Washington State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Всесвітньо відома громада

Washington State University пропонує висококласні академічні програми, призначені для підготовки вас до майбутньої кар'єри. Ви будете працювати разом з викладачами, чиї знання та дослідження відомі у всьому світі. Незалежно від того, чи ви проводите ступінь бакалавра або магістра, у вас буде можливість проводити дослідження для вирішення реальних проблем. Зверніть свою пристрасть до чогось більшого.

В INTO WSU вони думають глобально. З більш ніж 1900 іноземними студентами, 7% студентів складається із студентів з усього світу. Незалежно від того, звідки ви прийшли, вас вітають у спільноту WSU.

  • 29 686 студентського населення
  • 100 представлених країн
  • 163 річних мультикультурних заходів на кампусі
  • Топ 400 університетів світу

Світ у ваших руках

Будучи студентом WSU, у вас буде доступно багато ресурсів та послуг. Є стан сучасної техніки, цілодобовий доступ до бібліотеки, підготовка до кар'єри, університетський відпочинок та різні клуби та організації, до яких ви можете приєднатися. Можливості безкінечно вчитися, рости і веселитися.

INTO Washington State University : будинок далеко від дому

Washington State University буде другим домом у кампусі. Дружній персонал може допомогти вам з підтримкою англійської мови, візами, тестовою підготовкою та порадами щодо діяльності поза університетом. Вони будуть там, щоб зробити ваш перехід до США максимально простим.

Ваша програма Into Washington State University Pathway була розроблена, щоб допомогти вам успішно перейти до навчання в американському університеті. Досвідчені вчителі та команда службовців служб надають вам підтримку у класі та поза ним. Якщо вам потрібна допомога по англійській мові або виникає питання про те, де їсти, наш досвідчений персонал є для вас.

Все, що вам потрібно, все в одному місці

Центр INTO WSU розташований недалеко від залів для проживання, спортивних залів, ресторанів та магазинів. Насолоджуйтесь зручностями кампуса, а ви отримаєте додаткову підтримку від INTO WSU.

INTO послуги WSU

Ресурсний центр навчання

Вони створили навчальне середовище, яке вас надихає, підтримує ваші цілі та налаштовує вас на правильному шляху для досягнення вашої ступеня.

Навчальний центр - це ваш навчальний центр. Співробітники пропонують індивідуальну допомогу з академічним консультуванням, англійською мовою, письмом та математикою. Ви можете знайти тихий простір в аудиторії або використати комп'ютер в комп'ютерній лабораторії, щоб завершити завдання. Знайдіть все, що потрібно для досягнення успіху у ваших вчених.


Їжа

Голодні? Є три ресторани поруч із центром INTO WSU. Кожен з них пропонує різноманітні страви. Ви можете зустрітися з друзями на обід або схопити швидку каву, якщо ти підеш на заняття.

Розташування

Pullman

INTO Washington State University

Address
Washington State University Pullman
99163 Pullman, Вашингтон, США

Програми

Програма Pathway для студентів аспірантури