center For Language Studies

Address
International Center for Language Studies, Inc. |
1133 15th St. NW Suite 600 |

20005-2710 Вашингтон, Округ Колумбія, США
Веб-сайт
Телефон
+1 202-639-8800