Institute for Global Student Success

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут глобальної студентської успіху (IGSS) є всеосяжним річного програма, яка надає входять іноземних студентів і аспірантів, як ви з навичками і руки-на-практики ви повинні досягти успіху в американських інститутів. Додайте до цього доступ до глобальної мережі друзів, а також стажування та можливості працевлаштування, і ви отримаєте те, що вам потрібно, щоб домогтися успіху на світовій арені.

Інститут глобальної студентської успіх заснований на шести принципах, які присутні в кожному аспекті досвіду наших учасників:

Кожен студент заслуговує будь-яку можливість, щоб бути успішним у Сполучених Штатах.
Успішного перебування в США не тільки визначається, скільки кожен іноземний студент навчається в класі або які оцінки він / вона отримує. Успішного перебування означає, що кожен студент робить добре в класі, робить друзів на все життя з різних країн по всьому світу і має значні стажування та / або робочих місць, де він / вона навчається в реальному житті умовах.
Перебуваючи в абсолютно новій країні важко для будь-якої людини в будь-якому віці. Постійна підтримка має вирішальне значення для академічних, особистого і професійного успіху студента.
Підтримка не одноразова подія. Студенти вимагають підтримки протягом усього року.
Студенти заслуговують найвищих інструкторів якості, навчальних матеріалів, соціальні та мереж досвідом.
Безпека та емоційне благополуччя кожного студента має першорядне значення.

IGSS програмування побудований на цих принципах навчання:

Кращі педагоги тих, хто розуміє останні і самі кращі методи ... і, саме головне, турбота про прогрес кожного студента.
Студенти, особливо тих, для кого англійська є другою мовою, необхідно дати час, щоб обробити концепції і нову інформацію.
Кращий спосіб зберегти інформацію, щоб використовувати його відразу.
Успішні педагоги зосередитися на тому, скільки кожен студент розуміє і зберігає, чи не від того, скільки інформація.
Розуміння соціальних і культурних норм, практики і очікувань має вирішальне значення для акліматизації в США.
Особи, вчитися краще в невеликих групах з персоналізованої уваги від факультету.
Обидва університету факультету і професіоналів цінні джерела знань. Студенти повинні мати можливість ознайомитися з видатними професорами і успішних лідерів корпорацій, академічних інститутів і культурних організацій.
Іноземні студенти і випускники американських університетів цінний ресурс для вхідних студентів. Спільне їхні розповіді про проблеми і моделей успіху, як подолати перешкоди і досягти мети.

Розташування

Нью-Йорк

Address
Нью-Йорк, Нью-Йорк, США