Прочитайте офіційний опис

Посеред це все

Saint Louis University відкриває шлях до поточного реконструкції міста. Протягом останніх 25 років SLU інвестував більше 850 мільйонів доларів у кампус. Готель SLU розташований у центральній частині міста. Ви будете в декількох кроках від району Сент-Луїс, який є центром мистецтв, де проживають театри, музеї, ресторани тощо. Перегляньте гастрольний бродвейський мюзикл, слухайте симфонічний оркестр Сент-Луїса світового класу або насолоджуйтеся експозицією сучасного мистецтва.

Підтримка навчання, коли вона вам потрібна

У SLU ваша освіта не обмежується класом. Як студент першого курсу, ви можете очікувати інноваційних програм, які допоможуть вам успішно перейти в університет. Нові студенти групуються в Навчальні спільноти, які забезпечують творчу академічну підтримку.

Вам буде запропоновано кинути виклик вашому думці та розвинути сильні відповіді. Будучи основним дослідницьким інститутом, ми маємо на меті навчити вас логічно мислити, чітко сперечатися та чітко виразити себе. SLU також є одним з лише вісім католицьких університетів, які мають високу або дуже високу наукову відмінність. У всьому університеті та навколишніх громадах ми маємо спільну цінність підтримки загального блага. SLU створила ці цінності, щоб заохотити співробітників та студентів до найвищих стандартів поведінки як особистої, так і професійної практики.

Потрапити в SLU

Зал "Бераха" - це ворота до діяльності кампусу СЛУ. INTO Saint Louis University центр зручно розташований прямо посеред кампуса. Все, що вам потрібно для досягнення успіху, тут. Надається бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi), а також є багатофункціональні зали для зустрічей для студентів-викладачів. Малі класні розміри забезпечують велику кількість індивідуального часу навчання. Ви також отримаєте персоналізовані служби підтримки та екстрену допомогу 24 години на добу.

Приєднайтеся до нашої міжнародної спільноти

У INTO Saint Louis University Ви приєднаєтесь до міжнародної спільноти, яка прагне допомогти вам втілити в життя американський університет під час підготовки до дипломного навчання. У SLU ви отримаєте ступінь з 100 кращих університетів, що приєднаються до студентів з усіх 50 держав та 75 країн. Ви будете насолоджуватися повним доступом до всіх ресурсів університету та навчатися в невеликих класах, які викладають викладачі університетів. Найкраща частина програми Pathway : ви отримаєте академічні кредити на свій ступінь SLU.

Історичний кампус, нові технології

SLU прагне зберегти історичний характер університету, водночас охоплюючи нові технології та екологічно чисті практики. Кімнати оснащені повністю інтегрованими цифровими презентаційними системами, включаючи проекції високої чіткості, LCD дисплеї та відео стіни.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Програма Pathway для студентів аспірантури

Saint Louis University

Методи інженерної практики I Семестр 2 Вступне слово / слухання II Методи інженерної практики II Будівництво інформаційного моделювання або інженерного підприємництва 1- ... [+]

Методи інженерної практики I

Семестр 2

Вступне слово / слухання II Методи інженерної практики II Будівництво інформаційного моделювання або інженерного підприємництва

1-SEMESTER PATHWAY

КРЕДИТНІ ГОДИНИ ДЕТАЛІ

33 кредитна годину програма З Pathway застосовуються 9 кредитних годин 24 кредитних години, що залишилися до ступеня

Семестр 1

Академічні англійські навички Методи інженерної практики I або II Стале будівництво або інженерне підприємництво ... [-]
США St. Louis
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Saint Louis University

Ця програма Pathway веде до отримання ступеня магістра в галузі комп'ютерної та інформаційної науки. ... [+]

Ви хочете навчатися за вищою освітою в Сполучених Штатах, але потрібно покращувати знання англійської мови або тестові результати? Програма Pathway забезпечує академічну, мовну та культурну підтримку, щоб досягти успіху в американському університеті. Студенти отримують гарантію просування до програми вищої освіти через навчальні плани, що складаються з курсів кредитування.

30 кредитної години програми З Pathway застосовуються 9 кредитних годин 21 кредит годин, що залишаються в ступені ... [-]
США St. Louis
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою