Suffolk University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Якісна освіта в центрі Бостона

У Suffolk University немає кордонів! З більш ніж 110 програм на вибір, студенти можуть продовжувати свої пристрасті та отримати ступінь з національно-поважної установи. Кожна програма в Саффолк призначена для забезпечення найкращої освіти, яка допоможе вам досягти ваших цілей у кар'єрі.

Кампус розташований у самому центрі міста Бостон, що означає, що вас оточують провідні бізнесмени країни, лідери галузі та новатори. Завдяки своєму розташуванню студенти також мають доступ до надлишку досвіду, стажування та волонтерських програм. Протягом одного року після отримання ступеня 92% випускників працюють або навчаються в аспірантурі.

Видатний університет, щоб зателефонувати додому

Suffolk University може похвалитися понад 60 бакалаврськими програмами та більш ніж 50 випускними програмами. У класі, студенти отримують користь від співвідношення 13: 1 студента до факультету та 20-класу розмірів класу. За межами класу, студенти Саффолк також присвячуються поверненню та заробітку 37 000 годин громадських робіт. Навколо кампусу студенти можуть взяти участь у більш ніж 80 клубах і організаціях, доступних або брати участь у шкільному дусі, спостерігаючи за більш ніж 12 командами III підрозділу НКАА. Будучи випускницею Саффолк, ви будете приєднатися до мережі 78000 випускників, які допомагають один одному просунутися у своїй професійній кар'єрі.

  • 7,560 студентів учнів
  • 108 Представлені країни
  • Кращі бізнес-школи (Принстонський огляд 2017 року)

INTO в Саффолк-центр: місце саме для вас

Готель INTO Safolk Center розташований у ідеальному місці прямо біля бібліотеки Мілдреда Ф. Сойєра. Вас оточують співробітники служби підтримки студентів, викладачі, комп'ютерні лабораторії, аудиторії та різноманітні навчальні ресурси.

Будь у центрі всього цього

INTO Саффолк-центр розташований у головній бібліотеці поряд із вашими аудиторіями та їдальнею, прямо в центрі Бостона. Ви виявите, що ви знаходитесь в безпосередній близькості від усіх міських зручностей, додаткових класів, закладів відпочинку, залів для перебування та ресторанів. Повертаючись у центрі INTO, вони мають відданого персоналу, готового і доступні для відповіді на будь-які питання, які вам, можливо, доведеться забезпечити ваш успіх у місті Суффолк.

Ми тут, щоб підтримати вас

Як студент INTO в Саффолк, ви будете мати доступ до всіх послуг та послуг студента. Факультет та адміністратори знають студентів за назвою. Вони допоможуть вам встановити та досягти ваших академічних і кар'єрних цілей.

INTO Послуги Саффолк

Ресурсний центр навчання

Є ресурси, які допоможуть вам досягти ваших цілей вищої освіти. Якщо вам потрібні матеріали для навчання, комп'ютер, DVD-диски, книги або допомога у розумінні вашої домашньої роботи, школа може надати вам необхідні ресурси та відповіді.


Класні кімнати

Центр створено з мультимедійними можливостями, бездротовим інтернетом, просторами навчальних зали та комп'ютерними лабораторіями. Це чудове місце для спілкування з іншими студентами та утворення навчальних груп зі студентами у вашому майні.


Їжа

У ресторанах готелю Suffolk є п'ять закладів, які пропонують різноманітні страви для харчування. Потрібна кава? Starbucks знаходиться прямо на кампусі. Для швидкого прикусу, бутерброда або салату, відправляйтеся в Sargent Law Café, розташованому на четвертому поверсі юридичної школи. Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, вийдіть на вулицю та вирушайте в один із багатьох шановних ресторанів Бостона.

Розташування

Бостон

INTO Suffolk University

Address
Ashburton Place,8
02108 Бостон, Массачусетс, США