University of South Florida

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ваше майбутнє починається тут

Завдяки яскравим, сучасним класним кімнатам, розширеним навчальним ресурсним центром та спеціалізованими областями підтримки, INTO University of South Florida надає вам найкращий старт, як студент університету. Зручне розташування Тампо-Бей, в центрі кампуса, дозволяє легко користуватися всіма перевагами студента Університету США.

У своєму розпорядженні 14 академічними коледжами, USF пропонує понад 240 програм бакалаврату та аспірантури, першокласні лікувальні заклади, 2400 залучених факультетів, а також I відділу легкої атлетики. Місія USF - допомогти вам досягти успіху у навчанні та як громадянина глобальної спільноти через конкурентну навчальну програму та доступ до реальних досліджень. Ми також є провідним продюсером стипендій Фулбрайта за стипендію США та займає перше місце в рейтингу № 15 по кількості наданих дослідницьких патентів.

Кампус, який відповідає вашим потребам

Ваш перший рік роботи в INTO USF буде сповнений нових вражень, багато хто з яких відбудуться тут, на кампусі. Вивчення іспиту? Насолоджуйтесь цілодобовим доступом до мільйонів ресурсів бібліотеки та більш ніж 300 комп'ютерів. Потрібна перерва? Знайомтесь з друзями на обід в студентському центрі Маршалла, центрі життя університету. Ви спортивний фанат? Підбадьорити биків, з безкоштовним входом на всі спортивні заходи або знайти веселі способи залишатися здоровими в нашому об'єкті відпочинку площею 8500 квадратних метрів. А якщо ви захворієте, Служба охорони здоров'я студента буде лише за кілька кроків.

Стати USF Bull

Кампусне життя насичене енергією, з сотнями студентських клубів, подій та організацій, відкритих для всіх. Дивитися Division I спортсмени змагаються у десятках видів спорту, або потрапляють у гру та грають у рекреаційній лізі на кампусі.

Якщо ви хочете вивчити за межами університетського містечка, у районі Тампа є величезна кількість речей, які потрібно зробити. Від його прекрасних пляжів та тематичного парку "Буш Гарденс" до професійних спортивних команд, пригоди - всього за декілька хвилин від ваших дверей.

Орієнтований на ваше майбутнє

Місія USF - допомогти вам досягти успіху у навчанні та як громадянина глобальної спільноти. Завдяки конкурентоспроможному навчальному плану та доступу до реальних досліджень, ви будете готові вирішувати завтрашні проблеми. Університет штату Фінляндія будує партнерські відносини зі стажуванням з багатьма тампанськими компаніями, такими як PricewaterhouseCoopers та Coca-Cola, щоб забезпечити вам можливість розвиватися далеко за межами дня випуску.

Яка різниця у USF? Результати Надзвичайний успіх наших студентів та зусилля в галузі досліджень можна знайти у всьому світі. USF є провідним продюсером стипендій Фулбрайта за стипендію США і займає 15 місце в усьому світі за кількістю наданих дослідницьких патентів.

Розроблений з вами на увазі

У Центрі INTO USF ви матимете доступ до широкого кола ресурсів та послуг, щоб допомогти вам в навчанні та полегшити перехід до США. Не знаєте, як відкрити банківський рахунок? Ми допоможемо вам. Питання про вашу візу? У нас є відповіді. Від навчання та підготовки тестів до виїздів за межами університету, ви знайдете все, що потрібно, щоб зробити ваш перший рік успішним тут.

Розташування

Тампа

INTO University of South Florida

Address
Stetson University, 421 N Woodland Blvd, DeLand
FL 32723 Тампа, Флорида, США