Marshall University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інвестуйте у своє майбутнє

Протягом 180 років Marshall University став провідним державним університетом, який надає інноваційну ступінь бакалавра та випускника в 200 навчальних областях. Коли ви вирішите навчатися в Маршаллі, ви можете вибрати з 10 коледжів, що надають більше 100-градусних варіантів програми, щоб найкращим чином відповідати вашим академічним прагненням.

Marshall присвячується використанню всіх доступних ресурсів, щоб допомогти вам досягти успіху. Університет інвестував 300 мільйонів доларів у нове будівництво та ремонт протягом останніх 10 років, щоб надати вам найновіші та найсучасніші класи та лабораторії.

Привітне середовище

У Marshall University ви побачите, що, хоча ви оточені багатьма іншими студентами, вас завжди розглядають як особистість. Малі класні розміри дозволяють ознайомитись з професорами. Найсучасніші можливості та величезні можливості досліджень гарантують, що у вас є інструменти для найкращої освіти. Ці функції, у поєднанні з дружними студентами INTO Маршалла, забезпечать повноцінний американський досвід університету.

Завдяки більш ніж 1000 факультетам, які навчаються у програмах понад 100 ступенів, Маршалські аудиторії добре оснащені, щоб забезпечити вам якісну освіту. Маршалл прагне заохотити свого факультету та студентів до проведення досліджень у своїй галузі. Через це університет має 31 мільйон доларів у щорічному фінансуванні досліджень. З першого курсу вашої програми ви матимете змогу брати участь у практичних дослідженнях, щоб взяти свою освіту вище за класну кімнату.

Ви будете почувати себе в безпеці на кампусі, знаючи про ваше проживання, і цілодобовий навчальний центр потребує доступу до університету. Університетська поліція стежить за кампусом та послугами екстреного виклику, розташованими в різних місцях університету.

Будьте найкращими

Кампус Маршалла змішує старі та нові, починаючи від нових об'єктів, таких як Меморіальний студентський центр, до багатьох офісів та послуг, що містяться у Старому Головному, найстарішому корпусі університету.

Маршалл прагне забезпечити вас найкращими можливостями. Останні десять років ми вклали 300 мільйонів доларів на нові будівлі та реконструкцію існуючих будинків.

Останнім часом відкрито два чудові нові будівлі - Коледж інформаційних технологій та інженерії та Центр образотворчого мистецтва. Інженерний комплекс на 56 мільйонів доларів має високотехнологічні функції для розвитку інженерної програми, а центр у центрі образотворчого мистецтва забезпечує надсучасний простір, який може похвалитися найсучаснішими технологіями у візуальному мистецтві.

У центрі кампуса

Коли ви вирушаєте на кампус і починаєте подорож з INTO Marshall, ви швидко відкриєте для себе комфорт сім'ї Marshall University навколо вас. Наш центр розташований у самому центрі кампуса, що означає, що ви близькі до гуртожитків, класних кімнат, їдалень, центру відпочинку та ін. Це буде центром першого року навчання в університетському містечку як академічно, так і соціально.

У 14 навчальних аудиторіях нашого центру будуть проводитися курси англійської мови, а Центр навчальних ресурсів надасть вам послуги репетитора та багато інших ресурсів для використання поза класом.

Окрім навчальних ресурсів, ви знайдете безліч соціальних заходів у стінах центру INSO Маршалла. Від учасників в кафе, що знаходяться в нашій програмі "Партнерська програма для розмов на кампусі", наш центр працює, щоб забезпечити вам задоволення під час подальшої освіти.

Допоможіть куди завгодно

Будучи студентом, що навчається в Центрі INTO в Маршаллі, ви матимете всі переваги та досвід роботи в університетському містечку в американському університеті. Плюс доданий бонус послуг INTO Marshall, розроблений саме для вас.

Наші викладачі та співробітники допомагають як у класі, так і поза ним. Ми допоможемо вам у навчанні, житлових питаннях, плануванні веселих поїздок та активності та багато іншого.

INTO Marshall Center

Стан сучасних об'єктів

INTO Marshall Centre є вашим унікальним центром для вашої програми англійської або Pathway . Тут ви знайдете свої класи, навчальні простори та збагачення навчального середовища.

Кафе INTO Center

Насолоджуйтесь нашим кафе

Наше кафе було розроблено з вами та вашими учнями. Кілька столів та стільців доступні поряд з додатковими табуретами та диванами, щоб ви могли сидіти навчатися, проводити час між заняттями або зустрітися з друзями. Область кухонь застосовується часто для вечірок та заходів, організованих Центром INTO, включаючи святкові торжества, ігрові вечори та інші заходи, відкриті для всіх студентів.

Ресурсний центр навчання

Використання центру

Наш ресурсний центр навчання (LRC) стане цінним ресурсом протягом вашого часу в INTO Marshall. Викладачі проводять багато навчальних курсів для учнів з широкого кола питань, а також є матеріали, які можна використовувати для покращення англійської майстерності та практики нової мови. Ці матеріали, включаючи програмне забезпечення для граматики та вимови, DVD-диски, романи та багато іншого, можуть вільно використовуватись. В рамках LRC ви також можете перевірити ноутбук, який можна використовувати в навчальних центрах нашого центру.

Надання всіх необхідних вам інструментів для досягнення успіху

Успішні студенти інвестують в освіту, а INTO Маршалл надає найкращий навчальний досвід у відповідь. Висококваліфіковані викладачі університетів, обладнання, обладнане найсучаснішими технологіями, невеликі класи, персоналізовані служби підтримки, соціальні заходи та гостинна університетська спільнота, сприяють багатому досвіду кампусу в Marshall University .

На курсах англійської мови, які проводяться в центрі INTO в м. Маршалл, інструктори можуть індивідуально звертати увагу на вас і ваших однокласників через невеликі розміри класу. Ви побачите, що інструктори знають вас по імені та раді особисто допомогти вам з будь-якими питаннями чи турботами під час навчання. Розміри малих класів також дають можливість обговорення, щоб ви могли поділитися своїми думками та почути ваші перспективи однокласників. Інструктори INTO Marshall не тільки доступні для допомоги під час заняття. У них є робочі години, де ви можете відвідати з питаннями та адресами електронної пошти, щоб зв'язатися з ними після закінчення годин. Вони також забезпечують навчання в нашому Центрі навчальних ресурсів.

Розташування

Хантінгтон

INTO Marshall University

Address
315 18th St. Huntington
WV 25703 Хантінгтон, Західна Вірджинія, США